]

המלצות

פוריות

הכרתי את אנט אחרי ניתוח של אנדומטריוזיס ולקראת חזרה לטיפולי פוריות.

בהתחלה לא ידעתי למה לצפות מהטיפול. הייתי חודש אחרי הניתוח ומאד רציתי להיכנס להריון. היה לי רקע של הפלות חוזרות וחשש מאוד גדול לחזור לטיפולים.

אנט מאוד עזרה לי גם ״נפשית״, היא עזרה לי לקחת את ההחלטות הנכונות. היא גם עזרה לי להכין את הגוף פיזית להריון.

כחודש אחרי הטיפול הראשון, אפילו קצת פחות, הרגשתי מוכנה לחזור לטיפולים ונקלטי. עכשיו אני בשבוע 16.

אני מגיעה לטיפול אצל אנט פעם בשבועיים למעקב של ההריון.

זה עוזר לי באופן משמעותי במיוחד בגלל הרקע שלי עם הפלות. זה תמיד כיף להגיע אליה. אני יכולה להגיד שאני יוצאת מכל טיפול כמו חדשה ועם יותר אנרגיה.

אני עברתי מסע עם אנט. באתי לפה בהתחלה כי לא הצלחתי להיכנס להריון. במהלך תהליך שריפא הרבה כאב, נכנסי להריון וילדתי בן נהדר.

חזרתי לאנט אחרי הלידה בשביל קצת שקט ושלווה ובשביל שעה בשבוע לעצמי אשר איפשרה לי להרגיש הרבה יותר נוכחת גם בבית.

אנט היא אישה מדהימה. היא כל כך נוכחת ומכילה ומביאה ריפוי בדרך פשוטה וקלה שזה מדהים וכל כך לא מובן מאליו.

אני מרגישה שכל אישה צריכה את המקום הזה שהיא תוכל לרפא את עצמה ולתת לעצמה שעה של שקט שלווה ואהבה ועבורי אנט זאת הכתובת לזה.

תודה רבה, אני מעריכה את זה שהגעי אלייך והענקי לעצמי את הטיפולים האלה.

סבטה, רחובות

אנט היקרה,  אין מילים להודות ולהעריך את כל מה שעשית למענינו. בזכותך הצלחנו להביא  חיים לעולם ותמיד ניהיה אסירי תודה על כך. מאחלים לך ולמשפחתך שנה מופלאה ובשורות טובות עם  בריאות ואושר.

יערה והמשפחה, מודיעיו

הגעתי לאנט בגלל כאבי מחזור חמורים מאוד ומתח באופן כללי. הטיפולים שלה (סובאדה ורפלקסולוגיה), הרגיעו אותי, והייתה הפחתה משמעותית בכאבי המחזור שלי. הייתי ממליצה על טיפולים אצל אנט.  הטיפול העצמי שהיא לימדה אותי עוזר לי להירגע ומחבר אותי לגוף שלי. הזמן הזה מחוץ לבית עוזר בפני עצמו, וזאת בנוסף לעיסוי שנגע בכל המקומות הנכונים. מאוד אפקטיבי וכדאי. תודה! 

נ.כ., מודיעין

הגעתי לטיפול אצל אנט כי היה לנו קושי להיכנס להריון.  מאוד נהניתי מהטיפולים, במיוחד מטוב הלב שלה, הרצון האמיתי לעזור והאופטימיות שנצליח. טיפולי ארביגו הם נהדרים. כתוצאה מהטיפולים, המחזור שלי התייצב ואנחנו מוכנים לתינוק החדש 🙂 . אני כבר המלצתי לכמה חברות עם בעיות בפוריות על הטיפולים. אני חושבת שסיכויי ההצלחה גבוהים, זה לא כואב וזה טבעי לגמרי.

הלנה, מודיעין

אנט, הגעתי אליך בהמלצת חברה כי הרגשתי מתח כי לא הצלחתי להיכנס להריון. אחרי שני טיפולים כבר הייתי בהריון. אחרי כל טיפול הרגשתי אנרגיה, רוגע ושקט. 

נעמי, מודיעיו

אנדומטריוזיס

הגעתי לטיפול אחרי שאובחנתי עם אַדֶנוֹמִיוֹזִיס. היו לי כאבים כל הזמן והרגשתי מיואשת. הטיפול איפשר לי לבטא את עצמי, את התחושות הקשות שלי ובו זמן להרגיש יותר טוב פיזית. 

אנט, תודה רבה על התמיכה, ההקשבה, המילה הנכונה. אני נהנית מאד להגיע אלייך. תודה שגרמת לי לא להתייאש ולהיות יותר חיובית.

מירב

לאנט היקרה, הטיפול איתך היה נהדר.  הוא מאוד מרגיע ומשחרר מבחינה פיזית וגם מבחינה רגשית. אני מרגישה שיש לי מקום לפרוק את כל מה שמכביד עלי ואז להרגיש הרבה יותר קלילה ואופטימית. כשאני מגיעה אלייך, אני גם מרגישה שאני עושה משהו לטפל באנדומטריוזיס שמאוד מטריד אותי. אני מקווה שהוא ימשיך להשתפר

נטע, מודיעין

אני תמיד מצפה לבוא לטיפולים אצל אנט.  הבחנתי בהקלה משמעותית בכאבים ובתופעות לוואי הקשורות לאנדומטריוזיס. אני מרגישה שעיסוי הבטן והרפלקסולוגיה עזרו לי לטעון מחדש את הגוף שלי ולהרגיש כמו חדשה. אנט מדהימה ויש לה ידי קסם.

תודה רבה

רבקה

היי אנט, 

רציתי לשתף אותך שאני חושבת הרבה על השנה שחלפה מפסח שעבר ועד היום. בליל הסדר הקודם  סבלתי מכאבים חזקים בכל הגוף שלי, ובערב החג השני הגעתי אלייך לטיפול בפעם הראשונה ויצאתי עם הרגשה ממש ממש  טובה.

אני כל כך שמחה על כל מה שקיבלתי ממך בשנה החולפת. טיפול פיזי שנגע בדיוק איפה שצריך, תמיכה רגשית שגם היא נגעה בדיוק איפה שצריך, ובכלל, אני מרגישה שאת מורה לחיים ומקור להשראה.

אני כל כך שמחה  שהכרתי אותך, כמעט במקרה (או בעצם בכלל לא במקרה).

תודה רבה,

 חג אביב שמח.

עדכון כעבור חודשיים: נכנסתי באופן טבעי בלי לחזור לטיפולי פוריות.

עדינה, מודיעיו

הגעתי לאנט לפני כחצי שנה בעיצומו של התקף אנדומטריאוזיס  עם כאבים עזים שנמשכו מספר ימים. כבר בסוף הטיפול הראשון הרגשתי תחושת הקלה בכאב. במשך שנים ניסיתי סוגים רבים של טיפולים אלטרנטיביים למיניהם, ומעולם לא חוויתי משהו שעזר לי כמו הטיפול של אנט.

מאז אני מגיעה לאנט בערך פעם בשבוע. לאחר שנים ארוכות בהן נטלתי גלולות למניעת הריון בגלל האנדומטריוזיס, הפסקתי לי הפסקתי ליטול אותן  במטרה להיכנס להריון. מאוד חששתי שהכאבים יחמירו הרגע שאפסיק ליטול את הגלולה. להפתעתי, לא היו לי בכלל התקפי אנדומטריוזיס כשהפסקתי. במקביל עשיתי שינוי תזונתי בליווי דיאטנית במתמחה באנדומטריוזיס. חודש אחרי הפסקת הגלולות נכנסתי להריון טבעי.

אנט רגישה, מקצועית, נעימה ומדוייקת בטיפול שלה. אני כל כך שמחה שהגעתי אליה. אני ממליצה עליה  בחום לכל מי שיש לה אנדומטריוזיס. לי זה ממש שינה את החיים.

רינת, מודיעין

הגעתי אליך לפני שנה כאובה ועצובה ללא כלים להתמודד בצורה מיטיבה עם המצב הרפואי (חשש לאנדומטריוזיס). עברתי דרך ארוכה. מטיפול לטיפול הרגשתי שאני מתחזקת ולומדת לטפל בעצמי. תודה רבה על הכל. אוהבת המון, 

נועם

הטיפול עבורי מהווה מקום מבטחים. שעה בשבוע שאני יודעת שמוקדשת אך ורק לי. החיבור לעצמי לגוף שלי למחשבות, לנשימות לפעימות הלב הן מתנה מבחינתי. 

במיוחד עם בן אדם כמו אנט שמשלימה את החוויה, לא רק בנסיון המרשים שלה, והמסירות אלא עם הנועם וחוסר ביקורתיות ומצליחה תמיד לשלוח אותי הביתה עם תחושה מדהימה ורעיונות חדשים. התחושה הפיזית – רגשית-מנטאלית בסוף כל טיפול היא מושלמת וbעימה בבת אחת. הריח של השמנים מחזיר אותי דורות אחורה לתקופה שבה האדם היה מחובר לטבע או לעצמו ומשרה רוגע בלתי מוסבר. 

 

אני לא מבינה איך הטיפול עובד אבל הוא פשוט עובד. בתור מישהי עם אנדומטריוזיס, כבר בטיפול הראשון הרגשתי שינוי והקלה על התיחסות ועם הזמן זה רק הלך והשתפר עד שכבר לא חששתי מהכאב הפוקד אחת לחודש. גם עם התהליך להיכנס להריון שלא היה קל הטיפולים שלא היה קל, הטיפולים עזרו לי לאזן את ההורמונים בגוף, להיות אופטימית ורגועה ואף להינות על הדרך. אנט גם משמש כיועיצת לענייני החיים ותמיד בטעם טוב. 

תודה על הכול. 

רותם, בית שמש

מחזורים

הגעתי לטיפול אצל אנט גרין בשביל תמיכה לאחר כמה הפלות ולא היה לי מושג בנושא של הפלות ובכלל לא ידעתי שיכול להיות כזה שינוי ושיפור במחזור החודשי. הדימום כאב עד כדי כך שהייתי צריכה ליטול משכחי כאבים והפך להרבה יותר קל ובריא ונדיר שאני זקוקה למשככי כאבים או במנוחה בזמן המחזור. 

 

אני ממליצה על עיסוי רחם לכל אחת! הוא משפר את הווסת  התחושה נפלאה, מרגיעה.

לימור, מודיעיו

אני רוצה לברך אותך אנט יקרה ואהובה שלי בברכות הכי טובות שרק אפשר לבקש. אני מקווה  שתמשיכי להפיץ את האור שלך ולעזור לעוד ועוד נשים. רק המטופלות שלך יודעת כמה את משקיעה את ליבך ונשמתך בכל טיפול וטיפול, כמה את מסורה ומקצועית אין דרך שבה אוכל להודות לך על כמה  שעזרת לי במסע שלי. את אחת ויחידה! מחכה כבר לחזור אל ידייך האוהבות כי מטפלת כמוך היא לכל החיים. 

אורית, מודיעין

אני מגיעה לאנט כבר כמה שנים בגלל כאבי ראש, לחץ וסינוסיטיס. לאחרונה אנחנו מתמקדות במחזור שלי אחרי שסבלתי מתסמונת קדם וסתית חמורה, כאבי מחזור וסתות ארוכות ועם דימום כבד. כבר אחרי כמה טיפולים, טיפולי הרפלקסולוגיה של אנט הפחיתו את הכאבים, ואת העוצמה ומשך הוסת. אנט תמיד מפגינה ידע נרחב, אמפתיה וטוב לב. אני מרגישה בנוח בקרבתה ושאני מוזמנת ותמיד מצפה לקראת הטיפול הבא. 

תודה לך!

נועה, ירושלים

היי אנט,

אני רוצה להודות לך. מאז שהייתי אצלך בחודש ינואר, עד עכשיו (מאי) לא היה לי כאבים בביוץ כמו שחוויתי בשנים האחרונות.

אני לא יודעת מה עשית אבל את קסם. 

תודה רבה לך

הריון

היה לי הריון קשה עם התאומים שלי והגעתי לאנט לרפלקסולוגיה. היא עזרה לי להתמודד עם כל השינויים בגוף שלי. חיכיתי בציפיה לקראת הטיפולים שלה כל שבוע. לא הייתי שורדת את ההריון של התאומים בלי הידיים המרפאות של אנט. 

נעמי פלד

מאוד נהניתי מעיסוי ההריון שלי עם אנט. לא רק שקיבלתי את ההזדמנות שהייתי ממש צריכה כדי להירגע, העיסוי גם עזר לגופי הכואב. היא הייתה מאוד עדינה ומלאת מודעות איך לגשת לגוף בהריון והרגשתי באוד בנוח בטיפולה. הטיפול של אנט בהחלט תרם לרווחתי הנפשית והפיזית! 

כנרת, מודיעין

להגיע לטיפול עם אנט (עיסוי סובאדה ורפלקסולוגיה להיריון, היה הדבר הטוב ביותר שיכולתי לעשות לפני הלידה לעצור ולהקשיב לגוף ולתת לו בדיוק את מה שהוא צריך כדי שיהיה לו הכח לעשות את מה שהוא יודע לעשות הכי טוב. אני ממליצה להגיע לאנט בכל שלבי ההריון ובמיוחד בחודש האחרון. אני לא יכולה לחכות שאחזור אחרי הלידה.  

זוהר

עשיתי סדרת טיפולים אצל אנט במהלך ההריון ולקראת הלידה. אנט מדהימה! הטיפול הזה הוא לא כמו אף טיפול שחוויתי אי פעם. זהו טיפול אנרגטי, המגע של אנט מכיל את הלב והנשמה שלה וזה מאוד מורגש.

הטיפול מלא ברגישות, בבחירת השמנים אתרים המתאימים לי ובמיוחד עבורי   ולצריכים שלי.  הכל נעשה בזהירות וברגש.  אנט מקשיבה לסיפור האישי שלי, נותנת עצות, תורמת מהידע הנרחב שלה   ונותנת הרגשה  מדהימה ומעודדת חיבור עמוק של הגוף והנפש. אני ממליצה בחום לכל אישה לעשות טיפולים אצל אנט. זוהי חוויה אנרגטית מדהימה!

עדכון: ילדתי ביום ראשון אחר הצהריים, אנחנו בבית, הכל טוב תודה! הייתה לידה טובה מאוד, ארוכה (12 שעות), אבל, מאוד מאוד מתקדמת, עם הרבה סבלנות ליכולות הגוף המופלאות, שקידם צירים ולידה באופן הדרגתי ומדהים

עינת כסיף, מודיעין

הגעתי לקליניקה של אנט כדי לעזור לגוף ולנפש שלי להתכונן לקראת לידתו של בני. בחדר הטיפולים פגשתי כזו אכפתיות וידיים מוכשרות, אווירה מרגיעה ופינוק בריא. כשיצאתי, הרגשתי מוכנה ללידה. היה לי יותר ביטחון ופחות מתח שהכל יעבור חלק.. 

תודה רבה אנט!

שירה ש.

אני ממליצה בחום על אנט לטיפולי רפלקסולוגיה.  הייתי אצל מטפלים רבים, והטיפולים שלה עולים על כולם בהרבה. בפעם הראשונה הגעתי בשביל הכיף וכדי להפיג חלק מהמתח בחיי היום יום.  המשכתי להגיע לאורך ההריון האחרון שלי. הטיפולים עזרו להקל על הלחץ על הרגליים שלי והרגיעו אותי. חדר הטיפולים נקי ונוח. אני מצפה לקראת כל טיפול ואף פעם לא מתאכזבת. 

מינדי

טאפינג/חרדה

שמעתי על טאפינג במשך שנים והתחלתי להתעניין בזה. זה היה כל כך הרבה מעבר למה שציפיתי. אני מרגישה הקלה פיזית ורגשית. החרדה שלי פחתה מאוד.

תודה רבה על טיפול הטאפינג. אני כבר מחכה לעשות את זה עם הילדים שלי ולהשתמש בו ככלי עבורי בשבועות הקרובים. שוב תודה.

היי אנט, בוקר טוב, רק עכשיו אני מוצאת את הזמן לכתוב אחרי הטיפול שהיה לפני כמה ימים. הוא עזר לי כל כך. אני עדיין יכולה להרגיש את הטפיחות על העור שלי. זה היה מאוד משחרר וברגע ששוב נעשה לי קשה, זה עזר מאוד. תודה רבה רבה.

הטאפינג עזר לי מאוד! זה ממש עזר לי לראות בבירור מה אני רוצה. אני מרגישה הרבה יותר טוב והרבה יותר רגועה. תודה אנט!

אנט הכירה לי את עולם הטאפינג וזה עזר לי להבין כמה אני יכולה לעזור לעצמי לשחרר ולהירגע. אנט היא מומחית!! היא עזרה לי להתחבר לטוב שבפנים, לשנות את החשיבה שלי ולהתחיל לחשוב בצורה חיובית יותר. הטאפינג שעשינו ביחד היה מאוד עוצמתי. אני בהריון רק כמה חודשים ומסיבות שונות זה היה מאוד מלחיץ והיו הרבה חששות שההיריון אולי לא יימשך. אנט עזרה לי להתחבר לתינוק שלי אפילו תחת הנסיבות המורכבות הללו ועזרה לי להרגיש רגועה יותר בקשר לעתיד.

זה ממש מפתיע כמה עוצמתי הטאפינג וכמה הטפיחות הופכות עמוקות כל כך מהר. הרגשתי שממש הבנתי חלק מהבעיות העיקריות שלי והתמודדתי איתן בצורה מלאת עוצמה. הטיפול היה מאוד ממוקד ומעשי, משהו שלא ציפיתי לו. תודה לך, אנט.

אני מרגישה רגועה ובטוחה בעצמי וביכולת שלי לעשות דברים שמהם אני בדרך כלל חוששת או מפחדת הביטחון שלי התחזק לאט לאט במהלך טיפול  הטאפינג. הגישה העדינה שלך והקול השקט שלך ליוו אותי  ואני אסירת תודה על כך.

עדינה, מודיעין

הטיפול בטאפינג הגיע בדיוק  כשהייתי צריכה אותו. אנט עזרה לי לקלף שכבות של הגנה ולשחרר דברים  שהכבבידו עלי. לפעמים הרגשתי הקלה מיידית אחרי הטיפול ולפעמים הייתי עייפה ומותשת ולקח לי קצת יותר זמן לעבד את התחושות ולתת להן  להשפיע.  בסופו של דבר תמיד הרגשתי כמה כל טיפול  עזר לי להתקדם עוד צעד במסע הריפוי שלי, ולמוסס דברים שהכבידו עלי. מעבר לזה, גם קיבלתי כלי מעשי שאני יכולה להשתמש בו בעצמי ברגעי קושי, וזו מתנה עצומה.

מירה, מודיעין

הטאפינג היה חדש עבורי כשניסיתי את זה עם אנט. הבעת חלק מהרגשות השליליים שלי תוך כדי טפיחות עזר לי לשחרר אותם ואז לחשוב מחשבות יותר חיוביות. אני מרגישה שמצאתי כלי שבו אוכל לעזור לעצמי   על בסיס יומיומי. אני  אסירת תודה על העבודה שעשינו ביחד. זה השפיע עלי ועל משפחתי עמוקות ואני משתמשת בזה הרבה.

כללי

אנט המדהימה,

הגעתי אליך כשסבלתי מכאב פיזי ורגשי, מיד מהטיפול הראשון שינית את עולמי והחזרת אותי לחיים. תודה על המגע החם והאוהב שהיה בדיוק מה שהייי זקוקה לו.  תודה על ההקשבה וההכלה. את מדהימה ומיוחדת אני תמיד מחכה בקוצר רוח לטיפולים שלך.  תודה רבה.

אילנה, מודיעין

אנט היקרה, אין מילים לתאר עד כמה עזרת לי. אני אסירת תודה על נוכחותך ועל כל מה שהכנסת לחיי. 

אנט היקרה שלי, ככל שאני מכירה וחווה את הטיפולים שלך, כך אני יותר מרגישה את המסירות שלך ואת האהבה למה שאת עושה ונותנת. ואת נותנת המון מעצם היותך. בדרכך השקטה ובדרך שבה את מקשיבה לגוף. אני מודה לך על הכל. מודה לאל על כך שהכרתי אותך. זוהי זכות גדולה. הגוף שלי גם כן מודה לך. את יחידה במינך. אוהבת ומאחלת לך שנה טובה ומתוקה ומאחלת שתמשיכי לעשות טוב ולהשפיע לטובה על העולם. 

שולה, מודיעין