]

ההורמונים שלך משתנים במהלך החודש ומשפיעים על האיברים בתוך הגוף שלך, על רמות האנרגיה שלך ועל העור.
בנוסף לשינויי ההורמונים שמתרחשים בגוף באופן כללי, לאישה יש גם שינויים הורמונליים שקשורים במחזור החודשי ומשפיעים על הפוריות שלה ועל הוסת ורובינו יודעות מתי הוא לא מאוזן…

 סימנים לחוסר איזון הרומונלי:

שינויים במצב הרוח, רמות אנרגיה משתנות ומחזורים לא סדירים הם סימנים לחוסר איזון הורמונלי.
זה נורמלי להרגיש שונה בזמנים שונים שונים של המחזור: רצון לנוח סביב הדימום, עליית אנרגיה בזמן הביוץ ולהיות קצת קצרת רוח לפני המחזור, זה  באמת נורמלי.
אבל אם זה הופך את החיים שלך ללא צפויים וגורם לאהובים עליך ללכת על ביצים בזמנים מסוימים של החודש, אולי את צריכה לעשות משהו כדי לחזור לאיזון.

 

ביוץ הוא האירוע המרכזי:

ההורמונים שלך אחראיים על המחזור החודשי שלך. למרות שאנחנו רגילות לחשוב שהדימום הוא הארוע המרכזי במחזור החודשי שלנו, דווקא הביוץ הוא הארוע המרכזי במחזור החודשי.

ההורמונים שלך משתנים לאט לקראת הביוץ- האסטרוגן עולה, אסטרוגן הוא ההורמון שנותן לנו את הגזרה הנשית- שדיים ואגן רחב וירכיים רחבים הוא מעלה את הייצור של הפרשות בנרתיק. הפרשות אלו הן המפתח להכנס להריון והן אחד משלושת סימני הפריון.

ממש לפני הביוץ בתגובה לעלייה ברמות האסטרוגן, יש גל של הורמון LH (הורמון ההצהבה) שגורם לזקיק בשחלה להקרע, כן! היה ביוץ.

  אחרי הביוץ, פרוגרסטרון עולה באופן חד והופך להורמון הדומיננטי. הפרוגרסטרון שומר על הרירית ברחם עבה ומוכנה להריון פוטנציאלי. אם לא תהרי, רמות הפרוגרסטרון ירדו אחרי בערך שבועיים והוסת תתחיל.

  עכשיו את יכולה להבין את השינויים ברמות ההורמונים במהלך החודש. אם אחד ההרומונים האלה לא עולה ויורד כמו שהוא אמור, זה עלול להשפיע על כל המחזור ולהשפיע עליך פיזית ונפשית.  חלק מההורמונים משתחררים בעקבות הורמונים אחרים, כך שאם אחד מהם יוצא משליטה זה ישפיע על כולם ישירות ובעקיפין.

    

  שיטת ארויגו של שבט המאיה לעיסוי בטני:

  אחת הדרכים האהובות עליי להחזיר נשים לאיזון הורמונלי- היא שיטת ארויגו של שבט המאיה למסאז' בטני. מסאז' עדין ועמוק על הבטן עוזר להורמונים  להגיע לאיברים הפנימיים, מחליק את המעברים הטבעיים של המחזור ועוזר לך לחוש יותר שליטה על החיים שלך.

  במהלך טיפול ארויגו אנחנו מדברות על אורח החיים שלך, שעלול להשפיע על ההורמונים שלך ועל המחזור החודשי שלך וכתוצאה מכך על שינוים במצב הרוח וברמות האנרגיה.

  אם את מעוניינת ללמוד עוד כיצד אוכל לעזור לך לשפר את המחזור שלך, לאזן את 

  ההורמונים שלך וליהנות מחיים עם פחות לחץ ויותר שמחה, התקשרי אלי למספר 054-575-4032