]

רפלקסולוגיה

מה זה רפלקסולוגיה?

השם רפלקסולוגיה (reflex=שיקוף) מתייחס לעקרון הבסיסי של השיטה – כפות הרגליים וכפות הידיים משקפות את המצב בגוף.

בכפות הרגליים והידיים יש איזורי רפלקס, המקבילים לאיזורים שונים בגוף. איזורי רפלקס אלה יוצרים מעין מפה של הגוף, כפי שהוא מיוצג בכפות הידיים והרגליים. כפות הידיים והרגליים משקפות את המצב הבריאותי והרגשי שלך.

בעזרת שימוש בשיטות עיסוי ולחיצות שונות על הרפלקסים, ניתן להגיע לתגובות טובות של ריפוי הכוללות הקלה על כאב, איזון הורמונאלי, רגיעה והפגת מתחים.

הרפלקסולוגיה היא שיטת ריפוי הוליסטית היכולה להשפיע על המצב הבריאותי והרגשי. שיטה זו משפיעה מצורה מועילה כטיפול בפני עצמו, או כמשלימה מטיפול רפואי קונבנציונאלי.

מעל לכל, טיפולי רפלקסולוגיה הם מהנים ומרגיעים. רבות מלקוחותיי מגיעות לדרגת רגיעה גבוהה וחלקן אף נרדמות במהלך הטיפול. נוסף על סיוע באיזון הורמונאלי, הקלה על כאבים וההרגשה הנפלאה המושגים כתוצאה מהטיפול, הרפלקסולוגיה מחזקת את המערכת החיסונית שלך ומונעת תחלואה.

ברוב המקרים, מטרת הטיפולים היא השבת הגוף למצב מאוזן. כשיש איזון בגופנו, כל האיברים ומערכות הגוף מתפקדים בצורה אופטימאלית ואנו מרגישים מלאי אנרגיה ובריאים.

אנט גרין רפלקסולוגיה מודיעין
אנט גרין רפלקסולוגיה מודיעין

היסטוריה של רפלקסולוגיה

השימוש בשיטת הרפלקסולוגיה נפוץ כבר אלפים בשנים. ידוע כי ממצרים ועד סין נעשה שימוש בשיטות דומות. הרפלקסולוגיה, כפי שהיא מוכרת כיום החלה בעבודתה של אוניס אינגהם (Eunice Ingham), אשר ביססה את עבודתה על תורת התרפיה האיזורית (Zone Therapy) של ד"ר ויליאם פיצג'רלד (Dr. William Fitzgerald).

מה משך הטיפול?

מרבית הטיפולים שלי נמשכים שעה.

אם את מעוניינת בטיפול של שעה וחצי, ניתן לשלב טיפול רפלקסולוגי עם שיטות טיפול אחרות ביניהן טיפול סובאדה או עיסוי גוף רגיל.

האם אני יכולה לקבל טיפול רפלקסולוגי במידה ואני נוטלת תרופות?

בדרך כלל כן. בפגישתנו הראשונה, נדון בהיסטוריה הרפואית ובתרופות שאת נוטלת. הרגישי בנוח לשוחח עימי על כך עוד לפני הטיפול הראשון. כשאני מטפלת בנשים במהלך טיפולי פוריות, חשוב במיוחד שיהיה לי עותק של רשימת התרופות שאת נוטלת והמינונים. אני מתאימה את הטיפולים שלי לשלבים השונים של המחזור, בכדי להגביר את יעילות הטיפול התרופתי.

לכמה טיפולים אזדקק?

זו השאלה הנפוצה ביותר והקשה ביותר למענה. אם את מתמודדת עם בעיה אקוטית המפריעה לך, אני ממליצה על טיפול שבועי עד שנבחין בשיפור משמעותי. שיפור משמעותי מושג לרוב תוך 6-4 מפגשים, ולעיתים קרובות אף בפחות. (אני מעדיפה להנמיך ציפיות ולספק תוצאות טובות יותר). ניתן להפחית את הטיפולים לפעם בשבועיים ובהמשך אף לטיפולים חודשיים בהתאם למצבך. במקרים נדירים, יתכן ואמליץ להתחיל בשני טיפולים בשבוע.

אני ממליצה על טיפולים חודשיים על מנת לשמר מצב קיים וכן להפגת מתחים כללית. יחד עם זאת יש לי מטופלות המגיעות פעם בשבוע, פעם בשבועיים או פעם בחודש, בהתאם להעדפתן.

אנט גרין רפלקסולוגיה לנשים מודיעין
אנט גרין ליווי וטיפול הוליסטי בנושאי פוריות, מחזור והריון

אני רגישה לדגדוגים, האם הרפלקסולוגיה מתאימה לי?

כן! אני עבדתי על רגליים רבות הרגישות לדגדוגים. רוב המטופלים נרגעים מהר ומופתעים לטובה מכך שהטיפול הרפלקסולוגי אינו מדגדג אותם כלל.

האם הרפלקסולוגיה בטוחה בתקופת הריון?

כן! למעשה, טיפול רפלקסולוגי במהלך ההריון הוא דרך נהדרת להקל על תסמינים הקשורים בהריון כגון, בחילות, עייפות, מניעת נפיחות ותסמינים נוספים הגורמים אי נוחות, ולהפוך את ההריון לחוויה מנהנה. הרפלקסולוגיה בטוחה בכל שלב של ההריון, אפילו עוד לפני שגילית כי הרית ועד ללידה (ואחריה!). כל טיפול מותאם לשלב ההריון בו את נמצאת ומסייע להכין את הגוף ללידה קלה ומהנה.

בחדר הטיפולים שלי יש הרבה כריות על מנת להבטיח שתרגישי נוחות מרבית במהלך הטיפול.

ובנימה אישית: הניסיון הראשון שלי עם הרפלקסולוגיה היה כשקיבלתי טיפול במהלך ההריון הראשון שלי. כל כך נהניתי מהטיפול עד כדי כך שהחלטתי להפוך להיות מטפלת ברפלקסולוגיה. זו מידת ההנאה שטיפול רפלקסולוגי במהלך ההריון יכול להסב.

רפלקסולוגיה בהריון במודיעין אנט גרין

אני מטפלת הוליסטית ואני פה כדי לעזור לך!

 

אני אוהבת לעזור לנשים להתגבר על האתגרים הניצבים בפניהן בתחום הפוריות ובתחומים אחרים הקשורים במחזור החודשי, בהריון, בוסת ו/או חרדה.

אני מטפלת בנשים באמצעות טכניקות של עיסוי בטני ועיסוי רחם הידועות בשם סובאדה (Sobada), (שבעבר נקראו טכניקות ארביגו של עיסוי בטני של המאיה) ורפלקסולוגיה.

אני גם מטפלת EFT טאפינג מומחית ואני עובדת עם נשים על סוגיות נקודתיות סביב חרדה, מתח ודיכאון.

אני מלמדת מודעות לפוריות כדי לעזור לנשים להכיר יותר טוב את גופן ולשפר את סיכוייהן להרות או למנוע הריון באופן טבעי.

אני גרה במודיעין, ופה אני מקדישה את זמני לסייע לנשים במשך השנים הפוריות שלהן, במהלך הריון, בתקופת חידלון הוסת שלהן ובמצבים הורמונאליים שונים. טיפולים גופניים (עיסוי ורפלקסולוגיה), מתקיימים בקליניקה שלי במודיעין, אבל טיפולי EFT טאפינג ולימודי מודעות לפוריות, יכולים להתקיים באופן מקוון או פנים אל פנים.

את יכולה לקרוא עוד על התחומים שלמדתי בלינק הזה.

עדויות:

הגעתי לאנט לפני כחצי שנה בעיצומו של התקף אנדומטריאוזיס  עם כאבים עזים שנמשכו מספר ימים. כבר בסוף הטיפול הראשון הרגשתי תחושת הקלה בכאב. במשך שנים ניסיתי סוגים רבים של טיפולים אלטרנטיביים למיניהם, ומעולם לא חוויתי משהו שעזר לי כמו הטיפול של אנט.

מאז אני מגיעה לאנט בערך פעם בשבוע. לאחר שנים ארוכות בהן נטלתי גלולות למניעת הריון בגלל האנדומטריוזיס, הפסקתי לי הפסקתי ליטול אותן  במטרה להיכנס להריון. מאוד חששתי שהכאבים יחמירו הרגע שאפסיק ליטול את הגלולה. להפתעתי, לא היו לי בכלל התקפי אנדומטריוזיס כשהפסקתי. במקביל עשיתי שינוי תזונתי בליווי דיאטנית במתמחה באנדומטריוזיס. חודש אחרי הפסקת הגלולות נכנסתי להריון טבעי.

אנט רגישה, מקצועית, נעימה ומדוייקת בטיפול שלה. אני כל כך שמחה שהגעתי אליה. אני ממליצה עליה  בחום לכל מי שיש לה אנדומטריוזיס. לי זה ממש שינה את החיים.

רינת, מודיעין

הגעתי לטיפול אחרי אבחון באדנומיוזיס. היו לי כאבים כל הזמן והרגשתי מיואשת. הטיפול איפשר לי מקום לבטא את עצמי, את התחושות והקשיים ובו זמן להרגיש יותר טוב פיזית. 

אנט, תודה רבה על התמיכה, ההקשבה, המילה הנכונה. אני נהנית מאד להגיע אלייך. תודה שגרמת לי לא להרגיש ייאוש ולהיות יותר חיובית. 

מירב

לאנט היקרה, הטיפול איתך עושה לי מאוד טוב. גם פיזית - משחרר, מרגיע וגם מאוד נפשית אני מרגישה שיש לי מקום לפרוק את כל מה שיושב עלי ולהיות בעקבות זה קלילה יותר אופטימית יותר. אני גם מרגישה שאני עושה משהו לטפל באנדומטריוזיס שמאוד מטריד אותי, ומקווה שהוא ילך וישתפר. תודה רבה. 

נטע, מודיעין

אני תמיד מצפה לטוב לפני שאני מגיעה לטיפול אצל אנט. הטיפול מאוד עזר להפחית את הכאבים ומסמונים של אנדומיטריוזיס.

תודה רבה, רבקה

הגעתי עליך לפני שנה כאובה ועצובה ללא כלים להתמודד בצורה מיטיבה עם המצב הרפואי (חשש לאנדומטריוזיס). עברתי דרך ארוכה. מטיפול לטיפול הרגשתי שאני מתחזקת ולומדת לטפל בעצמי. תודה רבה על הכל. אוהבת המון, 

נועם

היי אנט, 

רציתי לשתף אותך שאני חושבת הרבה על השנה שחלפה מפסח שעבר ועד היום. בליל הסדר הקודם הייתי עם כאב קשה שהתפרץ לכל עבר, ובערב חג שני הייתי אצלך בטיפול בפעם הראשונה ויצאתי עם הרגשה מאוד מאוד טובה. לשמחתי קיבלתי ממך כל כך הרבה בשנה הזאת, טיפול פיזי שנגע בדיוק איפה שצריך, הנחיה רגשית שגם היא נגעה בדיוק איפה שצריך, ובכלל את מורה לחיים ומקור להשראה ואני כל כך שמחה שפגשתי אותך, כמעט במקרה (או בעצם כנראה שבכלל לא במקרה). תודה רבה ❤️ חג אביב וחירות שמח ?. (עדכון של חודשיים אחרי: נכנסה להריון טבעי חודש לפני חזרה לטיפולי פוריות. )

עדינה, מודיעיו

הטיפול עבורי מהווה מקום מבטחים. שעה בשבוע שאני יודעת שמוקדשת אך ורק לי. החיבור לעצמי לגוף שלי לההשבות, לנשימות לפעימות הלב הן מתנה מבחינתי. 

במיוחד עם בן אדם כמו אנט שמשלימה את החוויה, לא רק בנסיון המרשים שלה, וה *** אלא עם הנועם וחוסר ביקורתיות ן *** תמיד לשלוח אותי הביתה עם תחושה מדהימה ורעיונות חדשים. התחושה הפיזית - רגשית-מנטאלית בסוף כל טיפול היא מושלמת ומעימה בבת אחת. הריח של השמנים מחזיר אותי דורות אחורה לתקופה שבה האדם היה מחובר לטבע או לעצמו ומשרה רוגע בלתי מוסבר. 

אני לא מבינה איך הטיפול עובד אבל הוא פשוט עובד. בתור מישהי עם אנדומטריוזיס, כבר בטיפול הראשון הרגשתי שינוי והקלה על התיחסות ועם הזמן זה רק הלך והשתפר עד שכבר לא חששתי מהכאב הפוקד אחת לחודש. גם עם התהליך להיכנס להריון שלא חיה קל הטיפולים שלא היה קל, הטיפולים עזרו לי לאזן את ההורמונים בגוף, להיות אופטימית ורגועה ואף להינות על הדרך. אנט גם משמש כיועיצת לענייני החיים ותמיד בטעם טוב. 

תודה על הכול. 

רותם, בית שמש

טיפולים אחרים:

סובאדה

תמציות הפרחים