]

את רוצה להכנס להריון ואין לך זמן לבזבז?

את רוצה למנוע הריון בלי גלולות או הורמונים אחרים?

בא לך להבין סוף סוף מה קורה בגוף שלך?

 

קורס "שיטת מודעות לפוריות" 

מפתח להבנת הפוריות שלך

מודעות לפוריות היא אמנות פשוטה של ​​מעקב אחרי סימני הפוריות שלך.

תלמדי לזהות את סימני הפוריות ומשמעותם, 

תזהי את הזמנים האופטמאליים לנסות

ותביני למה לא נכנסת להריון עד עכשיו

 

תלמדי מה קורה בכל שלב של המחזור החודשי

ואיך אפשר למנוע הריון בצורה טבעית

כשלומדים על הווסת ומחזוריות האישה בתיכון, לא מלמדים אותנו להכיר את השינויים המדהימים שמתרחשים בגוף כל חודש חוץ מסימן שקבלת ווסת (וקשה לפספס את זה!).

אלמד אותך כיצד לזהות את הסימנים, לרשום בטבלת מעקב פשוטה ולהבין מה הסימנים מגלים לך. 

על הדרך, תלמדי בדרכים שונות לעשות שלום עם המחזור החודשי וליצור קשר מחבר עם הגוף שלך. 

 

 

 

בעזרת הקורס תוכלי:

להבין מה קורה במהלך המחזור החודשי שלך. הריון זה תקופה עוצמתית ומדהימה שגם מביאה איתה הרבה אתגרים פיזיים ורגשיים. ככל שאת יותר מחוברת לגוף לפני ההריון, תוכלי להתחבר לשינויים של ההריון ולעבור אותם יותר בקלות. 

  • להיות מסונכרנת עם השינויים של מצב הרוח והאנרגיה במהלך החודש. ככל שאת יודעת יותר טוב למה לצפות, תוכלי לתכנן ולהרגיש רגועה ומוכנה יותר.  
  • לדעת בביטחון מתי לצפות לוסת. ברור שאם את מנסה להרות, את בכלל לא רוצה לקבל ווסת אבל עם מעקב אחרי סימני הפוריות שלך, תוכלי לדעת מראש מתי לצפות לוסת ולהיות יותר רגועה ובטוחה.

לזהות את הביוץ שלך. ידוע שכדי להכנס להריון, הביצית וזרע צריכים להיפגש ולרוב הנשים לא יודעות לזהות ביוץ! וזה בסדר. לא למדו אותך. אבל אני רוצה ללמד אותך כדי לעזור לך להגשים את החלום להיות אמא. 

  • לזהות את הזמנים האופטימאליים לקיום יחסי מין כדי להעלות את הסיכוי להריון. שוב, הגוף נותן לך סימנים מובהקים מתי הביוץ הולך לקראת ואני מלמדת אותך איך להשתמש בידע הזה כדי להצליח. 
  • לזהות מה לעשות ומתי כדי למנוע הריון. תוך זמן קצר והכרות לגוף זה יכול להפוך לדבר טבעי ופשוט. 
  • להבין למה לא נכנסת להריון עד עכשיו. פענוח קל של הטבלה שלך יכול להראות לנו הרבה מידע על הבריאות שלך ועל הפוריות שלך בפרט. זה יכול למנוע בדיקות רפואיות פולשניות ומיותרות. בנוסף, אם את עושה שינויים באורח החיים, תוכלי לעקוב על ההשפעה החיובית דרך הטבלה שלך. 

נעים מאד, אני אנט גרין, מטפלת הוליסטית ומנחה ל"שיטת מודעות לפוריות"

הגעתי לתחום הרפואה ההוליסטית מתוך התמודדות עם הקשיים הפרטיים שלי עם בעיות פוריות.

ההכרות שלי עם שיטת מודעות לפוריות שיתנה לי את החיים. סוף סוף הבנתי מה קורה בגוף שלי, ידעתי מתי אני פוריה ומתי לא למרות שהמחזורים לא היו סדירים. אין לי ספק שההכרות עם הגוף והפוריות דרך שיטת מודעות לפוריות עזרה לי להרות. 

כיום אני אמא לשתי בנות מקסימות. אני גרה במודיעין, ושם נמצאת הקליניקה שלי, בה אני עוזרת לנשים במהלך מעגל החיים שלהן – דרך תקופת הפוריות, הריון, גיל המעבר ומצבים הורמונליים שונים. אני מטפלת בנשים באמצעות עיסוי בטן (כן, זה סוג של עיסוי רחם) בשיטת סובאדה ובכפות הרגליים (רפלקסולוגיה) ועוד מגוון שיטות. 

למרות ההתקדמות הטכנולוגית בשנים האחרונות יש עדיין צורך להבנה עמוקה של המחזוריות שלנו כנשים במיוחד בתקופה שאנו רוצות להרות או למנוע הריון. שיטת מודעות לפוריות מביאה כלים פשוטים אך עוצמתיים כדי לעזור. 

אני מאמינה שאישה יכולה לצמוח דרך הכרות עם הנשיות והמחזוריות שלה.

 

מה לומדים בקורס שיטת מודעות לפוריות להשגת הריון?

להכיר את הגוף שלך והפוריות שלך:

מה זה שיטת מודעות לפוריות

מחזור החודשי שלך – כל מה שלא למדת בתיכון ואת צריכה לדעת כדי להעלות את הסיכויים להקלט כל חודש

פוריות האישה ופוריות הגבר – מה ההבדלים

סימני הפוריות שלך:

חום השחר

תלמדי צעד אחרי צעד איך ולמה למדוד, לרשום ולפענח את הטבלה שלך

תזהי גורמים שמפריעים למעקב על חום השחר

הפרשות (נוזלים) צוואר הרחם

תלמדי צעד אחרי צעד לזהות, לרשום ולפענח את ההפרשות שלך

תזהי גורמים שמפריעים למעקב על הפרשות צוואר הרחם ואולי מונעים הריון

צוואר הרחם

תלמדי לזהות, לרשום ולפענח את שינויים בצוואר הרחם ואיך זה מעיד על פוריותך. 

שימוש בידע כדי להשיג או למנוע הריון:
אני מלמדת אותך איך לקחת את כל המידע שאספת ולזהות חלון הפוריות שלך – הזמן האופטימאלי כל חודש להרות. ומה החוקים אם את בוחרת למנוע הריון. 

הקורס כולל תרגול, חוברת ותמיכה גם אחרי סיום הקורס.

 

פרטים על הקורס?

 

הקורס כולל שלוש מפגשים של שעתיים. מפגש אחד פעם בחודש כדי לתת לך זמן לתרגל בין המפגשים. 

הקורס עולה 1,150 ש"ח. ניתן לשלם בעד 4 תשלומים. 

 

מספרים על קורס שיטת מודעות לפוריות עם אנט גרין

הדרך בה אנט מציגה את החומר גם היא מצויינת

הרגע סיימתי את הקורס מודעות לפוריות של אנט ואני ממליצה עליו בחום. אנט היא מורה מעולה והיא מסבירה את החומר בצורה ברורה וקלה להבנהץ אפשר לראות שהיא מבינה לעומק את הנושא.

הקורס עצמו היה מעניין ורלוונטי ואנט סיפקה הרבה מידע בנושא. הדרך בה אנט מציגה את החומר גם היא מצויינת, השיעורים שלה היו ממוקדים בעניין ומלווים במצגת וחוברת עבודה.

אנט עצמה היא נעימת הליכות ונגישה. היא מאשירה הרבה זמן לשאלות וגם מספקת תמיכה מעבר לשיעורים עצמם. תודה אנט על חווית הלימוד הנפלאה.

שושנה

השתתפתי בקורס מודעות לפוריות עם אנט והרגשתי שלמדתי המון על עצמי ועל הגוף שלי. קיבלתי תשובות לכל מיני שאלות שהיו לי ועד אז התשובות שקיבלתי היו "ככה זה".

הקורס הועבר באוירה נעימה ורגועה, כל אחת שיתפה וחשפה רק כמה שרצתה ולאנט הייתה סבלנות אין קץ לשמוע הכל ולענות על שאלות ותהיות שעלו בדרך. בנוסף ללימוד החומר, הספקנו גם להתנסות בניתוח לא מעט גרפים כדי לזהות מצבים שונים. הקורס נתן לי ידע שחשוב שיהיה לכל אישה ואני בטוחה שאמשיך להפיק ממנו תועלת גם בעתיד.

אני מאד ממליצה על הקורס מודעות לפוריות של אנט גרין.

יעל

לפני שהשתתפתי בקורס מודעות לפוריות של אנט, ידעתי איך לעקוב אחרי חום השחר שלי. אבל לימוד על הפרשות הפוריות היה החלק החסר בשבילי. אנט הייתה מנטורית מצויינת. תודה רבה!

חיה

אני מאד נהנהתי ללמוד על מודעות לפוריות עם אנט . למדתי כל כך הרבה על הגוף שלי שאני לא מאמינה שלא ידעתי את זה קודם או שמתי לב! המידע שלמדתי בקורס  מעצים אותי להיות יותר נוכחכית בגוף שלי ונתן לי תחושה של עונג שאני מכירה מה קורה בגוף בלי בדיקות רפאויות. אני מקווה שאני אוכל להשתמש בידע בעתיד כדי להיות מודע למחזוריות הטבעית של הגוף שלי.

נועה

למדתי להכיר את הסימני פוריות שלי הרבה יותר טוב
אני
מאד אהבתי את הגישה החיובית של אנט. היא עזרה לי מאד ויצרה אווירה פתוחה ונוחה בשיעורים. בסוף הקורס,
למדתי להכיר את הסימני פוריות שלי הרבה יותר טוב.

שירה

החומר הוסבר היטב בעזרת עזרים חזותיים טובים במצגות. לאחר השיעורים, אני מרגישה יותר מחוברת עם עצמי ומודעת לצרכים הפיזיים והרגשיים שלי. לפני השיעור ידעתי לעקוב אחרי חום השחר שלי אבל השיעורים על ההפרשות הפוריות היה החלק החסר בפאזל עבורי. אנט הייתה מדריכה נהדרת ללמוד ממנה. תודה!

טליה

לדעתי כל אישה חייבת להכיר את הגוף שלה ואיך הוא עובד.

אני מאד אהבתי את הגישה החיובית של אנט. היא עזרה לי מאד ויצרה אווירה פתוחה ונוחה בשיעורים. בסוף הקורס, למדתי להכיר את הסימני פוריות שלי הרבה יותר טוב.

לדעתי כל אישה חייבת להכיר את הגוף שלה ואיך הוא עובד. בנוסף זה הכרכחי כדי להשיג או למנוע הריון.

אני סיימתי את הקורס ויצאתי אם הרבה תובנות. אין לי ספק שלא הייתי מצליחה ללמוד את כל מה שלמדתי בקורס דרך ספר או אתר אינטנט. הגישה ייחודית ואמפתית של אנט נתן לי הרבה כלים לעקוב אחרי סימנים הפוריות שלי עם בטחון עצמי מלא. התמיכה מאנט בין שיוערים היה מאד עזר.

החומר היה מוסבר טוב עם עזרים חזותיים במצגות. אחרי הקורס, אני מרגישה הרבה יותר מסונכרת עם עצמי ומחוברת לגוף באופן פיזי ורגשי.

אליסון

למדתי בקורס המקוון של אנט גרין לפני כשנה ואני ממליצה בחום! היה לי נסיון וידע קודם עם שיטת מודעות לפוריות אבל בשבילי זה באמת חידש לי דברים ועשה לי סדר.

לאחר תרגול זה חמש שנים אני יכולה לומר שיש לי הבנה די רחבה של שיטת מודעות לפוריות (שלא מגיעים לעתים קרובות עם הריונות והנקה מורחבת ..). אז תודה לך.

אלישבע