]

טיפולים הוליסטיים לשיפור הפוריות

האם את שוקלת לעשות טיפולי פוריות כמו הזרעות והפריה חוץ גופית?

האם נאמר לך שהכל בסדר, אבל את עדיין לא בהריון?

האם את רוצה להכין את גופך להריון ולשפר את הפוריות הטבעית שלך?

אחת התשוקות שלי היא לתמוך בנשים בזמן שהן מנסות להיכנס להריון, בין אם זה הריון טבעי או בעזרת טיפולי פוריות קונבנציונאליים.

המטרה שלי היא לעזור לספק תמיכה פיזית ורגשית בזמן שאת מנסה להרות.

תמיכה פיזית לשיפור הפוריות שלך:

עיסוי בטן מסוג סובאדה הוא עיסוי טיפולי ומרגיע, המחזק את הרחם ומשפר את זרימת הדם לאיברים באגן היריכיים כולל השחלות והרחם. הסובאדה מכונה גם עיסוי בטן בשל השפעתו הניכרת על הרחם. 

הטיפול מסייע בשיפור מצב הפוריות הכללית שלך ויכול לשפר את איכות הביציות ושכבת רירית הרחם. בנוסף, העיסוי מסייע להרגיע מתח בבטן שלך, לשחרר הידבקויות ולהחזיר איברים (כולל הרחם) למיקומם המיטבי.

אני משלבת עיסוי ידיים ורגליים (רפלקסולוגיה) כדי לעזור לך להירגע לחלוטין ולחזור למצב של איזון.

רפלקסולוגיה בכפות הרגליים היא אפקטיבית במיוחד בשיפור הפוריות ושיפור רמות ההורמונים. יש לי הכשרה מיוחדת לטיפול בנשים (וגברים!) בעזרת רפלקסולוגיה בזמן טיפולי שאיבת ביציות וטיפולי פוריות אחרים.

תמיכה רגשית בזמן שאת מנסה להרות:

אני עוזרת למטופלות שלי להפחית את הלחץ, והחרדה, הפחדים והטרדות שיש להן סביב טיפולי הפוריות ו/או הניסיונות להיכנס להריון באופן כללי, על ידי שימוש בפרחי באך, דמיון מודרך, ו- EFT טאפינג.

אני מאמינה שכשאת מרגישה רגועה ואופטימית ומסוגלת להתמודד עם הלו"ז הבלתי צפוי של טיפולי הפוריות, סיכויי ההצלחה שלך  משתפרים ואת יכולה להתמודד עם תוצאות לא טובות מבלי להתפרק. 

בעזרת שימוש בטכניקות שונות, אנחנו יכולות הרבה פעמים לחשוף חסמים שאת לא מודעת אליהם שיתכן שמנעו בעדך להרות. אנחנו יכולות לשחרר חסמים אלה ולעזור לך להתקרב להחזיק את תינוקך היקר.

למי הטיפול יכול לעזור?

יש לי ניסיון בעבודה עם נשים וזוגות שיש להם אי פוריות בלתי מוסברת ועד בעיות פוריות מורכבות. 

הטיפול יעיל לנשים עם מגוון רחב של בעיות כולל:

  • בעיות פוריות בלתי מוסברת

  • שחלות פוליציסטיות (PCOS)

  • איכות נמוכה של ביציות

  • רזרבה שחלתית נמוכה

  • ציסטות בשחלות

  • רירית רחם דקה

  • הפלות

אחד היתרונות של טיפול הוליסטי הוא שעל פי רוב יש גם שיפור בכאבי מחזור, תסמונת טרום וסתית, מיגרנות ובעיות בעיכול.

אני מטפלת הוליסטית ואני פה כדי לעזור לך!

 

אני אוהבת לעזור לנשים להתגבר על האתגרים הניצבים בפניהן בתחום הפוריות ובתחומים אחרים הקשורים במחזור החודשי, בהריון, בוסת ו/או חרדה.

אני מטפלת בנשים באמצעות טכניקות של עיסוי בטני ועיסוי רחם הידועות בשם סובאדה (Sobada), (שבעבר נקראו טכניקות ארביגו של עיסוי בטני של המאיה) ורפלקסולוגיה.

אני גם מטפלת EFT טאפינג מומחית ואני עובדת עם נשים על סוגיות נקודתיות סביב חרדה, מתח ודיכאון.

אני מלמדת מודעות לפוריות כדי לעזור לנשים להכיר יותר טוב את גופן ולשפר את סיכוייהן להרות או למנוע הריון באופן טבעי.

אני גרה במודיעין, ופה אני מקדישה את זמני לסייע לנשים במשך השנים הפוריות שלהן, במהלך הריון, בתקופת חידלון הוסת שלהן ובמצבים הורמונאליים שונים. טיפולים גופניים (עיסוי ורפלקסולוגיה), מתקיימים בקליניקה שלי במודיעין, אבל טיפולי EFT טאפינג ולימודי מודעות לפוריות, יכולים להתקיים באופן מקוון או פנים אל פנים.

את יכולה לקרוא עוד על התחומים שלמדתי בלינק הזה.

עדויות:

אני עברתי מסע עם אנט. באתי לפה בהתחלה כי לא הצלחתי להיכנס להריון. במהלך תהליך שריפא הרבה כאב, נכנסי להריון וילדתי בן נהדר.

חזרתי לאנט אחרי הלידה בשביל קצת שקט ושלווה ובשביל שעה בשבוע לעצמי אשר איפשרה לי להרגיש הרבה יותר נוכחת גם בבית.

אנט היא אישה מדהימה. היא כל כך נוכחת ומכילה  ומביאה ריפוי בדרך פשוטה וקלה  שזה מדהים וכל כך לא מובן מאליו. 

אני מרגישה שכל אישה צריכה את המקום הזה שהיא תוכל לרפא את עצמה ולתת לעצמה שעה של שקט שלווה  ואהבה ועבורי אנט זאת הכתובת לזה. 

תודה רבה, אני מעריכה את זה שהגעי אלייך והענקי לעצמי את הטיפולים האלה.

סבטה, רחובות

אנט היקרה,  אין מילים להודות ולהעריך את כל מה שעשית למענינו. בזכותך הצלחנו להביא  חיים לעולם ותמיד ניהיה אסירי תודה על כך. מאחלים לך ולמשפחתך שנה מופלאה ובשורות טובות עם  בריאות ואושר.

יערה והמשפחה, מודיעיו

הגעתי לטיפול אצל אנט כי היה לנו קושי להיכנס להריון.  מאוד נהניתי מהטיפולים, במיוחד מטוב הלב שלה, הרצון האמיתי לעזור והאופטימיות שנצליח. טיפולי ארביגו הם נהדרים. כתוצאה מהטיפולים, המחזור שלי התייצב ואנחנו מוכנים לתינוק החדש 🙂 . אני כבר המלצתי לכמה חברות עם בעיות בפוריות על הטיפולים. אני חושבת שסיכויי ההצלחה גבוהים, זה לא כואב וזה טבעי לגמרי.

הלנה, מודיעין

הגעתי לאנט בגלל כאבי מחזור חמורים מאוד ומתח באופן כללי. הטיפולים שלה (סובאדה ורפלקסולוגיה), הרגיעו אותי, והייתה הפחתה משמעותית בכאבי המחזור שלי. הייתי ממליצה על טיפולים אצל אנט.  הטיפול העצמי שהיא לימדה אותי עוזר לי להירגע ומחבר אותי לגוף שלי. הזמן הזה מחוץ לבית עוזר בפני עצמו, וזאת בנוסף לעיסוי שנגע בכל המקומות הנכונים. מאוד אפקטיבי וכדאי. תודה! 

נ.כ., מודיעין

אנט, הגעתי אליך בהמלצת חברה כי הרגשתי מתח כי לא הצלחתי להיכנס להריון. אחרי שני טיפולים כבר הייתי בהריון. אחרי כל טיפול הרגשתי אנרגיה, רוגע ושקט. 

 נעמי, מודיעיו

טקס סגירת העצמות

טקס סגירת העצמות

טקס סגירת העצמות החוויה של הריון ולידה היא חוויה שמשנה את האישה לנצח. איזו דרך טובה יותר לציין את השינויים הרגשיים והפיזיים האינטנסיביים מטקס שעוזר להרגיע, לחבר אותך לקרקע ולחדש את תחושת העצמי שלך.   מהו טקס סגירת העצמות?  אחרי שטיפה טקסית קצרה של הידיים והרגליים במים...

קראו עוד
הכנה להריון

הכנה להריון

האם את מנסה להיכנס להריון וזה פשוט לוקח יותר זמן ממה שציפית? האם את מחפשת דרך לשפר את הפוריות שלך באופן טבעי? האם את רוצה להכין את גופך להתעברות? התעברות והריון הם שניהם אירועים טבעיים שיכולים להתרחש ללא התערבות רבה. יחד עם זאת, התכוננות לקראתם יכולים לשפר את הסיכויים...

קראו עוד
אי פריון בלתי מוסבר

אי פריון בלתי מוסבר

אם הכל בסדר, למה את לא בהריון?  אם את מנסה להיכנס להריון והרופאים מרגיעים אותך שהכל בסדר איתך ועם בן זוגך, אבל זה עדיין לא מצליח, יתכן שאת שאת מרגישה תחושת כישלון, תסכול וחוסר אונים. כל הבדיקות האלה, ואין שום הסבר למה את לא נקלטת. מתסכל ביותר. את אולי קיווית שהם ימצאו...

קראו עוד
רירית רחם

רירית רחם

מה זה אנדומטריום (שכבה אנדומטריאלית) או רירית רחם? רירית הרחם היא השכבה הפנימית ביותר ברחם. כל חודש, בתחילת המחזור החודשי, הרירית מושלת דרך הנרתיק (כלומר, הווסת). בזמן עד הביוץ, מתחילה להיווצר רירית חדשה לרחם בציפיה להריון הפוטנציאלי. הורמון האסטרוגן הוא חיוני...

קראו עוד
רחם אחורי

רחם אחורי

באופן אידיאלי, הרחם ממוקם קרוב יותר לחלק הקדמי של הגוף, מעל שלפוחית השתן, מאשר לחלק האחורי שלך הגוף.  כשהרחם שלך מסובב אחורה בתנוחה אחורית, הוא נשעם אחורה לכיוון עמוד השדרה ויתכן שהוא לוחץ על המעי או גורם לכאבי גב תחתון, בעיות בעיכול וכאבי מחזורמה גורם לרחם מסובב...

קראו עוד
הפלה

הפלה

  ראשית, אני משתתפת בצערך אם חווית הפלה אחת או יותר, אני יודעת כמה קשה זה.  וזה לא משנה אם ההפלה הייתה בשלב מוקדם, אם ההיריון היה מתוכנן או לא,  או כמה זמן את מנסה להיכנס להריון, . זה קשה. רגע אחד את בהריון ואז כבר לא. אולי התחלת לדמם, וזה היה הסימן הראשון שמשהו...

קראו עוד