]

חרדה סביב פוריות

EFT טאפינג לפוריות

איך זה ירגיש להיות נתמכת לגמרי במסע הפוריות שלך?

יתכן והניסיון להרות וטיפולי הפוריות הן אחת מהחוויות המלחיצות ביותר שאי פעם תחווי.

התהייה האם זה יעבוד, הלחץ המתמיד סביב בדיקות, תורים, הליכים והמתנה לתוצאות, הם אתגרים גדולים גם עבור האדם החזק ביותר.

סביר להניח  שאת מנסה להמשיך לעבוד, ולנהל את חייך האישיים ומערכות יחסים במקביל ויתכן שאינך מספרת לאנשים סביבך על טיפולי הפוריות.

בכל מקרה, רמות הלחץ שלך מרקיעות שחקים ואת על רכבת הרים רגשית, במעבר בין תקווה- ביטחון- אופטימיות- חוסר תקוה – ופסימיסטיות, והמעגל ממשיך חודש אחר חודש.

ישנן דרכים רבות בהן EFT טאפינג יכול לסייע לך בעודך מנסה להרות:

 •   להפחית באופן משמעותי את רמות הלחץ ולעזור לך להרגיש רגועה יותר ובטוחה יותר
 •   להשקיט מחשבות שליליות ושכנוע עצמי לגבי הפוריות שלך כדי שתוכלי לאמץ הלך רוח חיובי.
 •   לגלות ולפתור חסמים רגשיים אפשריים בנוגע להריונות כושלים, לידות או הפלות שהיו בעבר
 •   לעזור להפיג מתח וחרדה סביב הליכים רפואיים עתידיים
 •   לעזור ליישב סוגיות מול בן הזוג הקשורות בניסיון להרות
 •   לעזור לשמר גישה חיובית יותר ולהתמודד עם תבוסות לאורך דרכך לאימהות

מה זה EFT טאפינג?

אחד הכלים היעילים ביותר שאני מצאתי הוא שיטת ה tapping EFT (Emotional Freedom Technique - טכניקות לחופש רגשי הידועה גם בשם טאפינג. שיטת ה EFT היא שיטת טיפול גוף-נפש הנעזרת בטפיחות קלות על נקודות מסויימות בפנים, הפלג הגוף העליון ובידיים. הנקודות עליהן טופחים במהלך טיפול טאפינג הן נקודות המצויות על מרידיאנים שהם שבילי אנרגיה שמופו על ידי הרפואה הסינית ומשתמשים בהם כבר אלפי שנים.

בעוד שיש קשר ודמיון לדיקור, בטאפינג לא נעשה שימוש במחטים. במקומן אנו משתמשים בתהליך דו שלבי שבו אנו:

 •       מתכווננים נפשית לתחומים מסויימים
 •       מגרים נקודות מרידיאניות מסוימות בגוף על ידי טפיחה עליהן בקצות האצבעות.  

בעזרת טאפינג, ניתן לנטרל רגשות שליליים שאינם משרתים אותנו וניתן לשנות את התחושה הפיזית והרגשית. הטאפינג משפיע במהירות, באופן נטול כאבים וביעילות מרבית להפגת כאב פיזי ורגשות שליליים.

במקרים רבים, הטאפינג משפיע במהירות רבה יותר וביעילות רבה יותר משנים של טיפול מסורתי.

הטאפינג יכול להיות מופנה ישירות לתסמינים פיזיים, ללא חיפוש של גורמים רגשיים המשפיעים על המצב. יחד עם זאת, על מנת להשיג תוצאות עוצמתיות יותר שימשכו זמן רב יותר, אני משתדלת לזהות סוגיות רגשיות רלוונטיות. הדבר נעשה בעדינות ויכול להקל באופן משמעותי מבלי לעורר מחדש את הסוגיות הרגישות.

EFT טאפינג יכול להיות מיושם על טרדות יום יומיות פעוטות ורגשות שליליים, וכן ניתן ליישום באופן מוצלח במקרים של פוסט טראומה ומקרים של חרדה קיצונית. כמו כן, השיטה בטוחה לגמרי במהלך הריון.

לא משנה מה האתגר הניצב בפנייך, אני בטוחה ש EFT טאפינג יכול לעזור לך.

EFT טאפינג היא שיטה יעילה:

 •   לנהל את הלחץ שלך בזמן שאת מנסה להרות
 •   להפחית כאב פיזי
 •    לשפר את מצב הרוח שלך ולגרום לכך שיהיה לך יום נהדר

איך התמיכה עם אנט מתנהלת

לא משנה היכן את נמצאת, אנחנו יכולות לקיים פגישה אונליין, בפגישה פרטית, אחת על אחת דרך זום, בה תתקבלי בברכה למרחב בטוח וסודי. אם את גרה קרוב אלי, את מוזמנת לקליניקה שלי הממוקמת בשכונת בוכמן במודיעין.

אני אקדיש זמן לשמוע את סיפור הפוריות שלך ולאחר מכן אדריך אותך באמצעות שיטות שונות של טכניקות EFT טאפינג בכדי להפחית לחץ באופן מוצלח, ולהתייחס לכל נושא רגשי הקשור הסיטואציה האישית שלך.

את תצאי מהמפגש כשתרגישי מרוממת ובגישה חיובית, מוכנה להתייצב מול אתגרים כשאת מחוברת לכוחותייך הפנימיים.

כיוון שהתמודדתי עם אתגרי פוריות בעצמי עד שהפכתי לאמא לשתי בנותיי, אני יודעת איך ההרגשה להיות במקום בו את נמצאת עכשיו. בתוך המפגשים שלנו, אני יוצרת מרחב לריפוי ולשינוי שאני יודעת שהוא אפשרי עבורך.

הגישה שלי:

אמיתי ומעשי: בטיפולים שלי, אני אוהבת לשמור על הדברים אמיתיים ומעשיים. למרות שאנחנו עובדים עם אנרגיה, אני שומרת על הטיפולים מחוברים לקרקע, כך שאת יוצאת עם תוצאות מוחשיות.

יתכן ואתן לך קצת שיעורי בית כמו תסריט טאפינג, שתוכלי לעשות בבית על מנת לחזק את מה שעבדנו עליו ביחד.

פרטיות: בין אם אנחנו עובדות ביחד בקליניקה שלי במודיעין או בזום, אני מכבדת את הפרטיות שלך ולעולם איני חושפת שום פרטים על הלקוחות שלי, או תכנים העולים במפגשים. לעיתים, אשתף הצלחות של לקוחות שלי ברשת חברתית, אבל זה תמיד יהיה בעילום שם וללא פרטים מזהים. אם אינך רוצה שאעשה זאת, רק תגידי.

מרחב בטוח: הטיפולים שלנו הינם מרחב בטוח בו תוכלי לבטא את רגשותייך, לתת תוקף לרגשותייך ולשחרר כל דבר שמפריע לך להתקדם.

שינוי לטווח ארוך: אני יודעת ש EFT טאפינג יכול לעבוד מהר, אבל אני גם יודעת שבכל הקשור לשינוי לטווח ארוך, הכי נכון להתקדם "לאט ובטוח". אני לא מבטיחה שינויים מהירים, אבל אני פתוחה לאפשרות שזה יקרה עבורך.

אני עובדת עם אנשים עם לחצים במשך כל כך הרבה שנים, כך שאני מבינה את האתגרים הכרוכים בכך.

אני גם יודעת שהשינוי אפשרי! אם את חושבת שיכולה להיות בינינו התאמה, הייתי רוצה לעזור לך לעשות שינויים ברי קיימא בחייך, כך שתוכלי להתעורר   רגועה יותר,   מרוכזת יותר ובטוחה באופן שבו את מנהלת את חייך. 

עדויות:

שמעתי על טאפינג במשך שנים והתעניינתי בזה. זה היה כל כך הרבה מעבר למה שציפיתי. אני מרגישה הקלה פיזית ורגשית. החרדה שלי פחתה מאוד.

תודה רבה על טיפול הטאפינג. אני כבר מחכה לעשות את זה עם הילדים שלי וככלי עבורי בשבועות הקרובים. שוב תודה.

היי אנט, בוקר טוב, רק עכשיו אני מוצאת את הזמן לכתוב אחרי הטיפול שהיה לפני כמה ימים. זה כל כך עזר לי. אני עדיין יכולה להרגיש את הטפיחות על העור שלי זה היה מאוד משחרר וברגע ששוב נעשה לי קשה, זה עזר מאוד. תודה רבה רבה.

הטאפינג עזר לי מאוד! זה ממש עזר לי לראות בבירור מה אני רוצה. אני מרגישה הרבה יותר טוב והרבה יותר רגועה. תודה אנט!

אנט הציגה בפניי את עולם הטאפינג וזה עזר לי להבין כמה אני יכולה לעזור לעצמי לשחרר ולהירגע. אנט היא מומחית היא עזרה לי להתחבר לטוב שבפנים, לשנות את החשיבה שלי ולהתחיל לחשוב בצורה חיובית יותר. הטאפינג שעשינו ביחד היה כל כך עוצמתי. אני בהריון רק כמה חודשים ומסיבות שונות זה היה מאוד מלחיץ והיו הרבה חששות שההיריון אולי לא ימשיך. אנט עזרה לי להתחבר לתינוק שלי אפילו תחת הנסיבות המורכבות הללו ועזרה לי להרגיש רגועה יותר בקשר לעתיד.

הטאפינג היה חדש עבורי עד שניסיתי את זה עם אנט. הבעת חלק מהרגשות השליליים שלי תוך כדי טפיחות עזר לי לשחרר אותם ואז לחשוב מחשבות יותר חיוביות. אני מרגישה שמצאתי כלי לעזור לעצמי ברמה יום יומית. אני כל כך אסירת תודה על העבודה שעשינו ביחד. זה השפיע עלי ועל משפחתי עמוקות ואני משתמשת בזה הרבה.

זה ממש מפתיע כמה עוצמתי הטאפינג וכמה הטפיחות הופכות עמוקות כל כך מהר. הרגשתי שממש הבנתי חלק מהבעיות העיקריות שלי והתמודדתי איתן בצורה מלאת עוצמה. הטיפול היה מאוד ממוקד ומעשי, משהו שלא ציפיתי לו. תודה לך, אנט.

אני מרגישה רגועה ובטוחה בעצמי וביכולת שלי לעשות דברים שמהם אני בדרך כלל חוששת או מפחדת הביטחון שלי התחזק לאט לאט במהלך טיפול  הטאפינג. הגישה העדינה שלך והקול השקט שלך ליוו אותי  ואני אסירת תודה על כך.

עדינה, מודיעין

הטיפול בטאפינג הגיע בדיוק  כשהייתי צריכה אותו. אנט עזרה לי לקלף שכבות של הגנה ולשחרר דברים  שהכבבידו עלי. לפעמים הרגשתי הקלה מיידית אחרי הטיפול ולפעמים הייתי עייפה ומותשת ולקח לי קצת יותר זמן לעבד את התחושות ולתת להן  להשפיע.  בסופו של דבר תמיד הרגשתי כמה כל טיפול  עזר לי להתקדם עוד צעד במסע הריפוי שלי, ולמוסס דברים שהכבידו עלי. מעבר לזה, גם קיבלתי כלי מעשי שאני יכולה להשתמש בו בעצמי ברגעי קושי, וזו מתנה עצומה.

מירה, מודיעין

אני מטפלת הוליסטית ואני פה כדי לעזור לך!

 

אני אוהבת לעזור לנשים להתגבר על האתגרים הניצבים בפניהן בתחום הפוריות ובתחומים אחרים הקשורים במחזור החודשי, בהריון, בוסת ו/או חרדה.

אני מטפלת בנשים באמצעות טכניקות של עיסוי בטני ועיסוי רחם הידועות בשם סובאדה (Sobada), (שבעבר נקראו טכניקות ארביגו של עיסוי בטני של המאיה) ורפלקסולוגיה.

אני גם מטפלת EFT טאפינג מומחית ואני עובדת עם נשים על סוגיות נקודתיות סביב חרדה, מתח ודיכאון.

אני מלמדת מודעות לפוריות כדי לעזור לנשים להכיר יותר טוב את גופן ולשפר את סיכוייהן להרות או למנוע הריון באופן טבעי.

אני גרה במודיעין, ופה אני מקדישה את זמני לסייע לנשים במשך השנים הפוריות שלהן, במהלך הריון, בתקופת חידלון הוסת שלהן ובמצבים הורמונאליים שונים. טיפולים גופניים (עיסוי ורפלקסולוגיה), מתקיימים בקליניקה שלי במודיעין, אבל טיפולי EFT טאפינג ולימודי מודעות לפוריות, יכולים להתקיים באופן מקוון או פנים אל פנים.

את יכולה לקרוא עוד על התחומים שלמדתי בלינק הזה.

עוד בקטגוריה:

שמנים אתרים להפחתת כאבי ווסת (כאבי מחזור)

שמנים אתרים להפחתת כאבי ווסת (כאבי מחזור)

שמנים אתריים כדי להפחית כאבי ווסת ומחזורשימוש בתמצית שמנים אתריים עשוי להקל על הכאב בזמן ווסת כואבת: הנה כמה שמנים שעוזרים להקל על כאבי מחזור כואבים: המרווה המרושתת ברוש ערער אזובית מתוקה נענע רוזמרין לבנדר רק לשם ההבהרה, אני לא דוחפת אותך לרכוש את כולן בבת אחת – כי...

קראו עוד
אידוי וגינלי אחרי בדיקה רפואית וגינלית

אידוי וגינלי אחרי בדיקה רפואית וגינלית

אידוי וגינלי  אחרי בדיקה רפואית וגינליתקיום בדיקה וגינלית רפואית, נראה חלק טבעי מחייה של אישה בעולם המודרני. אם את סובלת מבעיות במחזור או מנסה זמן רב להיכנס להריון, סביר להניח שאת עושה בדיקות ופרוצדרות רבות שמערבות את הנרתיק שלך- אולטרסאונד וגינלי לבדיקת התקדמות...

קראו עוד
חרדה בהריון

חרדה בהריון

זה אפשרי להרגיש רגועה ובטוחה גם בזמן הריון בסיכון גבוה. אולי חשבת שברגע שתיכנסי להריון, הכל יהיה בסדר, אבל עכשיו את מגלה שישנן דרגות גבוהות יותר שלי חרדה. אילו רק ברגע שנכנסת להריון, תשעת החודשים הבאים היו עוברים בשקט. במציאות, יש בחילות, חוסר שינה, כאבים וסבל, ועבור...

קראו עוד
חרדה: לאחר לידה

חרדה: לאחר לידה

EFT טאפינג לאימהות עיזרי לעצמך וגם לילדייך להרגיש טוב יותר. ברגע שהילד היקר שלך כבר כאן, זה יכול לפתוח עולם חדש של אתגרים. אתגרים בהנקה, סוגיות סביב השינה, דיכאון לאחר לידה, פחדים משתקים  וחרדה, התמודדות עם שינויים בגופך, והתמודדות עם התרחבות המשפחה יחד עם כל הברכות...

קראו עוד
חרדה: ילדים

חרדה: ילדים

ETF טאפינג לילדים עיזרי לעצמך וגם לילדך להרגיש טוב יותר את מאושרת רק כמו הילד הכי פחות מאושר שלך, נכון? האם הילד שלך מפגין סימני חרדה? האם הילד שלך מפחד או מודאג במיוחד? האם הופיעו אצל הילד שלך הרגלים מדאיגים בקופת הקורונה? האם לילד יש קשיים חברתיים? האם הילד שלך חווה...

קראו עוד