]

מה הגישה ההוליסטית לטיפול באנדומטריוזיס?

אוג 5, 2020 | אנדומיטריוזיס, מאמר | אפס תגובות

העבודה שלי עם נשים שסובלות מאנדומטריוזיס, הראתה לי שהתסמינים ורמת הכאב הם מאוד מגוונים ומאוד משתנים מאישה לאישה. אבל בלי קשר למידת הכאב ולמשך הזמן שאישה סובלת ממנו, טיפולי ארויגו, למסאז' בטני ע"פ טכניקה של שבט המאיה,  הראו שיפור חיובי. 

טכניקות הריפוי העתיקות של שבט המאיה,  מסייעות להפסיק את הגורם העיקרי לבעיות בבריאות של מערכת הרבייה וגם של העיכול – גודש באגן ובבטן. בעוד שגישות רבות מטפלות רק בסימפטומים, בגישה ההוליסטית שלי, עובדים כדי להפסיק את הגורם למחלה ולתמוך ביכולת הריפוי הטבעית של הגוף.

במהלך השיטה הזו, עושים מסאז' בבטן ובגב, כדי לשפר את זרימת הדם לאיברים ולאגן: שחלות, רחם, מעיים וכד'. ובעדינות מסירים הגבלות שעלולות להפריע לזרימת הדם. בנוסף במטרה להזרים את הדם אנחנו מעודדות גם זרימה טובה במערכת הלימפית, במערכות העצבים ובזרימה הכללית שנקראת זרימת צ'י (לפי הרפואה הסינית או צ'י- אל לפי תרבות המאיה), לכל האגן.

בנוסף לזה שאני עושה לך את המסאז', אני גם מלמדת אותך לעשות אותו בבית לעצמך בקצרה, כדי שתשלימי את הטיפול שעשיתי, יחד איתי. 

כמו כל גישה הוליסטית, הכוונה שלי היא לעזור להחזיר את הגוף שלך למצב מאוזן וזה לפעמים מחייב גישה רב-צדדית. אנחנו בוחנות יחד סוגיות באורח החיים שלך שעשויות להשפיע על מצבך. אנחנו מסתכלות גם על  תזונתך ועל תנועתך במטרה לתמוך בך, להוריד את הכאבים ולהפוך את המחזורים לבריאים יותר.

שאלה- האם אני יכולה  לבוא לטיפול בשיטת ארויגו ולקבל טיפול באנדומטריוזיס בזמן שאני לוקחת גלולות למניעת הריון ובעצם מונעת  את המחזור הטבעי שלי?

כן! לעתים קרובות אני עובדת עם נשים שמונעות את המחזור  שלהן על ידי נטילת הורמונים בין אם זה בכדור או Nuvaring או טבעת נובהרינג או שיטות אחרות. הטיפול עדיין יעיל והעבודה שאנו עושות יחד בשלב הזה יכולה גם להכין את גופך לתקופה קלה יותר כשתחליטי להפסיק את מניעת ההריון באמצעים הורמונליים.

  רוצה לקרוא עוד על הנושא? תקליקי כאן:

פרטי קשר

אם את מתעניינת בטיפול אצלי, הצעד הראשון הוא פגישת ייעוץ בת 20 דקות בה נוכל להכיר אחת את השנייה ותוכלי לשאול אותי שאלות כדי להבין אם אני האחת שמתאימה לך כתומכת מסע שלך.

נייד: 054-575-4032

מייל: annette@annette.co.il

כתובת: יעל הביגורה, מודיעין

2020 Annette Green All Rights Reserved