]

מה לצפות מטיפול רפקסולוגיה?

אמבט מים חמים לרגליים. . .

אני מתחילה את טיפולי הרפלקסולוגיה באמבט מים חמים לכפות הרגליים. האמבט מנקה את הרגליים, מרגיע, ונותן לנו הזדמנות לשוחח על הסיבה בגללה הגעת לטיפול ועל ההיסטוריה הרפואית שלך. בטיפולי המשך, זוהי הזדמנות עבורך לעדכן אותי בשיפורים או שינויים שחווית מאז הטיפול האחרון ולשתף בדברים נוספים.

מתמקמים על מיטת הטיפולים

ברגע שרגלייך יבשות לאחר האמבט, אבקש ממך לשכב על מיטת הטיפולים כשאת בלבוש מלא, כשראשך ורגלייך מורמים מעט. אניח כרית לתמיכה מתחת לרגליים.

מטופלות הרות, שלא נוח להן לשכב על הגב, יכולות לשכב על כל הצד. יש לי המון כריות לתמיכה על מנת להבטיח שיהיה לך נוח. תרגישי בנוח לשנות תנוחה במהלך הטיפול במידת הצורך.

אני מכסה את המטופלות שלי בסדין דק, מגבת או שמיכה, על מנת להעניק תחושת ביטחון ורוגע במהלך הטיפול. ברגע שאת ממוקמת בנוחות, מתחילה להישמע ברקע נעימה מרגיעה והחלק המעשי של הטיפול מתחיל.

את יכולה לנוח או לדבר בזמן הטיפול, על פי העדפתך. את יתרונות הטיפול תפיקי גם אם תירדמי במהלכו (בנוסף לשינה הנוספת, כמובן).

אשמח לשמוע את תגובתך לטיפול כבר במהלכו. אם איזור מסוים כואב, אנא עדכני אותי.

רפלקסולוגיה בכפות הידיים

מפת הגוף משתקפת בכפות הידיים בדיוק כפי שהיא משתקפת בכפות הרגליים. אני מתחילה את הטיפול בעיסוי הידיים והאמות עד למרפקים, תוך התמקדות השני צידי כף היד והאצבעות. אני משתמשת בשיטות רפלקסולוגיות מרגיעות. בשלב זה כבר תרגישי מאוד רגועה, אבל זו רק ההתחלה…

רפלקסולוגיה בכפות הרגליים

את עיסוי הרגליים אני מתחילה בעיסוי מכפות הרגליים ועד לברכיים ככל שהלבוש מאפשר. 

לאחר מכן אני מחממת את כפות הרגליים על ידי עיסוי בכל אזורי כפות הרגליים תוך שימוש בשיטות רפלקסולוגיות עדינות להרפיה. יש מטפלים המכנים שיטות אלו "קינוחים". לאחר שתחווי זאת תביני למה. במהלך כל טיפול אני עובדת על כל כף הרגל, בדרך כלל מתחילה מאזור האצבעות ומתקדמת במורד כף הרגל עד לעקב. בהמשך הטיפול אני נוגעת בכל מערכות הגוף תוך התמקדות באזורים שהועלו כמוקדים בעייתיים במהלך שיחת הפתיחה.

לאחר הטיפול?

לאחר סיום הטיפול, את יכולה לנוח כמה דקות לפני שאת קמה באיטיות. אציע לך לשתות כוס מים ואת תספרי לי איך את מרגישה. נוכל גם לקבוע את פגישתנו הבאה.

נכון שהיה כיף?