]

אדנומיוזיס

המודעות לאדנומיוזיס והאיבחון עלה מאוד השנים האחרונות, אבל עדיין יש תחושה שזוהי האחות החורגת של ה אנדומטריוזיס שמתעלמים ממנה.

מהי אדנומיוזיס?

אדנומיוזיס הוא מצב שבו רקמה שבאופן רגיל מצפה את רירית הרחם גדלה לתוך דפנות הרחם. הרירית שאינה במקומה, ממשיכה להתנהג כרגיל – מתעבה, ומפרק ומדממת – במהלך כל מחזור חודשי.

תסמינים שכיחים של אדנומיוזיס:

  •       רחם מוגדל
  •       וסתות כואבות
  •       וסתות כבדות ו/או ארוכות
  •       כאב בזמן קיום יחסי מין
  •       כאב באגן

 

האם יכול להיות לי אדנומיוזיס וגם אנדומטריוזיס?

כן. למרבה הצער יש הרבה נשים שסובלות משניהם. הרבה מהתסמינים מאפיינים את שני המצבים והאבחון של כל אחד מהם הוא מאתגר.

האם הטיפול שונה אם מדובר באדנומיוזיס?

אני ניגשת לטיפול בשני המצבים באותו אופן שכן לשניהם יש את אותו גורם ברקע.

טיפול הוליסטי באדנומיוזיס:

עיסוי בטני ועיסוי גב עדין בשיטת הסובאדה, הוא עיסוי טיפולי מרגיע שמחזק את הרחם ומשפר את זרימת הדם לאיברים שבאגן כולל השחלות והרחם.

לעיתים קרובות הסובאדה מכונה עיסוי רחם בשל השפעתו העצומה על הרחם שלך.

הטיפול עוזר לשפר את המחזור החודשי באופן כללי, להפחית ולעיתים קרובות לנטרל לחלוטין כאבי מחזור וכאבי ביוץ. בנוסף, הטיפול עוזר להרגיע מתח בבטנך, ולשחרר הידבקויות ולהחזיר איברים (כולל הרחם שלך) למיקומם המיטבי. 

כתוצאה, את תרגישי רגועה יותר ותוכלי לחכות ל וסת החודשי שלך ללא חשש.

אני משלבת גם עיסוי ידיים ורגליים כדי לעזור להירגע לחלוטין ולחזור למצב של איזון. הרפלקסולוגיה היא מאוד אפקטיבית בשיפור רמת ההורמונים שלך.

בטיפול  הראשון שלנו, אני אלמד אותך טכניקת טיפול עצמי קצר (5-10 דקות), אותו תוכלי לבצע בבית כהשלמה לטיפול שלי.

אם תעשי את הטיפול העצמי באופן עקבי בבית, הוא יוכל לעזור לך להפחית את התסמינים הקשורים באדנומיוזיס, לשפר את הפוריות שלך ו את בריאות המחזור שלך באופן כללי.

תמיכה רגשית לבריאות ההורמונלית שלך:

לחץ, משפיע באופן ניכר על בריאותך ועל המחזור החודשי שלך, במיוחד אם את מתמודדת עם אדנומיוזיס או חוששת מאבחון כזה.

אני עוזרת ללקוחות שלי להפחית את הלחץ, מתח, חששות וטירדות סביב האנדומטריוזיס בעזרת פרחי באך, דמיון מודרך ו EFT טאפינג (Emotional Freedom Technique – טכניקות לחופש רגשי באמצעות טפיחות)

אני מאמינה שכשאת רגועה, ישנה טוב ומרגישה טוב באופן כללי, יש סבירות גבוהה יותר שהמחזורים שלך יהיו סדירים ונטולי כאב.

אני מטפלת הוליסטית ואני פה כדי לעזור לך!

 

אני אוהבת לעזור לנשים להתגבר על האתגרים הניצבים בפניהן בתחום הפוריות ובתחומים אחרים הקשורים במחזור החודשי, בהריון, בוסת ו/או חרדה.

אני מטפלת בנשים באמצעות טכניקות של עיסוי בטני ועיסוי רחם הידועות בשם סובאדה (Sobada), (שבעבר נקראו טכניקות ארביגו של עיסוי בטני של המאיה) ורפלקסולוגיה.

אני גם מטפלת EFT טאפינג מומחית ואני עובדת עם נשים על סוגיות נקודתיות סביב חרדה, מתח ודיכאון.

אני מלמדת מודעות לפוריות כדי לעזור לנשים להכיר יותר טוב את גופן ולשפר את סיכוייהן להרות או למנוע הריון באופן טבעי.

אני גרה במודיעין, ופה אני מקדישה את זמני לסייע לנשים במשך השנים הפוריות שלהן, במהלך הריון, בתקופת חידלון הוסת שלהן ובמצבים הורמונאליים שונים. טיפולים גופניים (עיסוי ורפלקסולוגיה), מתקיימים בקליניקה שלי במודיעין, אבל טיפולי EFT טאפינג ולימודי מודעות לפוריות, יכולים להתקיים באופן מקוון או פנים אל פנים.

את יכולה לקרוא עוד על התחומים שלמדתי בלינק הזה.

עדויות:

הגעתי לאנט לפני כחצי שנה בעיצומו של התקף אנדומטריאוזיס  עם כאבים עזים שנמשכו מספר ימים. כבר בסוף הטיפול הראשון הרגשתי תחושת הקלה בכאב. במשך שנים ניסיתי סוגים רבים של טיפולים אלטרנטיביים למיניהם, ומעולם לא חוויתי משהו שעזר לי כמו הטיפול של אנט.

מאז אני מגיעה לאנט בערך פעם בשבוע. לאחר שנים ארוכות בהן נטלתי גלולות למניעת הריון בגלל האנדומטריוזיס, הפסקתי לי הפסקתי ליטול אותן  במטרה להיכנס להריון. מאוד חששתי שהכאבים יחמירו הרגע שאפסיק ליטול את הגלולה. להפתעתי, לא היו לי בכלל התקפי אנדומטריוזיס כשהפסקתי. במקביל עשיתי שינוי תזונתי בליווי דיאטנית במתמחה באנדומטריוזיס. חודש אחרי הפסקת הגלולות נכנסתי להריון טבעי.

אנט רגישה, מקצועית, נעימה ומדוייקת בטיפול שלה. אני כל כך שמחה שהגעתי אליה. אני ממליצה עליה  בחום לכל מי שיש לה אנדומטריוזיס. לי זה ממש שינה את החיים.

רינת, מודיעין

הגעתי לטיפול אחרי אבחון באדנומיוזיס. היו לי כאבים כל הזמן והרגשתי מיואשת. הטיפול איפשר לי מקום לבטא את עצמי, את התחושות והקשיים ובו זמן להרגיש יותר טוב פיזית. 

אנט, תודה רבה על התמיכה, ההקשבה, המילה הנכונה. אני נהנית מאד להגיע אלייך. תודה שגרמת לי לא להרגיש ייאוש ולהיות יותר חיובית. 

מירב

לאנט היקרה, הטיפול איתך עושה לי מאוד טוב. גם פיזית - משחרר, מרגיע וגם מאוד נפשית אני מרגישה שיש לי מקום לפרוק את כל מה שיושב עלי ולהיות בעקבות זה קלילה יותר אופטימית יותר. אני גם מרגישה שאני עושה משהו לטפל באנדומטריוזיס שמאוד מטריד אותי, ומקווה שהוא ילך וישתפר. תודה רבה. 

נטע, מודיעין

אני תמיד מצפה לטוב לפני שאני מגיעה לטיפול אצל אנט. הטיפול מאוד עזר להפחית את הכאבים ומסמונים של אנדומיטריוזיס.

תודה רבה, רבקה

הגעתי עליך לפני שנה כאובה ועצובה ללא כלים להתמודד בצורה מיטיבה עם המצב הרפואי (חשש לאנדומטריוזיס). עברתי דרך ארוכה. מטיפול לטיפול הרגשתי שאני מתחזקת ולומדת לטפל בעצמי. תודה רבה על הכל. אוהבת המון, 

נועם

היי אנט, 

רציתי לשתף אותך שאני חושבת הרבה על השנה שחלפה מפסח שעבר ועד היום. בליל הסדר הקודם הייתי עם כאב קשה שהתפרץ לכל עבר, ובערב חג שני הייתי אצלך בטיפול בפעם הראשונה ויצאתי עם הרגשה מאוד מאוד טובה. לשמחתי קיבלתי ממך כל כך הרבה בשנה הזאת, טיפול פיזי שנגע בדיוק איפה שצריך, הנחיה רגשית שגם היא נגעה בדיוק איפה שצריך, ובכלל את מורה לחיים ומקור להשראה ואני כל כך שמחה שפגשתי אותך, כמעט במקרה (או בעצם כנראה שבכלל לא במקרה). תודה רבה ❤️ חג אביב וחירות שמח ?. (עדכון של חודשיים אחרי: נכנסה להריון טבעי חודש לפני חזרה לטיפולי פוריות. )

עדינה, מודיעיו

הטיפול עבורי מהווה מקום מבטחים. שעה בשבוע שאני יודעת שמוקדשת אך ורק לי. החיבור לעצמי לגוף שלי לההשבות, לנשימות לפעימות הלב הן מתנה מבחינתי. 

במיוחד עם בן אדם כמו אנט שמשלימה את החוויה, לא רק בנסיון המרשים שלה, וה *** אלא עם הנועם וחוסר ביקורתיות ן *** תמיד לשלוח אותי הביתה עם תחושה מדהימה ורעיונות חדשים. התחושה הפיזית - רגשית-מנטאלית בסוף כל טיפול היא מושלמת ומעימה בבת אחת. הריח של השמנים מחזיר אותי דורות אחורה לתקופה שבה האדם היה מחובר לטבע או לעצמו ומשרה רוגע בלתי מוסבר. 

אני לא מבינה איך הטיפול עובד אבל הוא פשוט עובד. בתור מישהי עם אנדומטריוזיס, כבר בטיפול הראשון הרגשתי שינוי והקלה על התיחסות ועם הזמן זה רק הלך והשתפר עד שכבר לא חששתי מהכאב הפוקד אחת לחודש. גם עם התהליך להיכנס להריון שלא חיה קל הטיפולים שלא היה קל, הטיפולים עזרו לי לאזן את ההורמונים בגוף, להיות אופטימית ורגועה ואף להינות על הדרך. אנט גם משמש כיועיצת לענייני החיים ותמיד בטעם טוב. 

תודה על הכול. 

רותם, בית שמש

גם בקטגוריה…

כאבים ביחסי מין

כאבים ביחסי מין

את לא לבד. נשים רבות חוות כאב בזמן ולאחר קיום יחסי מין ולמרבה הצער, יש נשים שחוות כאב אחרי כל פעם שהן מקיימות יחסי מין. יתכן שנתנו לך הסבר פיזי ו/ או רפואי לכאב בזמן יחסי מין, אבל יש מקרים בהם לא ברור מה הסיבה לכאב. בין אם יש לך איבחון ברור או לא באשר לסיבה לכאב, קל...

קראו עוד
כאב באגן

כאב באגן

אחת הסיבות העיקריות,  בגינן נשים עם אנדומטריוזיס פונות אלי היא כדי להקל על הכאב באגן שהשתלט להן על החיים. אני שמחה לספר שהצלחתי לעזור לנשים רבות להפחית את הכאב ולפעמים אפילו לנטרל לגמרי את הכאב באגן. אולי את חושדת שיש לך אנדומטריוזיס או אדנומיוזיס. אני מעודדת אותך...

קראו עוד
פריון

פריון

אולי את יודעת כבר זמן מה שיש לך אנדומטריוזיס, אבל עכשיו את רוצה להיכנס להריון.  אולי מעולם לא שמעת על אנדומטריוזיס, אבל הרופא שלך אמר שאולי זו הסיבה לכך שאת מתקשה להיכנס להריון. בעוד אנדומטריוזיס יכולה לפעמים להקשות על כניסה להריון, יש נשים רבות שהצליחו להרות באופן...

קראו עוד
מה זה אנדומטריוזיס?

מה זה אנדומטריוזיס?

אנדומטריוזיס הינו מצב שבו רקמה הדומה לרירית הרחם שבדרך כלל מצפה את פנים הרחם, גדלה מחוץ לרחם. ברוב המקרים, צברי תאים אלה של רירית הרחם נמצאים באיזור השחלות, החצוצרות ובדופן האגן. במקרים נדירים, רקמת רירית הרחם נמצאה ליד הריאות ואפילו במוח. הרקמה דמויית רירית הרחם...

קראו עוד