]

עצירות

מערכת העיכול שלך היא המפתח לבריאותך ורווחתך.

כשהיא לא עובדת כמו שצריך, היא יכולה להותיר אותך להתמודד עם תסמינים לא נעימים וללא אנרגיות כיוון שגופך אינו יכול לעכל בקלות את מה שאת אוכלת ולא יכול לספוג את חומרי ההזנה שהוא צריך כדי לאפשר לך להנות מהחיים.

מהי עצירות?

במילים פשוטות, עצירות היא מצב שבו היציאות מתרחשות לעיתים רחוקות (פחות משלוש פעמים בשבוע), וקשות ליציאה. הצואה יכולה להיות קשה ויבשה. המצב האידאלי הוא יציאה שנעה בקלות, לפחות פעם ביום.

תסמינים של עצירות

 •       יציאות לא סדירות
 •       כאב בזמן יציאות
 •       הרגשה שההתרוקנות אינה מוחלטת
 •       כאבי בטן
 •       נפיחות

כשיש עצירות כרונית, הסימפטומים הללו נמשכים כמה שבועות או כמה חודשים ברציפות.

מה גורם לעצירות?

 • תזונה: מחסור בסיבים תזונתיים בתפריט היומי בהחלט יכולה להיות גורם לעצירות
 •  התייבשות: מחסור במים יכול לתרום לגרימת עצירות
 •   מחסומים במעי המאטים את תנועת הפסולת במעיים
 •  בעיות הקשורות במערכת העצבים: בעיות נוירולוגיות יכולות להשפיע על העצבים שגורמים לשרירים במעי הגס וברקטום להתכווץ ולהזיז את הצואה דרך המעיים. הגורמים כוללים:
 • נזק לעצבים ששולטים על תפקודי האיברים הפנימיים בגוף )נוירופתיה אוטונומית(.

 

שרירים מכווצים ברצפת האגן שאינם רפויים מספיק על מנת לאפשר יציאות קלות.

שרירי רצפת אגן חלשים:

היעדר קואורדינציה בין שרירי רצפת האגן:

בעיות הורמונליות: מחלות ומצבים שמובילים לחוסר איזון הורמונלי עלולים לגרום לעצירות לדוגמא סוכרת במהלך הריון ותת פעילות בבלוטת התריס.

סובאדה ורפלקסולוגיה לטיפול בעצירות

עיסוי בטני ועיסוי גב עדין בשיטת הסובאדה, משפר את זרימת הדם לאיברים של מערכת העיכול ועוזר לשפר את התקשורת במערכת העצבים, מה שעוזר למערכת העיכול לתפקד בצורה טובה יותר.

 

העיסוי הבטני ועיסוי הגב המרגיע, עוזר להרגיע מתחים בבטנך ולהחזיר איברים למקומם המיטבי. הרבה פעמים, תפקוד המעי משתפר כשכל התאים מקבלים זרימה טובה של דם, אנרגיה עצבית, וסילוק של פסולת.

אני משלבת גם עיסוי ידיים ורגליים כדי לעזור להירגע לחלוטין ולחזור למצב של איזון. הרפלקסולוגיה היא מאוד אפקטיבית בנושאים הקשורים במערכת העיכול.

 

EFT טאפינג לעצירות:

בנוסף עזרתי בהצלחה למטופלות עם בעיות עיכול בשיטת EFT   טאפינג. אפשרות זו יעילה במיוחד אם אינך יכולה להגיע לקליניקה שלי במודיעין כיוון ש EFT טאפינג יכולה להתבצע בקלות דרך זום.

 

למה אפשר לצפות לאחר טיפול?

 •       פעולת מעיים קלה יותר 
 •       פחות כאבי בטן והתכווצויות
 •       פחות כבדות ונפיחות לאחר האוכל
 •       רמות אנרגיה גבוהות יותר

תזונה ועצירות

צריכה רבה יותר של סיבים תזונתיים, יכולה לעיתים לשפר מצב של עצירות. פירות וירקות ודגנים מלאים מכילים הרבה סיבים תזונתיים. יחד עם זאת, אם את מגדילה את כמות הסיבים התזונתיים שאת צורכת, הקפידי להגדיל גם את כמות המים שאת שותה.

 הקלה רגשית

בעוד שעיסוי בטן סובאדה הוא דרך מצוינת לחולל שינוי בהרגשה הפיזית בבטן שלך, הוא גם יעיל בתמיכה בשינוי רגשי.

אנחנו מחזיקות בבטן מתח שמשויך לחוויות ורגשות מסוימים וכשאנחנו מאפשרות לעצמנו מרחב לבטא את הרגשות (באופן מילולי ולא מילולי), אנחנו מאפשרות ריפוי למה שמצריך ריפוי.

אני מאמינה שכשאת שקטה ורגועה יותר, יש יותר סבירות שהגוף שלך יירפא.

אני מטפלת הוליסטית ואני פה כדי לעזור לך!

 

אני אוהבת לעזור לנשים להתגבר על האתגרים הניצבים בפניהן בתחום הפוריות ובתחומים אחרים הקשורים במחזור החודשי, בהריון, בוסת ו/או חרדה.

אני מטפלת בנשים באמצעות טכניקות של עיסוי בטני ועיסוי רחם הידועות בשם סובאדה (Sobada), (שבעבר נקראו טכניקות ארביגו של עיסוי בטני של המאיה) ורפלקסולוגיה.

אני גם מטפלת EFT טאפינג מומחית ואני עובדת עם נשים על סוגיות נקודתיות סביב חרדה, מתח ודיכאון.

אני מלמדת מודעות לפוריות כדי לעזור לנשים להכיר יותר טוב את גופן ולשפר את סיכוייהן להרות או למנוע הריון באופן טבעי.

אני גרה במודיעין, ופה אני מקדישה את זמני לסייע לנשים במשך השנים הפוריות שלהן, במהלך הריון, בתקופת חידלון הוסת שלהן ובמצבים הורמונאליים שונים. טיפולים גופניים (עיסוי ורפלקסולוגיה), מתקיימים בקליניקה שלי במודיעין, אבל טיפולי EFT טאפינג ולימודי מודעות לפוריות, יכולים להתקיים באופן מקוון או פנים אל פנים.

את יכולה לקרוא עוד על התחומים שלמדתי בלינק הזה.

עוד בקטגוריה:

כאבי בטן

כאבי בטן

אני שומעת כל כך הרבה על כאבי בטן מהמטופלות שלי. הרבה פעמים, כאבים בבטן נגרמים מבעיות במערכת העיכול למשל: עצירות, מערכת עיכול חלשה, קלקול קיבה, צרבת, ותסמונת המעי הרגיז.. לחלק מהבעיות הללו יש טיפול קונבנציונלי, שמקל על הכאב באופן זמני. הטיפול הקונבלנציונלי בדרך כלל...

קראו עוד
המעי הרגיז

המעי הרגיז

  מערכת העיכול שלך היא המפתח לבריאותך ורווחתך. כשהיא לא עובדת כמו שצריך, היא יכולה להותיר אותך להתמודד עם תסמינים לא נעימים והיעדר אנרגיות, כיוון שגופך אינו יכול לעכל בקלות את מה שאת אוכלת ולא יכול לספוג את החומרים המזינים שהוא צריך כדי לאפשר לך להנות מהחיים.מהי...

קראו עוד
קרוהון

קרוהון

  מערכת העיכול שלך היא המפתח לבריאותך ורווחתך. כשהיא לא עובדת כמו שצריך, היא יכולה להותיר אותך להתמודד עם תסמינים לא נעימים והיעדר אנרגיות, כיוון שגופך אינו יכול לעכל בקלות את מה שאת אוכלת ולא יכול לספוג את החומרים המזינים שהוא צריך כדי לאפשר לך להנות מהחיים.מהי...

קראו עוד
הקוליטיס

הקוליטיס

מערכת העיכול שלך היא המפתח לבריאותך ורווחתך. כשהיא לא עובדת כמו שצריך, היא יכולה להותיר אותך להתמודד עם תסמינים לא נעימים והיעדר אנרגיות, כיוון שגופך אינו יכול לעכל בקלות את מה שאת אוכלת ולא יכול לספוג את החומרים המזינים שהוא צריך כדי לאפשר לך להנות מהחיים.מהי מחלת...

קראו עוד