]

מחזורים

האם השבוע שלפני הדימום סיוט?

האם את מרגישה שההורמונים שלך לא מאוזנים? 

הוווסתות שלך לא סדירות? 

האם את סובלת מכאבי מחזור ו/או כאבי ביוץ?

המחזור החודשי שלך הוא מראה המשקפת את מצב בריאותך הכללי, ורווחתך כאישה ואינו מעיד רק על המסוגלות שלך להרות. 

אם המחזורים שלך אינם רגילים, כואבים ואין ביוץ, יכולה להיות לכך השפעה על בריאות הלב שלך, בריאות העצמות וכן השפעות ארוכות טווח על הפוריות

אני יכולה לעזור לך עם חלק מהסוגיות הנוגעות לוסתות.  

 • וסתות כואבות
 • וסתות לא סדירות
 • כאבי ביוץ
 • דימום כבד
 • היעדר וסת
 • היעדר ביוץ
 • שחלות פוליציסטיות 
 • רמה גבוהה של הורמון מעורר זקיק
 • פרוגסטרון נמוך
 • תסמונת קדם וסתית
 • חוסר איזון הורמונלי

תמיכה פיזית לשיפור המחזור החודשי ועזרה בקבלת וסתות ללא כאבים:

עיסוי בטן מסוג סובאדה הוא עיסוי טיפולי מרגיע המחזק את הרחם ומשפר את את זרימת הדם לאיברים באגן היריכיים כולל השחלות והרחם.

 הרבה פעמים הסובאדה מכונה עיסוי רחם בשל השפעתו המשמעותית על הרחם. 

הטיפול עוזר לשפר את המחזור באופן כללי, ולהפחית והרבה פעמים לנטרל לגמרי את כאבי המחזור וכאבי הביוץ. בנוסף, הטיפול עוזר להרפות מתח בבטן שלך, לשחרר הידבקויות ולהחזיר איברים (כולל הרחם שלך) למיקומם המיטבי. 

כתוצאה מהטיפול, תרגישי רגוע יותר ותוכלי לצפות למחזור החודשי ללא חשש. 

אני משלבת רפלקסולוגיה בידיים וברגליים כדי לסייע לך להירגע לחלוטין ולחזור למצב של איזון. רפלקסולוגיה ברגליים היא אפקטיבית במיוחד בשיפור המחזורים שלך ושיפור רמות ההורמונים. 

בטיפול הראשון שלנו, אני מלמדת אותך עיסוי עצמי קצר של 5-10 דקות שאת יכולה לעשות בבית על מנת להשלים את הטיפול שלי. אם את עקבית בביצוע הטיפול העצמי, את תרגישי בתוצאות מהר יותר

תמיכה רגשית לבריאות ההורמונלית שלך:

למתח עלולה להיות השפעה ניכרת על בריאותך ועל המחזור שלך.

אני עוזרת למטופלות שלי להפחית את הלחץ, המתח והחששות שלהן סביב טיפולי פוריות ו/או הניסיון להיכנס להריון באופן כללי בעזרת שימוש בפרחי באך, דמיון מודרך ו EFT טאפינג. 

אני מאמינה שכשאת רגועה, ישנה טוב ומרגישה טוב באופן כללי, אז יש סבירות גבוהה יותר שהמחזורים שלך יהיו סדירים ונטולי כאב

אני מטפלת הוליסטית ואני פה כדי לעזור לך!

 

אני אוהבת לעזור לנשים להתגבר על האתגרים הניצבים בפניהן בתחום הפוריות ובתחומים אחרים הקשורים במחזור החודשי, בהריון, בוסת ו/או חרדה.

אני מטפלת בנשים באמצעות טכניקות של עיסוי בטני ועיסוי רחם הידועות בשם סובאדה (Sobada), (שבעבר נקראו טכניקות ארביגו של עיסוי בטני של המאיה) ורפלקסולוגיה.

אני גם מטפלת EFT טאפינג מומחית ואני עובדת עם נשים על סוגיות נקודתיות סביב חרדה, מתח ודיכאון.

אני מלמדת מודעות לפוריות כדי לעזור לנשים להכיר יותר טוב את גופן ולשפר את סיכוייהן להרות או למנוע הריון באופן טבעי.

אני גרה במודיעין, ופה אני מקדישה את זמני לסייע לנשים במשך השנים הפוריות שלהן, במהלך הריון, בתקופת חידלון הוסת שלהן ובמצבים הורמונאליים שונים. טיפולים גופניים (עיסוי ורפלקסולוגיה), מתקיימים בקליניקה שלי במודיעין, אבל טיפולי EFT טאפינג ולימודי מודעות לפוריות, יכולים להתקיים באופן מקוון או פנים אל פנים.

את יכולה לקרוא עוד על התחומים שלמדתי בלינק הזה.

עדויות:

הגעתי לטיפול אצל אנט גרין בשביל תמיכה לאחר כמה הפלות ולא היה לי מושג בנושא של הפלות ובכלל לא ידעתי שיכול להיות כזה שינוי ושיפור במחזור החודשי. הדימום כאב עד כדי כך שהייתי צריכה ליטול משכחי כאבים והפך להרבה יותר קל ובריא ונדיר שאני זקוקה למשככי כאבים או במנוחה בזמן המחזור. 

אני ממליצה על עיסוי רחם לכל אחת! הוא משפר את הווסת  התחושה נפלאה, מרגיעה.

לימור, מודיעיו

אני מגיעה לאנט כבר כמה שנים בגלל כאבי ראש, לחץ וסינוסיטיס. לאחרונה אנחנו מתמקדות במחזור שלי אחרי שסבלתי מתסמונת קדם וסתית חמורה, כאבי מחזור וסתות ארוכות ועם דימום כבד. כבר אחרי כמה טיפולים, טיפולי הרפלקסולוגיה של אנט הפחיתו את הכאבים, ואת העוצמה ומשך הוסת. אנט תמיד מפגינה ידע נרחב, אמפתיה וטוב לב. אני מרגישה בנוח בקרבתה ושאני מוזמנת ותמיד מצפה לקראת הטיפול הבא. 

תודה לך!

נועה, ירושלים

אני רוצה לברך אותך אנט יקרה ואהובה שלי בברכות הכי טובות שרק אפשר לבקש. אני מקווה  שתמשיכי להפיץ את האור שלך ולעזור לעוד ועוד נשים. רק המטופלות שלך יודעת כמה את משקיעה את ליבך ונשמתך בכל טיפול וטיפול, כמה את מסורה ומקצועית אין דרך שבה אוכל להודות לך על כמה  שעזרת לי במסע שלי. את אחת ויחידה! מחכה כבר לחזור אל ידייך האוהבות כי מטפלת כמוך היא לכל החיים. 

אורית, מודיעין

היי אנט,

אני רוצה להודות לך. מאז שהייתי אצלך בחודש ינואר, עד עכשיו (מאי) לא היה לי כאבים בביוץ כמו שחוויתי בשנים האחרונות.

אני לא יודעת מה עשית אבל את קסם. 

תודה רבה לך