]

כאבי ביוץ

לא כל הנשים מרגישות את הביוץ, אז אל תדאגי אם את לא מרגישה. נשים רבות שמרגישות כאבי ביוץ שמחות, כי זה מרגיע אותן שהכל בסדר. חלק מהנשים מרגישות את הביוץ ועבור מיעוטן זה מאוד כואב (כהערת אגב, כאב הביוץ לא בהכרח מופיע ביום הביוץ. יתכן שתרגישי כאב ביוץ לפני או אחרי הביוץ עצמו). 

אם את אחת הנשים שחשות כאבי ביוץ חדים, אז את יודעת שזה יכול בקלות להשפיע כל הפעילות היום יומית, ויתכן שאף תזדקקי למשככי כאבים.

מהו כאב ביוץ? 

כאב ביוץ הוא כאב בבטן בזמן הביוץ. לפעמים הכאב יהיה בצד אחד קבוע ולפעמים הוא יהיה בצד אחר כל חודש. לפעמים הכאבי יהיהה במאכז הבטן ולפעמים הוא יקרין יותר למטה. חשוב לדעת שיכולה להיות סיבה רפואית לכאבים הללו, אז מומלץ שתלי לרופא נשים כדי לשלול בעיה רפואית.

מה גורם לכאבי מחזור? 

השחלה שלך נמחצת:

הרבה פעמים הבעיה פשוטה: הרחם אינו במיקום האידאלי ולכן דם אינו זורם בחופשיות לאיזור. דמייני שהרחם שלך נדחף לכיוון הה הימנית שלך במקום להיות ממוקם במרכז אגן היריכיים. השחלה נמחצת, וכשהיא גדלה ממש לפני הביוץ, הכאב יכול להיות ממש חמור. 

רחם אחורי או קדמי:

כאבי ביוץ הינם בעיה שכיחה בקרב נשים עם רחם קדמי או אחורי כיוון ששני המצבים האלה יכולים לגרום ללחץ על שאר האיברים של אגן היריכיים. לחץ באיזור הזה יכול לגרום לכאבים בלתי נסבלים במהלך הביוץ כשיותר דם מוזרם לאיזור כדי לענות על צרכי הביוץ. 

רקמה מצולקת או הידבקויות:

אלה יכולים להוות גורם נוסף לכאבים סביב זמן הביוץ וכאבי ביוץ הינם נפוצים במיוחד בקרב נשים הסובלות מאנדומטריוזיס.

איך את יכולה להקל על כאבי הביוץ?

עיסוי בטכניקת סובאדה משפר את מיקום הרחם ואת זרימת הדם לאיזור וכך מקל על הכאב.  העיסוי בבטן, במותניים ובגב הוא פשוט, נעים ונטול כאבים ויכול לעזור לך להתחבר לגופך ולנשיות שלך.

שיטת סובאדה היא טכניקה המבוססת על טכניקות עתיקות משבט המאיה בבליז, פכי שמלמדת רוזיטה ארביגו. הטכניקות עוזרות להרגיע את השרירים ולחזק את הרצועות התומכות ברחם.

בלי קשר לסיבה, מצאתי שטיפול הסובאדה הוא אפקטיבי בהפחתת כאב הביוץ ואף העלמתו לגמרי, ונשים רבות שמות לב שכאבי המחזור ומכאובים אחרים שמהם סבלו, השתפרו גם הם כיתרון משני.

טיפול הסובאדה משפר את מיקום הרחם ואת זרימת הדם לאיזור וכך מקל על הכאב.

איך עיסוי רחם מפחית כאבי מחזור?

אני משלבת עיסוי בטן בטכניקת סובאדה (המכונה לפעמים עיסוי רחם) ורפלקסולוגיה כדי להנות ממחזורים נטולי כאבים. 

עיסוי בטן מסוג סובאדה הוא עיסוי נעים המרגיע את הבטן והגב ומתמקד בשיפור זרימת הדם לרחם ולשחלות ובעזרה לרחם להתמקם בצורה המיטבית באגן היריכיים. 

הטיפול מאוד מרגיע ומסייע לנשימה ולעיכול בנוסף למחזור החודשי. בנוסף, הוא משפר את הסיכוים שלך לחוות ממחזורים נטולי כאב.

בטיפול הראשון שלנו, אני מלמדת אותך עיסוי עצמי קצר של 5-10 דקות שאת יכולה לעשות בבית על מנת להשלים את הטיפול שלי. אם את עקבית בביצוע הטיפול העצמי, את תרגישי בתוצאות מהר יותר .

אני מטפלת הוליסטית ואני פה כדי לעזור לך!

 

אני אוהבת לעזור לנשים להתגבר על האתגרים הניצבים בפניהן בתחום הפוריות ובתחומים אחרים הקשורים במחזור החודשי, בהריון, בוסת ו/או חרדה.

אני מטפלת בנשים באמצעות טכניקות של עיסוי בטני ועיסוי רחם הידועות בשם סובאדה (Sobada), (שבעבר נקראו טכניקות ארביגו של עיסוי בטני של המאיה) ורפלקסולוגיה.

אני גם מטפלת EFT טאפינג מומחית ואני עובדת עם נשים על סוגיות נקודתיות סביב חרדה, מתח ודיכאון.

אני מלמדת מודעות לפוריות כדי לעזור לנשים להכיר יותר טוב את גופן ולשפר את סיכוייהן להרות או למנוע הריון באופן טבעי.

אני גרה במודיעין, ופה אני מקדישה את זמני לסייע לנשים במשך השנים הפוריות שלהן, במהלך הריון, בתקופת חידלון הוסת שלהן ובמצבים הורמונאליים שונים. טיפולים גופניים (עיסוי ורפלקסולוגיה), מתקיימים בקליניקה שלי במודיעין, אבל טיפולי EFT טאפינג ולימודי מודעות לפוריות, יכולים להתקיים באופן מקוון או פנים אל פנים.

את יכולה לקרוא עוד על התחומים שלמדתי בלינק הזה.

עדויות:

הגעתי לטיפול אצל אנט גרין בשביל תמיכה לאחר כמה הפלות ולא היה לי מושג בנושא של הפלות ובכלל לא ידעתי שיכול להיות כזה שינוי ושיפור במחזור החודשי. הדימום כאב עד כדי כך שהייתי צריכה ליטול משכחי כאבים והפך להרבה יותר קל ובריא ונדיר שאני זקוקה למשככי כאבים או במנוחה בזמן המחזור. 

אני ממליצה על עיסוי רחם לכל אחת! הוא משפר את הווסת  התחושה נפלאה, מרגיעה.

לימור, מודיעיו

אני מגיעה לאנט כבר כמה שנים בגלל כאבי ראש, לחץ וסינוסיטיס. לאחרונה אנחנו מתמקדות במחזור שלי אחרי שסבלתי מתסמונת קדם וסתית חמורה, כאבי מחזור וסתות ארוכות ועם דימום כבד. כבר אחרי כמה טיפולים, טיפולי הרפלקסולוגיה של אנט הפחיתו את הכאבים, ואת העוצמה ומשך הוסת. אנט תמיד מפגינה ידע נרחב, אמפתיה וטוב לב. אני מרגישה בנוח בקרבתה ושאני מוזמנת ותמיד מצפה לקראת הטיפול הבא. 

תודה לך!

נועה, ירושלים

אני רוצה לברך אותך אנט יקרה ואהובה שלי בברכות הכי טובות שרק אפשר לבקש. אני מקווה  שתמשיכי להפיץ את האור שלך ולעזור לעוד ועוד נשים. רק המטופלות שלך יודעת כמה את משקיעה את ליבך ונשמתך בכל טיפול וטיפול, כמה את מסורה ומקצועית אין דרך שבה אוכל להודות לך על כמה  שעזרת לי במסע שלי. את אחת ויחידה! מחכה כבר לחזור אל ידייך האוהבות כי מטפלת כמוך היא לכל החיים. 

אורית, מודיעין

היי אנט,

אני רוצה להודות לך. מאז שהייתי אצלך בחודש ינואר, עד עכשיו (מאי) לא היה לי כאבים בביוץ כמו שחוויתי בשנים האחרונות.

אני לא יודעת מה עשית אבל את קסם. 

תודה רבה לך

גם בקטגוריה:

גיל ההתבגרות

גיל ההתבגרות

האם את בגיל ההתבגרות וסובלת מוסתות כואבות או מתסמינים אחרים הקשורים לווסת? האם את נעדרת מבית הספר או מוותרת על פעילויות אחרות בגלל הווסת שלך?  האם הקאת בגלל המחזור שלך?  האם הדימום שלך כל כך כבד שהדם עובר לבגדים שלך?  האם הוסתות שלך כל כך לא סדירות שאת אף פעם לא יודעת...

קראו עוד
תסמונת קדם וסתית

תסמונת קדם וסתית

 האם תסמונת קדם וסתית הופכת אותך למפלצת פעם בחודש? את לא לבד! אבל זה לא אומר שזה יותר קל. תסמינים נפוצים של תסמונת קדם וסתית: האם בימים שלפני המחזור את: את מרגישה חרדה ולחוצה מאבדת את הסבלנות שלך ומתעצבנת מרגישה רגישה מאוד ונוטה לבכות סובלת מכאבי ראש סובלת מרגישות...

קראו עוד
חידלון הוסת

חידלון הוסת

תקופת חידלון הוסת, המכונה גם גיל המעבר, מתרחשת כאשר המחזור מפסיק בסיום השנים הפוריות.  השלב הראשון בתקופת חידלון הוסת מתייחס ל 3-10 שנים לפני הפסקת המחזור. רוב הנשים חוות סימנים שונים ושינויים במחזור במהלך תקופה זותסמינים נפוצים בתקופה הראשונה של חידלון הוסת גלי חום...

קראו עוד
תסמונת השחלות הפוליציסטיות

תסמונת השחלות הפוליציסטיות

אם אובחנת עם תסמונת שחלות פוליציסטיות (PCOS), יש לך ככל הנראה שניים מתוך שלושת התסמינים: היעדר ביוץ רמות גבוהות של טסטוסטרון בדם (הורמון גברי) שחלות מוגדלות עם מספר ציסטות בנוסף, יתכן שיש לך אחד או יותר מהתסמינים הבאים:  בעיות פוריות מחזורים לא סדירים שיעור יתר אקנה...

קראו עוד
וסתות כואבות

וסתות כואבות

!וסתות לא חייבות להיות כואבות הוסת שלך אמורה להיות נטולת כאב, ללא התכווצויות, כאבי ראש, כאבי גב או עייפות קיצונית. גם אם היו לך וסתות כואבות במשך שנים חשוב שתדעי שהמצב יכול להשתפר ובמקרים רבים הכאב יכול להיעלם לגמרימה גורם לוסתות כואבות? התנוחה של הרחם שלך: אצטט את...

קראו עוד
וסת לא סדירה

וסת לא סדירה

  אם את אישה בשנות הפוריות, את אמורה לקבל וסת בערך פעם בחודש.  אורך המחזור הממוצע הוא 28 יום, אבל טווח בריא נע בין 22-35 יום.  לחלק מהנשים אין מחזור סדיר ואף פעם לא יודעות מתי תהיה הוסת הבאה שלהן. זהו מצב מאוד מתסכל כשאת רוצה לדעת שהכל מתפקד כמו שצריך.  אם את...

קראו עוד
דימום כבד

דימום כבד

  איך את יודעת אם הדימום של המחזור של אבד מידי?  את צריכה להחליף תחבושת או טמפון אחרי שעה קורה לך לעיתים קרובות שהדם דולף מעבר לתחבושת לבגדים בימים של הדימום הכבד, את חוששת לעזוב את הבית מחשש שהדם ידלוף לך על הבגדים כמות הדם היא מעל 80 מ"ל בכל מחזור דימום כבד...

קראו עוד
אל וסת (היעדר וסת)

אל וסת (היעדר וסת)

ישנם שני מצבים של אל וסת (היעדר וסת): אל וסת ראשונית: את בת 16 או יותר, וטרם הייתה לך וסת.  אל וסת משנית: הייתה לך וסת אך היא פסקה ל של שלושה חודשים לפחות.  מה עלול לגרום לאל וסת משנית?  שלושת הסיבות העיקריות האלה ל אל וסת הן טבעיות וקשורות לשלבים בחיים: הריון הנקה ...

קראו עוד