]

פוריות

במשך שנים התעסקת עם אמצעי מניעה כדי להימנע מהריון בלתי צפוי, ודווקא עכשיו, כשאת מוכנה להיות אמא, את מגלה שלהיכנס להריון הרבה פחות קל משחשבת.

אני מבינה את התיסכול שלך, אבל בו זמנית אני אופטימית, למה?

בעיות פוריות רבות יכולת להיפתר באמצעות רכישת ידע (זיהוי ימי הפוריות שלך, מתי כדי לנסות לקיים יחסים? וכו'). הטיפולים שלי יכולים לסייע לך להתמודד במצבים כמו:

  • מחזור לא סדיר
  • ביוץ מדומה
  • חצוצרות חסומות
  • הפלות חוזרות ונשנות
  • שחלות פוליציטיות
  • אי פוריות בלתי מוסברת (כאשר אין הסבר רשמי או רפואי)
  • ועוד….
אני משתמשת בשילוב של Arvigo™ (טכניקות עיסוי המיועדות לבטן. לעיתים מכונה 'עיסוי רחם'), רפלקסולוגיה ממוקדת פוריות, פרחי באך, וNLP (ניתוב לשוני פיזיולוגי) כדי לסייע לך לאזן את הגוף ולשפר את סיכוייך לקלוט הריון בצורה טבעית.

טיפולי פוריות רפואיים

לעיתים טיפולי פוריות קלאסיים אינם מספיקים. יתכן והחלטת להמשיך לטיפולים מתקדמים יותר כמו הגברת הביוץ עם קלומיד (Clomid), הזרעה (IUI) או הפריה חוץ גופנית (IVF). השיטות שלי יתמכו בך במהלך הטיפולים, במיוחד באמצעות רפלקסולוגיה ועיסויי ארביגו.

איך זה עוזר בדיוק?

טיפולי ארביגו (Arvigo™ ) כוללים עיסויים בבטן ובגב התחתון שעוזרים לחדש את הגוף על ידי הגברת זרימת דם, לימפה, אנרגיה וצ'י. אלה מסייעים לגוף לחזור לאיזון טבעי שלו, מעודדים מחזור סדיר ללא כאבים ופוריות מקסימלית. זו תרפיה שמומלץ לנסות לפני שאת מתחילה טיפולי פוריות, משום שהן יחזקו את גופך ויכינו אותו לקראת הטיפולים.

רפלקסולוגיה מוכוונת פוריות היא טכניקה עדינה ומרגיעה אבל בו זמנית יעילה מאוד המבוססת על מגע בידיים וברגליים. הטכניקות מייועדות עבור כל שלב ושלב במחזור החדשי שלך, ומעודדות את הגוף לחזור לאיזון ולזרימה הטבעית.

אני עובדת  בהתאמה להוראות הרפואיות שקיבלת מהרופא המטפל שלך. אם את נוטלת תרופות פוריות יש צורך להתאים את הרפלקסולוגיה כדי לתמוך בתרופות שלך. במקרים מסויימים כמו הפריה חוץ גופנית, התרופות שאת נוטלת מיועדות כדי להוציא את הגוף מאיזון ומיועדות כדי ללכת במודע נגס התהליכים הטבעיים בגוף. לכן במצבים כאלה אנו לא רוצות לאזן את הגוף שלך אלא לתמוך בחוסר האיזון ההכרחי.

שוב, עדיף לבצע את התרפיה הזאת לפני תחילת טיפולי הפוריות, אבל לפעמים אין זמן לכך ואנו יכולות להתחיל לעבוד גם מהמקום הנוכחי בו את נמצאת.

אני תמיד שמחה לענות לשאלות דרך האימיל, פלאפון, וואצאפ ופה, דרך האתר, לגבי המצב האישי שלך.

קביעת תור מקוונת או תצר/י קשר בטלפון: -054-575-4032