]

הכנה להריון

האם את מנסה להיכנס להריון וזה פשוט לוקח יותר זמן ממה שציפית?

האם את מחפשת דרך לשפר את הפוריות שלך באופן טבעי? האם את רוצה להכין את גופך להתעברות?

התעברות והריון הם שניהם אירועים טבעיים שיכולים להתרחש ללא התערבות רבה. יחד עם זאת, התכוננות לקראתם יכולים לשפר את הסיכויים להתעברות קלה, הריון חלק ותינוק בריא.

אפילו ההריון הקל ביותר נותן אותותיו על גופה של האישה, ואחריו מגיעים לילות ללא שינה וטיפול בתינוק. כניסה אליו ממקום בריא ומאוזן, יכולה להקל על המעבר הזה.

כשאני מכינה את גופך להריון, המטרה שלי היא להכין את רחמך ולשפר את 5 מערכות הזרימה, שיפור האיזון בין האיברים השונים ושיפור דינמיקת זרימת הדם. זאת בעצם דרך מתוחכמת להגיד שהמטרה היא לוודא שהדם זורם באופן חופשי בגופך, כך שכל האיברים, במיוחד השחלות והרחם, מקבלים את כל חומרי ההזנה הדרושים להם

האם הרחם שלך מוכן להריון?

אחת המורות שלי, רוזיטה ארויגו אומרת שלא היינו מניחים תינוק בעריסה מלוכלכת, אז למה שנניח עובר ברחם לא נקי?

בכל חודש, רירית הרחם מתנקה והרחם במהלך הווסת. לפעמים לא כל הרירית יוצאת ודם מצטבר מחודש לחודש. יתכן שתבחיני בדם חום, כהה בתחילת הווסת המעיד על כך שזה מה שקורה.

המצב הכי טוב הוא שכל רירית הרחם מתנקה במהלך הווסת, כך שגופך יכול לייצר רירית חדשה בכל ויהיה מוכן לקלוט את העובר הפצפון

המחזור שלך הוא כמו תעודה

באופן כללי, את יכולה להתייחס אל המחזור החודשי שלך כאל תעובדה המשקפת את בריאותך. אם יש לך ווסתות סדירות ונטולות כאבים, הדם שלך בצבע אדום,הווסת מתחילה ומסתיימת עם מינימום כתמים, אז כנראה שהמצב טוב.

מצד שני, אם יש לך תופעות כמו כאבי מחזור, ווסתות לא סדירות, כאבי ראש ממקור הורמונלי, ותופעות נוספות הנובעות מחוסר איזון, עדיף שתטפלי בהן לפני שאת נכנסת להריון

איך אני יכולה לעזור לך להכין את גופך להריון? 

אני משלבת בין עיסוי בטן בטכניקת סובאדה (המכונה גם עיסוי רחם), לבין רפלקסולוגיה על מנת להכין נשים להריון.  

עיסוי סובאדה הוא עיסוי נעים ומרגיע של הבטן והגב המתמקד בשיפור זרימת הדם לרחם ולשחלות ומעודד את הרחם להתמקם במיקום הטוב ביותר באגן היריכיים. 

הטיפול מאוד מרגיע ומשפר הן את הנשימה והן את העיכול ולא רק את הפוריות שלך. התוצאה היא שיפור הסיכויים שלך להרות ולהביא הבייתה את התינוק הבריא שלו את מייחלת

המחזורים שלי ממש טובים. האם אני עדיין צריכה טיפול בזמן שאני מתכוננת להריון? 

הטיפול מומלץ עבורך גם את בריאה ומתכננת להיכנס להריון בקרוב ורק רוצה להיות במצב הטוב ביותר האפשרי לפני שאת נקלטת.

למרבה הצער, בים התזונה הלא אופטימאלית של ימינו, הלחץ היומיומי חומרים רעילים בסביבתנו, זה אתגר להישאר באיזון.

טיפול לפני קליטה  יכול לעזור לך להיקלט בקלות רבה יותר ולהקל על ההריון

אני מטפלת הוליסטית ואני פה כדי לעזור לך!

 

אני אוהבת לעזור לנשים להתגבר על האתגרים הניצבים בפניהן בתחום הפוריות ובתחומים אחרים הקשורים במחזור החודשי, בהריון, בוסת ו/או חרדה.

אני מטפלת בנשים באמצעות טכניקות של עיסוי בטני ועיסוי רחם הידועות בשם סובאדה (Sobada), (שבעבר נקראו טכניקות ארביגו של עיסוי בטני של המאיה) ורפלקסולוגיה.

אני גם מטפלת EFT טאפינג מומחית ואני עובדת עם נשים על סוגיות נקודתיות סביב חרדה, מתח ודיכאון.

אני מלמדת מודעות לפוריות כדי לעזור לנשים להכיר יותר טוב את גופן ולשפר את סיכוייהן להרות או למנוע הריון באופן טבעי.

אני גרה במודיעין, ופה אני מקדישה את זמני לסייע לנשים במשך השנים הפוריות שלהן, במהלך הריון, בתקופת חידלון הוסת שלהן ובמצבים הורמונאליים שונים. טיפולים גופניים (עיסוי ורפלקסולוגיה), מתקיימים בקליניקה שלי במודיעין, אבל טיפולי EFT טאפינג ולימודי מודעות לפוריות, יכולים להתקיים באופן מקוון או פנים אל פנים.

את יכולה לקרוא עוד על התחומים שלמדתי בלינק הזה.

עדויות:

אני עברתי מסע עם אנט. באתי לפה בהתחלה כי לא הצלחתי להיכנס להריון. במהלך תהליך שריפא הרבה כאב, נכנסי להריון וילדתי בן נהדר.

חזרתי לאנט אחרי הלידה בשביל קצת שקט ושלווה ובשביל שעה בשבוע לעצמי אשר איפשרה לי להרגיש הרבה יותר נוכחת גם בבית.

אנט היא אישה מדהימה. היא כל כך נוכחת ומכילה  ומביאה ריפוי בדרך פשוטה וקלה  שזה מדהים וכל כך לא מובן מאליו. 

אני מרגישה שכל אישה צריכה את המקום הזה שהיא תוכל לרפא את עצמה ולתת לעצמה שעה של שקט שלווה  ואהבה ועבורי אנט זאת הכתובת לזה. 

תודה רבה, אני מעריכה את זה שהגעי אלייך והענקי לעצמי את הטיפולים האלה.

סבטה, רחובות

אנט היקרה,  אין מילים להודות ולהעריך את כל מה שעשית למענינו. בזכותך הצלחנו להביא  חיים לעולם ותמיד ניהיה אסירי תודה על כך. מאחלים לך ולמשפחתך שנה מופלאה ובשורות טובות עם  בריאות ואושר.

יערה והמשפחה, מודיעיו

הגעתי לטיפול אצל אנט כי היה לנו קושי להיכנס להריון.  מאוד נהניתי מהטיפולים, במיוחד מטוב הלב שלה, הרצון האמיתי לעזור והאופטימיות שנצליח. טיפולי ארביגו הם נהדרים. כתוצאה מהטיפולים, המחזור שלי התייצב ואנחנו מוכנים לתינוק החדש 🙂 . אני כבר המלצתי לכמה חברות עם בעיות בפוריות על הטיפולים. אני חושבת שסיכויי ההצלחה גבוהים, זה לא כואב וזה טבעי לגמרי.

הלנה, מודיעין

הגעתי לאנט בגלל כאבי מחזור חמורים מאוד ומתח באופן כללי. הטיפולים שלה (סובאדה ורפלקסולוגיה), הרגיעו אותי, והייתה הפחתה משמעותית בכאבי המחזור שלי. הייתי ממליצה על טיפולים אצל אנט.  הטיפול העצמי שהיא לימדה אותי עוזר לי להירגע ומחבר אותי לגוף שלי. הזמן הזה מחוץ לבית עוזר בפני עצמו, וזאת בנוסף לעיסוי שנגע בכל המקומות הנכונים. מאוד אפקטיבי וכדאי. תודה! 

נ.כ., מודיעין

אנט, הגעתי אליך בהמלצת חברה כי הרגשתי מתח כי לא הצלחתי להיכנס להריון. אחרי שני טיפולים כבר הייתי בהריון. אחרי כל טיפול הרגשתי אנרגיה, רוגע ושקט. 

 נעמי, מודיעיו

גם בקטגוריה:

טקס סגירת העצמות

טקס סגירת העצמות

טקס סגירת העצמות החוויה של הריון ולידה היא חוויה שמשנה את האישה לנצח. איזו דרך טובה יותר לציין את השינויים הרגשיים והפיזיים האינטנסיביים מטקס שעוזר להרגיע, לחבר אותך לקרקע ולחדש את תחושת העצמי שלך.   מהו טקס סגירת העצמות?  אחרי שטיפה טקסית קצרה של הידיים והרגליים במים...

קראו עוד
אי פריון בלתי מוסבר

אי פריון בלתי מוסבר

אם הכל בסדר, למה את לא בהריון?  אם את מנסה להיכנס להריון והרופאים מרגיעים אותך שהכל בסדר איתך ועם בן זוגך, אבל זה עדיין לא מצליח, יתכן שאת שאת מרגישה תחושת כישלון, תסכול וחוסר אונים. כל הבדיקות האלה, ואין שום הסבר למה את לא נקלטת. מתסכל ביותר. את אולי קיווית שהם ימצאו...

קראו עוד
רירית רחם

רירית רחם

מה זה אנדומטריום (שכבה אנדומטריאלית) או רירית רחם? רירית הרחם היא השכבה הפנימית ביותר ברחם. כל חודש, בתחילת המחזור החודשי, הרירית מושלת דרך הנרתיק (כלומר, הווסת). בזמן עד הביוץ, מתחילה להיווצר רירית חדשה לרחם בציפיה להריון הפוטנציאלי. הורמון האסטרוגן הוא חיוני...

קראו עוד
רחם אחורי

רחם אחורי

באופן אידיאלי, הרחם ממוקם קרוב יותר לחלק הקדמי של הגוף, מעל שלפוחית השתן, מאשר לחלק האחורי שלך הגוף.  כשהרחם שלך מסובב אחורה בתנוחה אחורית, הוא נשעם אחורה לכיוון עמוד השדרה ויתכן שהוא לוחץ על המעי או גורם לכאבי גב תחתון, בעיות בעיכול וכאבי מחזורמה גורם לרחם מסובב...

קראו עוד
הפלה

הפלה

  ראשית, אני משתתפת בצערך אם חווית הפלה אחת או יותר, אני יודעת כמה קשה זה.  וזה לא משנה אם ההפלה הייתה בשלב מוקדם, אם ההיריון היה מתוכנן או לא,  או כמה זמן את מנסה להיכנס להריון, . זה קשה. רגע אחד את בהריון ואז כבר לא. אולי התחלת לדמם, וזה היה הסימן הראשון שמשהו...

קראו עוד