]

ארומתרפיה

אנט גרין רפלקסולוגיה מודיעין

ארומתרפיה היא שיטת טיפול הוליסטית המשפרת את בריאות הגוף, הרוח והנפש על ידי שימוש בשמנים אתריים.

ניחוחות מסוגלים לעקוף את המוח הלוגי שלנו ולהתחבר לזכרונות ולחוויות שלנו.

שמנים אתריים מופקים מהפירות, מהעלים, מהפרחים ומקליפת הגזע של צמחים שונים. כשאת מקלפת תפוז וניתז עליך רסס מהקליפה, זהו שמן אתרי! 

יש אנשים המתארים זאת בתור הלב והנשמה של הצמח. כוח החיים ובסיס האנרגיה של הצמח. אני מנחשת שזוהי הסיבה שבאנגלית קוראים לשמנים  “essential oils” והתרגום: חיוני, הכרחי או יסודי. 

ארומתרפיה היא אחת התרפיות ההוליסטיות הראשונות שלמדתי ואני ממשיכה לשלב אותה עם כל שיטת טיפול חדשה שאני לומדת כיוון שהיא כל כך יעילה ומהנה.

כיצד השמנים האתריים פועלים? 

ישנן שתי דרכים עיקריות בהן השמנים האתריים יעילים בשיפור רווחתך הפיזית והנפשית. 

בשמנים ובקרם: במגע עם העור, הכימיקאלים מהצמחים נספגים ונכנסים למחזור הדם ויכולים לסייע לאיברים ומערכות בגוף. בשימוש בעיסוי, הספיגה של השמנים האתריים מוגברת בשל זרימת דם מוגברת באותו איזור בגוף. 

בשאיפה: להרחה יש השפעה עוצמתית על מערכת העצבים המרכזית, מה שמשפיע על מצב הרוח והנשימה, מפחית לחץ ולחץ דם. שאיפת הניחוחות מהשמנים האתריים יכולה לגרות חלקים במערכת הלימבית, החלק במוח שאחראי על איחסון ועיבוד רגשות, התנהגויות, זיכרון לטווח ארוך וחוש הריח. 

הקשר בין ריח לזיכרון הוא חזק מאוד וריחות יכולים הרבה פעמים להתניע זכרונות ורגשות  מסויימים

שמנים אתריים בעיסוי

אני יוצרת תערובת של שמנים אתריים ייחודים אותה אני מכניסה לשמן העיסוי, בהתבסס על מה שאת מספרת לי בתחילת הטיפול. 

אם את מרגישה בדאון, אני אבחר שמנים שמרוממים את מצב הרוח

אם קר לך וזרימת הדם שלך חלשה, אני אבחר שמנים שיחממו אותך. 

אם את מתמודדת עם חוסר איזון הורמונלי,  אני אבחר שמנים שיעזרו לאזן את ההורמונים שלך

אם יש לך שרירים תפוסים שגורמים לכאב והגבלת תנועה, אני אבחר בשמנים שירגיעו את השרירים ויפחיתו את הכאב והמתח

השילוב בין שמנים אתריים למגע הוא עוצמתי. אני נוכחתי לדעת ששילוב שמנים אתריים בטיפולים שלי היא דרך קלה לשיפור התועלות הטיפוליות של העיסוי ורפלקסולוגיה

חלק מהשמנים האתריים האהובים עלי ויתרונותיהם: 

למנטה יש ניחוח מרענן ומרומם וזה מצויין כשאת צריכה דחיפה. המנטה עוזרת לשפר את הריכוז ואת הזיכרון ומועילה כשיש כאבי בטן. 

הלבנדר מרגיע והוא שמן מעולה לשימוש בכל פעם שאת צריכה להפחית מתח, או לישון. הלבנדר מועיל כשיש לך כאב ראש, כאבי שרירים, תסמונת קדם וסתית או כאבי מחזור. 

לשמן ילאנג ילאנג יש ניחוח מרגיע ומפחית חרדה, דיכאון ותחושת כעס ותסכול. הוא מאוד מומלץ לטיפול בתסמונת קדם וסתית, במיוחד אם את סובלת מתנודות במצב הרוח בדיוק לפני שהמחזור מגיע. 

שמן הלבונה הוא שמן נהדר להפחתת מתח. לחץ ומצבים מלחיצים. הוא עוזר לקחת נשימה איטית ועמוקה ולהירגע… השתמשי בו כשאת עושה מדיטציה, או מרגישה עצבנית, חסרת מנוחה ומתקשה לישון.

לימון: אני אוהבת את כל שמני ההדר כיוון שהם שמנים שמחים שמשפרים את מצב הרוח ומוסיפים ניחוח טרי וחיוני לכל תערובת. הלימון משפר את זרימת הדם, מעורר את המערכת החיסונית ומרומם את הרוח. 

האקליפטוס ידוע בעיקר ביתרונותיו כשסובלים משיעול או צינון. אבל הוא יעיל גם בטיפול בכאבי ראש וכאבי שרירים. בתור אוסטרלית, הוא מזכיר לי את בית ילדותי

אנט גרין רפלקסולוגיה מודיעין

אני מטפלת הוליסטית ואני פה כדי לעזור לך!

 

אני אוהבת לעזור לנשים להתגבר על האתגרים הניצבים בפניהן בתחום הפוריות ובתחומים אחרים הקשורים במחזור החודשי, בהריון, בוסת ו/או חרדה.

אני מטפלת בנשים באמצעות טכניקות של עיסוי בטני ועיסוי רחם הידועות בשם סובאדה (Sobada), (שבעבר נקראו טכניקות ארביגו של עיסוי בטני של המאיה) ורפלקסולוגיה.

אני גם מטפלת EFT טאפינג מומחית ואני עובדת עם נשים על סוגיות נקודתיות סביב חרדה, מתח ודיכאון.

אני מלמדת מודעות לפוריות כדי לעזור לנשים להכיר יותר טוב את גופן ולשפר את סיכוייהן להרות או למנוע הריון באופן טבעי.

אני גרה במודיעין, ופה אני מקדישה את זמני לסייע לנשים במשך השנים הפוריות שלהן, במהלך הריון, בתקופת חידלון הוסת שלהן ובמצבים הורמונאליים שונים. טיפולים גופניים (עיסוי ורפלקסולוגיה), מתקיימים בקליניקה שלי במודיעין, אבל טיפולי EFT טאפינג ולימודי מודעות לפוריות, יכולים להתקיים באופן מקוון או פנים אל פנים.

את יכולה לקרוא עוד על התחומים שלמדתי בלינק הזה.

עדויות:

שמעתי על טאפינג במשך שנים והתעניינתי בזה. זה היה כל כך הרבה מעבר למה שציפיתי. אני מרגישה הקלה פיזית ורגשית. החרדה שלי פחתה מאוד.

תודה רבה על טיפול הטאפינג. אני כבר מחכה לעשות את זה עם הילדים שלי וככלי עבורי בשבועות הקרובים. שוב תודה.

היי אנט, בוקר טוב, רק עכשיו אני מוצאת את הזמן לכתוב אחרי הטיפול שהיה לפני כמה ימים. זה כל כך עזר לי. אני עדיין יכולה להרגיש את הטפיחות על העור שלי זה היה מאוד משחרר וברגע ששוב נעשה לי קשה, זה עזר מאוד. תודה רבה רבה.

הטאפינג עזר לי מאוד! זה ממש עזר לי לראות בבירור מה אני רוצה. אני מרגישה הרבה יותר טוב והרבה יותר רגועה. תודה אנט!

אנט הציגה בפניי את עולם הטאפינג וזה עזר לי להבין כמה אני יכולה לעזור לעצמי לשחרר ולהירגע. אנט היא מומחית היא עזרה לי להתחבר לטוב שבפנים, לשנות את החשיבה שלי ולהתחיל לחשוב בצורה חיובית יותר. הטאפינג שעשינו ביחד היה כל כך עוצמתי. אני בהריון רק כמה חודשים ומסיבות שונות זה היה מאוד מלחיץ והיו הרבה חששות שההיריון אולי לא ימשיך. אנט עזרה לי להתחבר לתינוק שלי אפילו תחת הנסיבות המורכבות הללו ועזרה לי להרגיש רגועה יותר בקשר לעתיד.

הטאפינג היה חדש עבורי עד שניסיתי את זה עם אנט. הבעת חלק מהרגשות השליליים שלי תוך כדי טפיחות עזר לי לשחרר אותם ואז לחשוב מחשבות יותר חיוביות. אני מרגישה שמצאתי כלי לעזור לעצמי ברמה יום יומית. אני כל כך אסירת תודה על העבודה שעשינו ביחד. זה השפיע עלי ועל משפחתי עמוקות ואני משתמשת בזה הרבה.

זה ממש מפתיע כמה עוצמתי הטאפינג וכמה הטפיחות הופכות עמוקות כל כך מהר. הרגשתי שממש הבנתי חלק מהבעיות העיקריות שלי והתמודדתי איתן בצורה מלאת עוצמה. הטיפול היה מאוד ממוקד ומעשי, משהו שלא ציפיתי לו. תודה לך, אנט.

אני מרגישה רגועה ובטוחה בעצמי וביכולת שלי לעשות דברים שמהם אני בדרך כלל חוששת או מפחדת הביטחון שלי התחזק לאט לאט במהלך טיפול  הטאפינג. הגישה העדינה שלך והקול השקט שלך ליוו אותי  ואני אסירת תודה על כך.

עדינה, מודיעין

הטיפול בטאפינג הגיע בדיוק  כשהייתי צריכה אותו. אנט עזרה לי לקלף שכבות של הגנה ולשחרר דברים  שהכבבידו עלי. לפעמים הרגשתי הקלה מיידית אחרי הטיפול ולפעמים הייתי עייפה ומותשת ולקח לי קצת יותר זמן לעבד את התחושות ולתת להן  להשפיע.  בסופו של דבר תמיד הרגשתי כמה כל טיפול  עזר לי להתקדם עוד צעד במסע הריפוי שלי, ולמוסס דברים שהכבידו עלי. מעבר לזה, גם קיבלתי כלי מעשי שאני יכולה להשתמש בו בעצמי ברגעי קושי, וזו מתנה עצומה.

מירה, מודיעין

טיפולים אחרים:

רפלקסולוגיה

תמציות הפרחים

סובאדה