]

עיכול

האם את סובלת מכאבי בטן קבועים?

האם את סובלת מאלרגיות או רגישויות לסוגי מזון מסויימים?

האם קשה לך לעכל סוגי מזון מסויימים?

האם את סובלת מעצירות או בעיות מעיים?

התחלתי להתעניין בבעיות עיכול לאחר ששמעתי ממטופלות המגיעות אליי בנושאי פוריות תלונות רבות על בעיות בעיכול – כאבים, נפיחות, עצירות, שילשולים וכו'. בין שני האיזורים בגוף מתקיים קשר הדוק.

רוב איברי מערכת העיכול סמוכים לאיברי הרביה, לכן זה לא מפתיע שכאשר ישנן חסימות גופניות, רגשיות או אנרגתיות, הן ישפיעו גם על מערכת הרביה. חוץ מזה הפוריות שלנו מושפעת מאוד מחוסרים בחומרים מזינים המגיעים מהמזון שלנו. כאשר יש בעיות בעיכול לעיתים קרובות נוצר מחסור בויטמינים ומינרלים משום שהגוף אינו סופג אותם בצורה הרצויה.

כאשר התחלתי ללמוד את שיטת ארביגו, הקשר בין העיכול ואברי הרביה נעשה אף ברור יותר. עיסויי ארביגו הוכחו כתוספת לטיפולי רפלקסולוגיה בפתרון בעיות אלו.

איך זה עובד?

לחץ ומתח גורמים להתכווצות הסרעפת שעוצרת את הזרימה הטבעית של דם, מערכת העצבים, הלימפה והצ'י אל מערכת העיכול. טכניקת ארביגו עוזרת לשיחרור שיררי הבטן המכווצים ומאפשרת לזרימה להתחדש ולשפר את תהליך העיכול ואת בריאות הגוף הכללית.

במהלך הטיפול, בנוסף לביצוע שלי של טכניקת הארביגו, אני אלמד אותך איך לעשות את העיסויים עבור עצמך. כך תוכלי להמשיך לטפל בעצמך ולהמשיך להנות מהיתרונות של השיטה בבית.

למה לצפות?

מטופלות רבות מתארות:

הרגשה טובה יותר לאחר האכילה

הפחתה או היעלמות של כאבי בטן

עליה ברמת האנרגיה ובמצב הרוח

פעילות מעיים תקינה

הפחתה באלרגיות ורגישויות למזון

קביעת תור מקוונת או תצר/י רשר בטלפון: -054-575-4032