]

מערכת העיכול

האם אובחנת עם בעיות במערכת העיכול?

האם את מרגישה חסרת מרץ, עייפה ו/או נפוחה לאחר האוכל?

האם היציאות שלך אינן תכופות, אינן סדירות ו/ או מכאיבות?

האם את סובלת מכאבי בטן?

מערכת העיכול שלנו היא בסיסית לבריאותנו

השאלה היא לא רק מה אנחנו אוכלים, אלא גם איך הגוף שלנו מסוגל לעכל את המזון.

אם מערכת העיכול אינה פועלת במיטבה, זה יכול לגרום לנו להרגיש חוסר מרץ, עייפות ואי נוחות פיזית וכמו כן, להחמיר מצבים רפואיים ומחלות בגופנו.

תמיכה פיזית לתלונות הקשורות למערכת העיכול:

 

עיסוי בטני סובאדה, הינו עיסוי טיפולי מרגיע שמחזק את הרחם ומשפר את זרימת הדם לאיברים באגן שלך כולל המעיים.

בעוד שלעיתים קרובות, סובאדה נקרא עיסוי רחם, בגלל השפעתו הרבה על מערכת הרביה, יש לו גם השפעה עצומה על מערכת העיכול.

מספר גדול של לקוחות שמגיעות אלי בגלל נושאי פוריות או מחזור, סובלות גם מבעיות הקשורות במערכת העיכול – נפיחות, עצירות, כאב בזמן יציאות וכד'. יש הגיון בכך שאם אין זרימה ואיזון ברחם ו/ או בשחלות, תיהיה לכך השפעה גם על האיברים הסמוכים.

 

עיסוי שמרגיע את הבטן והגב, עוזר גם להרגיע מתח בבטן ומחזיר את האיברים למיקומם המיטבי.

אני משלבת גם עיסוי ידיים ורגליים כדי לעזור להירגע לחלוטין ולחזור למצב של איזון. הרפלקסולוגיה היא מאוד אפקטיבית בנושאים הקשורים במערכת העיכול.

תמיכה רגשית בהתמודדות עם תופעות של מערכת העיכול:

 

טיפול הוליסטי אינו מתמקד רק בסימפטומים גופניים.

ראשית, אני עוזרת לך להפחית את המתח, החרדה, הפחדים והחששות סביב הסימפטומים שאת חווה.

אני מאמינה שכשאת רגועה יותר ומשוחררת, לגוף של יש סיכוי טוב יותר להירפא.

למי הטיפול יכול לעזור?

הטיפול יעיל לאנשים עם מגוון רחב של בעיות במערכת העיכול:

·       נפיחות לאחר האוכל

·       מחלת קרוהון

·       קוליטיס

·       עצירות חריפה או כרונית

·       שלשול כרוני

·       תסמונת המעי הרגיז

·       צרבת

·       גזים לאחר האוכל – גיהוקים ו/או גזים במערכת העיכול

·       SIBO  תסמונת לגדילת חיידקים מרובה במעיים

·       בחילות

אני מטפלת הוליסטית ואני פה כדי לעזור לך!

 

אני אוהבת לעזור לנשים להתגבר על האתגרים הניצבים בפניהן בתחום הפוריות ובתחומים אחרים הקשורים במחזור החודשי, בהריון, בוסת ו/או חרדה.

אני מטפלת בנשים באמצעות טכניקות של עיסוי בטני ועיסוי רחם הידועות בשם סובאדה (Sobada), (שבעבר נקראו טכניקות ארביגו של עיסוי בטני של המאיה) ורפלקסולוגיה.

אני גם מטפלת EFT טאפינג מומחית ואני עובדת עם נשים על סוגיות נקודתיות סביב חרדה, מתח ודיכאון.

אני מלמדת מודעות לפוריות כדי לעזור לנשים להכיר יותר טוב את גופן ולשפר את סיכוייהן להרות או למנוע הריון באופן טבעי.

אני גרה במודיעין, ופה אני מקדישה את זמני לסייע לנשים במשך השנים הפוריות שלהן, במהלך הריון, בתקופת חידלון הוסת שלהן ובמצבים הורמונאליים שונים. טיפולים גופניים (עיסוי ורפלקסולוגיה), מתקיימים בקליניקה שלי במודיעין, אבל טיפולי EFT טאפינג ולימודי מודעות לפוריות, יכולים להתקיים באופן מקוון או פנים אל פנים.

את יכולה לקרוא עוד על התחומים שלמדתי בלינק הזה.

עדויות:

אנט המדהימה,

הגעתי אליך כשסבלתי מכאב פיזי ורגשי, מיד מהטיפול הראשון שינית את עולמי והחזרת אותי לחיים. תודה על המגע החם והאוהב שהיה בדיוק מה שהייי זקוקה לו.  תודה על ההקשבה וההכלה. את מדהימה ומיוחדת אני תמיד מחכה בקוצר רוח לטיפולים שלך.  תודה רבה. 

אילנה, מודיעין

אנט היקרה, אין מילים לתאר עד כמה עזרת לי. אני אסירת תודה על נוכחותך ועל כל מה שהכנסת לחיי. 

אנט היקרה שלי, ככל שאני מכירה וחווה את הטיפולים שלך, כך אני יותר מרגישה את המסירות שלך ואת האהבה למה שאת עושה ונותנת. ואת נותנת המון מעצם היותך. בדרכך השקטה ובדרך שבה את מקשיבה לגוף. אני מודה לך על הכל. מודה לאל על כך שהכרתי אותך. זוהי זכות גדולה. הגוף שלי גם כן מודה לך. את יחידה במינך. אוהבת ומאחלת לך שנה טובה ומתוקה ומאחלת שתמשיכי לעשות טוב ולהשפיע לטובה על העולם. 

שולה, מודיעין

כאבי בטן

כאבי בטן

אני שומעת כל כך הרבה על כאבי בטן מהמטופלות שלי. הרבה פעמים, כאבים בבטן נגרמים מבעיות במערכת העיכול למשל: עצירות, מערכת עיכול חלשה, קלקול קיבה, צרבת, ותסמונת המעי הרגיז.. לחלק מהבעיות הללו יש טיפול קונבנציונלי, שמקל על הכאב באופן זמני. הטיפול הקונבלנציונלי בדרך כלל...

קראו עוד
המעי הרגיז

המעי הרגיז

  מערכת העיכול שלך היא המפתח לבריאותך ורווחתך. כשהיא לא עובדת כמו שצריך, היא יכולה להותיר אותך להתמודד עם תסמינים לא נעימים והיעדר אנרגיות, כיוון שגופך אינו יכול לעכל בקלות את מה שאת אוכלת ולא יכול לספוג את החומרים המזינים שהוא צריך כדי לאפשר לך להנות מהחיים.מהי...

קראו עוד
קרוהון

קרוהון

  מערכת העיכול שלך היא המפתח לבריאותך ורווחתך. כשהיא לא עובדת כמו שצריך, היא יכולה להותיר אותך להתמודד עם תסמינים לא נעימים והיעדר אנרגיות, כיוון שגופך אינו יכול לעכל בקלות את מה שאת אוכלת ולא יכול לספוג את החומרים המזינים שהוא צריך כדי לאפשר לך להנות מהחיים.מהי...

קראו עוד
עצירות

עצירות

מערכת העיכול שלך היא המפתח לבריאותך ורווחתך. כשהיא לא עובדת כמו שצריך, היא יכולה להותיר אותך להתמודד עם תסמינים לא נעימים וללא אנרגיות כיוון שגופך אינו יכול לעכל בקלות את מה שאת אוכלת ולא יכול לספוג את חומרי ההזנה שהוא צריך כדי לאפשר לך להנות מהחיים.מהי עצירות? במילים...

קראו עוד
הקוליטיס

הקוליטיס

מערכת העיכול שלך היא המפתח לבריאותך ורווחתך. כשהיא לא עובדת כמו שצריך, היא יכולה להותיר אותך להתמודד עם תסמינים לא נעימים והיעדר אנרגיות, כיוון שגופך אינו יכול לעכל בקלות את מה שאת אוכלת ולא יכול לספוג את החומרים המזינים שהוא צריך כדי לאפשר לך להנות מהחיים.מהי מחלת...

קראו עוד