]

קרוהון

 

מערכת העיכול שלך היא המפתח לבריאותך ורווחתך.

כשהיא לא עובדת כמו שצריך, היא יכולה להותיר אותך להתמודד עם תסמינים לא נעימים והיעדר אנרגיות, כיוון שגופך אינו יכול לעכל בקלות את מה שאת אוכלת ולא יכול לספוג את החומרים המזינים שהוא צריך כדי לאפשר לך להנות מהחיים.

מהי מחלת קרוהון?

קרוהון היא סוג של מחלת מעיים דלקתית  היא יוצרת דלקת במערכת העיכול, שעלולה לגרום לכאב בטן, שלשול חמור, ירידה במשקל, תשישות ואף תת תזונה (כיוון שחומרי הזנה אינם נספגים במעי).

חלקים שונים של מערכת העיכול יכולים להיות מושפעים. מערכת העיכול מתחילה בפה שלך ומסתיימת בפי הטבעת והדלקת יכולה להיות בכל מקום בין שתי הנקודות האלה. בחלק מהמקרים, הדלקת מתפשטת לשכבות עמוקות יותר של המעי.

כשהדלקת פעילה, סימנים ותסמינים יכולים לכלול:

 •       שלשול
 •       חום
 •       תשישות
 •       כאבי בטן והתכווצויות
 •       דם בצואה
 •       תיאבון מופחת וירידה במשקל
 •       בעיות במחזור החודשי
 •       פצעים בפה
 •       פיסורה (קרעים בפי הטבעת), או דלקות בפי הטבעת

אמנם מחלת קרוהון אינה מסכנת חיים, אך יכולה להיות לה השפעה משמעותית על איכות החיים שלך.

מה גורם למחלת קרוהון?

לא ברור מה גורם למחלת קרוהון, והיא בדרך כלל מאובחנת לאחר שנשללה הימצואתן של מחלות אחרות בעלות תסמינים דומים. דוגמאות למחלות כאלה הן: רגישות ללקטוס (חלבון החלב) או לגלוטן, קוליטיס או SIBO (תסמונת לגדילת חיידקים מרובה במעיים).

 

איך אני יכולה לעזור לך עם בעיות במערכת העיכול?

 

סובאדה ורפלקסולוגיה לטיפול בקרוהון:

עיסוי בטני ועיסוי גב עדין בשיטת הסובאדה, משפר את זרימת הדם לאיברים של מערכת העיכול ועוזר להם להיפטר מחומרי פסולתמה שמאפשר למערכת למערכת העיכול לתפקד בצורה טובה יותר.

העיסוי הבטני ועיסוי הגב המרגיע, עוזר להרגיע מתחים בבטנך ולהחזיר איברים למקומם המיטבי.

אני משלבת גם עיסוי ידיים ורגליים כדי לעזור להירגע לחלוטין ולחזור למצב של איזון. הרפלקסולוגיה היא מאוד אפקטיבית בנושאים הקשורים במערכת העיכול.

מה אפשר לצפות לאחר טיפול?

 •   פחות כאבי בטן והתכווצויות
 •   פחות כבדות ונפיחות לאחר האוכל
 •   פעולת מעיים קלה יותר
 •   רמות אנרגיה גבוהות יותר

 

הקלה רגשית

בעוד שעיסוי בטן סובאדה הוא דרך מצוינת לחולל שינוי בהרגשה הפיזית בבטן שלך, הוא גם יעיל בתמיכה בשינוי רגשי.

אנחנו מחזיקות בבטן מתח שמשויך לחוויות ורגשות מסוימים וכשאנחנו מאפשרות לעצמנו מרחב לבטא את הרגשות (באופן מילולי ולא מילולי), אנחנו מאפשרות ריפוי למה שמצריך ריפוי.

 

אני מאמינה שכשאת שקטה ורגועה יותר, יש יותר סבירות שהגוף שלך יירפא

 

EFT טאפינג למחלת קרוהון:

בנוסף עזרתי בהצלחה למטופלות עם בעיות עיכול בשיטת EFT   טאפינג. אפשרות זו יעילה במיוחד אם אינך יכולה להגיע לקליניקה שלי במודיעין כיוון ש EFT טאפינג יכולה להתבצע בקלות דרך זום.

אני מטפלת הוליסטית ואני פה כדי לעזור לך!

 

אני אוהבת לעזור לנשים להתגבר על האתגרים הניצבים בפניהן בתחום הפוריות ובתחומים אחרים הקשורים במחזור החודשי, בהריון, בוסת ו/או חרדה.

אני מטפלת בנשים באמצעות טכניקות של עיסוי בטני ועיסוי רחם הידועות בשם סובאדה (Sobada), (שבעבר נקראו טכניקות ארביגו של עיסוי בטני של המאיה) ורפלקסולוגיה.

אני גם מטפלת EFT טאפינג מומחית ואני עובדת עם נשים על סוגיות נקודתיות סביב חרדה, מתח ודיכאון.

אני מלמדת מודעות לפוריות כדי לעזור לנשים להכיר יותר טוב את גופן ולשפר את סיכוייהן להרות או למנוע הריון באופן טבעי.

אני גרה במודיעין, ופה אני מקדישה את זמני לסייע לנשים במשך השנים הפוריות שלהן, במהלך הריון, בתקופת חידלון הוסת שלהן ובמצבים הורמונאליים שונים. טיפולים גופניים (עיסוי ורפלקסולוגיה), מתקיימים בקליניקה שלי במודיעין, אבל טיפולי EFT טאפינג ולימודי מודעות לפוריות, יכולים להתקיים באופן מקוון או פנים אל פנים.

את יכולה לקרוא עוד על התחומים שלמדתי בלינק הזה.

These may also interest you…

כאבי בטן

כאבי בטן

אני שומעת כל כך הרבה על כאבי בטן מהמטופלות שלי. הרבה פעמים, כאבים בבטן נגרמים מבעיות במערכת העיכול למשל: עצירות, מערכת עיכול חלשה, קלקול קיבה, צרבת, ותסמונת המעי הרגיז.. לחלק מהבעיות הללו יש טיפול קונבנציונלי, שמקל על הכאב באופן זמני. הטיפול הקונבלנציונלי בדרך כלל...

קראו עוד
המעי הרגיז

המעי הרגיז

  מערכת העיכול שלך היא המפתח לבריאותך ורווחתך. כשהיא לא עובדת כמו שצריך, היא יכולה להותיר אותך להתמודד עם תסמינים לא נעימים והיעדר אנרגיות, כיוון שגופך אינו יכול לעכל בקלות את מה שאת אוכלת ולא יכול לספוג את החומרים המזינים שהוא צריך כדי לאפשר לך להנות מהחיים.מהי...

קראו עוד
עצירות

עצירות

מערכת העיכול שלך היא המפתח לבריאותך ורווחתך. כשהיא לא עובדת כמו שצריך, היא יכולה להותיר אותך להתמודד עם תסמינים לא נעימים וללא אנרגיות כיוון שגופך אינו יכול לעכל בקלות את מה שאת אוכלת ולא יכול לספוג את חומרי ההזנה שהוא צריך כדי לאפשר לך להנות מהחיים.מהי עצירות? במילים...

קראו עוד
הקוליטיס

הקוליטיס

מערכת העיכול שלך היא המפתח לבריאותך ורווחתך. כשהיא לא עובדת כמו שצריך, היא יכולה להותיר אותך להתמודד עם תסמינים לא נעימים והיעדר אנרגיות, כיוון שגופך אינו יכול לעכל בקלות את מה שאת אוכלת ולא יכול לספוג את החומרים המזינים שהוא צריך כדי לאפשר לך להנות מהחיים.מהי מחלת...

קראו עוד