]

כאבי בטן

אני שומעת כל כך הרבה על כאבי בטן מהמטופלות שלי.

הרבה פעמים, כאבים בבטן נגרמים מבעיות במערכת העיכול למשל: עצירות, מערכת עיכול חלשה, קלקול קיבה, צרבת, ותסמונת המעי הרגיז.. לחלק מהבעיות הללו יש טיפול קונבנציונלי, שמקל על הכאב באופן זמני. הטיפול הקונבלנציונלי בדרך כלל מטפל בתסמין ולא מנטרל לגמרי את הגורם.

למה הבטן שלך גורמת לך כל כך הרבה כאב?

הרבה פעמים הבעיות הללו נגרמות ולו באופן חלקי כתוצאה של היעדר זרימת דם טובה לבטן מה שמשפיע על יכולתה של הקיבה, הכבד והמעי ושאר האיברים, לבצע את תפקידם.

לפעמים האיברים שלך לוחצים אחד על השני או שהם מוגבלים על ידי שריר תפוס וזה מקשה עליהם לעבוד בצורה הטובה ביותר.

אם האיברים הללו לא יכולים להפוך את האוכל שאת אוכלת, לאנרגיה חיונית, מינרלים וויטמינים שהגוף יכול להשתמש בהם ולסלק את הפסולת של תהליך העיכול, אין זה מפתיע שלא תרגישי טוב, ושעוד מערכות בגוף לא פועלות בצורה הטובה ביותר.

איך אני יכולה לעזור לך עם בעיות במערכת העיכול?

סובאדה ורפלקסולוגיה לטיפול בכאבי בטן?

עיסוי בטני ועיסוי גב עדין בשיטת הסובאדה, משפר את זרימת הדם לאיברים של מערכת העיכול ועוזר להם להיפטר מחומרי פסולת, מה שמאפשר למערכת העיכול לתפקד בצורה טובה יותר.

העיסוי הבטני ועיסוי הגב המרגיע, עוזר להרגיע מתחים בבטנך ומעודד בעדינות את האיברים לחזור למקומם הטבעי.

אני משלבת גם עיסוי ידיים ורגליים כדי לעזור להירגע לחלוטין ולחזור למצב של איזון. הרפלקסולוגיה היא מאוד אפקטיבית בנושאים הקשורים במערכת העיכול.

מה אפשר לצפות לאחר טיפול?

  •       פחות כאבי בטן והתכווצויות
  •       פחות כבדות ונפיחות לאחר האוכל
  •       פעולת מעיים קלה יותר
  •       רמות אנרגיה גבוהות יותר

הקלה רגשית

בעוד שעיסוי בטן סובאדה הוא דרך מצוינת לחולל שינוי בהרגשה הפיזית בבטן שלך, הוא גם יעיל בתמיכה בשינוי רגשי.

אנחנו מחזיקות בבטן מתח שמשויך לחוויות ורגשות מסוימים וכשאנחנו מאפשרות לעצמנו מרחב לבטא את הרגשות (באופן מילולי ולא מילולי), אנחנו מאפשרות ריפוי למה שמצריך ריפוי.

במהלך עבודתנו המשותפת, אנחנו נדבר על הלחץ והמתח שיש בחייך וכיצד הוא אולי משפיע על בטנך ועל רמות הכאב. אני אציע לך שיטות פעולה ותמיכה רגשית מהכלים הרבים העומדים לרשותי. 

אני מאמינה שכשאת שקטה ורגועה יותר, יש יותר סבירות שהגוף שלך יירפא

 

EFT טאפינג לכאבי בטן:

בנוסף עזרתי בהצלחה למטופלות עם בעיות עיכול בשיטת EFT  טאפינג. אפשרות זו יעילה במיוחד אם אינך יכולה להגיע לקליניקה שלי במודיעין כיוון ש EFT טאפינג יכולה להתבצע בקלות דרך זום.

מה לגבי תזונה ותפריט?

במהלך פגישתנו, יתכן ונדבר על בחירת המזון שלך, אבל אני מאמינה בשינויי קטנים יותר מאשר דיאטות קיצוניות וקפדניות. אני לא מאמינה שיש דרך אחת לאכול שמתאימה לכולם. אני יכולה לתמוך בכך בזמן שאת מגלה מה הכי נכון עבורך.

אני מטפלת הוליסטית ואני פה כדי לעזור לך!

 

אני אוהבת לעזור לנשים להתגבר על האתגרים הניצבים בפניהן בתחום הפוריות ובתחומים אחרים הקשורים במחזור החודשי, בהריון, בוסת ו/או חרדה.

אני מטפלת בנשים באמצעות טכניקות של עיסוי בטני ועיסוי רחם הידועות בשם סובאדה (Sobada), (שבעבר נקראו טכניקות ארביגו של עיסוי בטני של המאיה) ורפלקסולוגיה.

אני גם מטפלת EFT טאפינג מומחית ואני עובדת עם נשים על סוגיות נקודתיות סביב חרדה, מתח ודיכאון.

אני מלמדת מודעות לפוריות כדי לעזור לנשים להכיר יותר טוב את גופן ולשפר את סיכוייהן להרות או למנוע הריון באופן טבעי.

אני גרה במודיעין, ופה אני מקדישה את זמני לסייע לנשים במשך השנים הפוריות שלהן, במהלך הריון, בתקופת חידלון הוסת שלהן ובמצבים הורמונאליים שונים. טיפולים גופניים (עיסוי ורפלקסולוגיה), מתקיימים בקליניקה שלי במודיעין, אבל טיפולי EFT טאפינג ולימודי מודעות לפוריות, יכולים להתקיים באופן מקוון או פנים אל פנים.

את יכולה לקרוא עוד על התחומים שלמדתי בלינק הזה.

גם בקטגוריה:

המעי הרגיז

המעי הרגיז

  מערכת העיכול שלך היא המפתח לבריאותך ורווחתך. כשהיא לא עובדת כמו שצריך, היא יכולה להותיר אותך להתמודד עם תסמינים לא נעימים והיעדר אנרגיות, כיוון שגופך אינו יכול לעכל בקלות את מה שאת אוכלת ולא יכול לספוג את החומרים המזינים שהוא צריך כדי לאפשר לך להנות מהחיים.מהי...

קראו עוד
קרוהון

קרוהון

  מערכת העיכול שלך היא המפתח לבריאותך ורווחתך. כשהיא לא עובדת כמו שצריך, היא יכולה להותיר אותך להתמודד עם תסמינים לא נעימים והיעדר אנרגיות, כיוון שגופך אינו יכול לעכל בקלות את מה שאת אוכלת ולא יכול לספוג את החומרים המזינים שהוא צריך כדי לאפשר לך להנות מהחיים.מהי...

קראו עוד
עצירות

עצירות

מערכת העיכול שלך היא המפתח לבריאותך ורווחתך. כשהיא לא עובדת כמו שצריך, היא יכולה להותיר אותך להתמודד עם תסמינים לא נעימים וללא אנרגיות כיוון שגופך אינו יכול לעכל בקלות את מה שאת אוכלת ולא יכול לספוג את חומרי ההזנה שהוא צריך כדי לאפשר לך להנות מהחיים.מהי עצירות? במילים...

קראו עוד
הקוליטיס

הקוליטיס

מערכת העיכול שלך היא המפתח לבריאותך ורווחתך. כשהיא לא עובדת כמו שצריך, היא יכולה להותיר אותך להתמודד עם תסמינים לא נעימים והיעדר אנרגיות, כיוון שגופך אינו יכול לעכל בקלות את מה שאת אוכלת ולא יכול לספוג את החומרים המזינים שהוא צריך כדי לאפשר לך להנות מהחיים.מהי מחלת...

קראו עוד