]

בפרק זה, אני משוחחת עם אלישבע אומן, אמא לשניים ורפלקסולוגית בתחום בריאות האישה. אלישבע משתפת במסע האישי שלה בדרך לאימהות ומה השתנה בשבילה בין ההריון הראשון לשני.

בשיחה אנחנו מדברות על:
הקשר בין סטרס ולחץ לפוריות
האם לרוב הנשים יש ביוץ ביום ה14 של המחזור?
מהם הצעדים הראשונים שאישה יכולה לעשות אם היא חוששת שיש בעיה פוריות?
ועל הקשר בין אמונה לטיפולי פוריות


אם נהנית להאזין לפרק והוא העניק לך השראה בדרך כלשהי, אני אשמח לשמוע על כך.
בבקשה, צלמי את המכשיר כשאת מאזינה לפרק ותעלי את זה לסטורי באינסטגרם יחד עם תיאור החוויה שלך מהפרק- איך ובמה הוא השפיע עליך? וכמובן לתייג אותי annettegreen.


האם יש לך סיפור לשתף על טיפולי הפוריות שלך או על חווית הלידה? אני רוצה לראיין אותך באפליקציית פודקאסט, במטרה לשתף אחרות ולהנגיש סיפורים אישיים של נשים בדרך לאמהות.הרגישי חופשי ליצור איתי קשר ב: annette@annette.co.il, שלחי לי כמה משפטים על מה תרצי לשתף בנוגע לטיפולי הפוריות שלך או מהלידה ואצור איתך קשר.


האם את מחפשת תמיכה סביב המחזור שלך, פוריות או הריון? יותר פרטים אלי ואיך שאני יכולה לתמוך בך באתר: www.annette.co.il


האם הרגשות שלך מונעים ממך להיכנס להריון?

אין ספק שניסיונות להיכנס להריון באופן כללי ובמיוחד בעזרת טיפולי פוריות, יכולים להרגיש כמו רכבת הרים רגשית. אתגרי פוריות יכולים להיות מאוד מלחיצים ולהשפיע על כל היבט בחייך כולל מערכות היחסים שלך, החברויות שלך, הקריירה, הבריאות הכללית ומצב רוחך הכללי.

אני כתבתי את המדריך הזה כדי לעזור לך לזהות את הרגשות השליליים ולהיפטר מהם.

במדריך אני מדגימה חמש דרכים מרכזיות כיצד רגשותייך יכולים לתמוך (או לפגוע) בפוריות שלך, ואז אני מייעצת ומסבירה כיצד תוכלי להפוך כל רגש שלילי לחיובי ולגרום לו לעבוד לטובתך ואפילו להגביר את הפוריות שלך.

ניתן להוריד את המדריך מהאתר שלי: www.annette.co.il/five

ליצירת קשר עם אלישבע אופן: 054-683-7667
דך הפייסבוק: https://www.facebook.com/ElishevOfan/