]

טמפדרופ  – סקירה

שיטת מודעות לפוריות היא כלי מדהים ללמוד יותר על הפוריות שלך ועל המחזור שלך. יחד עם זאת, כל מי שעסקה בתחום, תספר לך שמדידת חום דבר ראשון בבבוקר ואחרי לפחות 3 שעות שינה רצופה, עלול להיות מאתגר. תכניסי לסיפור תינוק או ילד שעדיין מתעורר בלילה, או צורך להתפנות בלילה, והאתגר הופך להיות מכשול ענק שצריך להתגבר עליו. 

 אל תחששי, את לא לבד בהתמודדות עם האתגר הזה, וחברה ישראלית פיתחה פיתרון לבעיה זו. טמפדרופ הוא צמיד עם מד חום שאת עונדת על זרועך בזמן שאת ישנה, שמודד את חום גופך לאורך הלילה, לומד את דפוסי השינה שלך וקובע מהו חום השחר שלך בהתבסס על אלגוריתם.

איך טמפדרופ עובד? 

בפועל, את עונדת את הצמיד על זרועך לפני שאת הולכת לישון ואז בבוקר, או מתישהו ב 3 הימים הקרובים, את מסנכרנת את הצמיד עם הטלפון שלך. הצמיד עובד עם אייפון ועם אנדרואיד ושומר מדידות של 3 ימים. 

למעשה, טמפטרופ מחליף את מדידת החום המסורתית, ומפחית הרבה מהמתח של תיעוד המחזור.

אידוי וגינאלי אחרי בדיקת רפואית כאבים אחרי בדיקת וגינאלי

יתרונות של טמפטרופ: 

שמנים אתרים הקלת על כאבי ווסת כאסי מחזור

מוריד את הלחץ ממדידת חום השחר: היתרון הגדול ביותר בשימוש בטמפדרופ הוא שלא צריך לחשוב על מדידת החום דבר ראשון על הבוקר. מדידת החום באופן מדוייק כשאת מתעוררת בבוקר, משמעותו שאת לא יכולה לזוז, לדבר או להירדם שוב בזמן שאת מכניסה מדחום לפה, ולנשים רבות זה לא קל. במיוחד אם התינוק או הילד שלך מעיר אותך, את קמה אליו או מפספסת את ההזדמנות למדוד את החום באופן מדוייק.

 

שינה ללא הפרעות: אפילו אם את לא ישנה 3 שעות רצופות במהלך הלילה, את יכולה לקבל את חום השחר המדוייק שלך. זה מהותי אם את צריכה לקום לשירותים או לילדים במהלך הלילה. טמפדרופ הוא גם פיתרון  טוב לעובדות במשמרות שדפוסי השינה שלהם לא אחידים. 

 

אין צורך להתעורר בשעה קבועה: מפחית את החשיבות של התעוררות בשעה קבועה כדי לקבל מדידה מדוייקת של חום השחר.

 

מתאים לכל המידות: הצמיד קיים עכשיו בגודל גדול ולא רק במידה הסטנדרטית ושני הצמידים ניתנים להתאמה ומתאימים למגוון גדלים.

 עמיד לאורך זמן: בעוד שיש פתרונות טכנולוגיים שמפסיקים לעבוד או הופכים להיות מיושנים תוך שנה או שנתיים, לי יש טמפדרופ במשך 4 שנים והוא עדיין עובד. על אף שהיו התפתחויות ושיפורים, השיפור העיקרי אינו עם החיישן, אלא עם האלגוריתם והאופן שבו נעשה שימוש עם המידע.  

 

ניתן להשתמש עם כל אפליקציה למעקב פוריות: למרות שלטמפדרופ יש עכשיו אפליקציה בתשלום שמאפשרת מעקב אחר כל סימני הפוריות הקשורים לשיטת מודעות לפוריות על מנת לזהות את חלון הפוריות שלך, את לא חייבת להשתמש בה. אני אישית מסנכרנת את המידע שלי לאפליקציה של טמפדרופ ואז אני מושכת את המידע בלחיצת כפתור באפליקציית Read your Body ,  שבה אני בחרתי למעקב הפוריות שלי. החיבור לאפליקציית Read your Body היא מאוד נוחה ואני אוהבת לקבוע בעצמי את חלון הפוריות שלי בהתבסס על נתונים ולא בהסתמך על האפליקציה. 

 

הערה חשובה: אני מדברת רק על שימוש בצמיד למדידת החום ולא על דיוק האפליקציה של טמפדרופ למעקב אחר פוריות, במיוחד לצורך הימנעות מהריון. אני ממליצה שתלמדי את שיטת המודעות לפוריות ותשתמשי בטמפדרופ למדידת חום השחר ותעשי את החישובים שלך בעצמך על דף או באפליקציה לבחירתך. חשוב לבחור באפליקציה למעקב בשיטת מודעות לפוריות שמאפשר לך לציין מתי את פוריה ומתי את לא פוריה ולא להסתמך על חישובים של אפליקציה. אישית אני ממליצה על Read your body. ניתן להוריד ולשנות את השפה לעברית.

חסרונות של שימוש בטמפדרופ:

 

שמירת מידע עד 3 ימים: את צריכה לסנכרן את המידע שלך תוך 3 ימים, אחרת תאבדי אותו.

 

בעיות עם הרצועה: בהתחלה היו בעיות עם הרצועה עצמה,  אבל החברה עבדה כדי לתקן את הבעיה ועכשיו התפסן שמחזיק את המכשיר, הרבה יותר חזק, ויש שני גדלים של רצועות. 

 

צריך להתרגל ללבישת מכשיר הטמפדרופ: יכול לקחת זמן להתרגל לישון עם צמיד על היד. לי אישית לא לקח הרבה זמן וזה לא מרגיש לי פולשני בכלל, אבל שמעתי מאחרות שזה יכול להיות מעצבן. 

 

מחיר: זה לא זול (המחיר המלא כרגע הוא 215$, אבל יש הנחה של 15% שמורידה את המחיר ל 179$) במיוחד אם את משווה את זה למחיר של מדחום רגיל, אבל לי יש את שלי כבר כמה שנים אז המחיר ליום הוא זניח בשלב הזה. אבל אם את מתכוונת להשתמש בשיטת מודעות לפוריות כדי להשיג או להימנע מהריון, זה שווה את ההשקעה במיוחד כי הוא מחזיק מעמד ומאוד נוח. בשלב זה, יהיה עבורי מאוד מאתגר לחזור אחורה למדחום רגיל. 

סך הכל אני מאוד ממליצה על טמפדרופ למדידת חום השחר כי הוא מאוד מקל על החיים ואם את מתכננת להפוך את המודעות לפוריות חלק מהחיים שלך, זה שווה את ההשקעה. 

אם את מחליטה לקנות, תשתמשי בקוד ההנחה שיש לי כדי לקבל עוד 10% הנחה. 

http://tempdrop.refr.cc/annetteg

שמנים אתרים להקלת מחזור כאבי ווסת

שאלות נפוצות בקשר לשימוש בטמפדרופ

האם אפשר להשתמש בטמפדרופ אם יש וסת לא סדירה?

כן! טמפדרופ רק מודדת את חום השחר. את יכולה להשתמש במידע הזה לבדוק אם בייצת. בעייני, מודעות לפוריות היא מאוד יעילה אם יש לך מחזורים לא סדירים כי היא תעזור לך לדעת אם בייצת ומתי, כך שיש לך מושג איפה את במחזור שלך. 

האם טמפדרופ יעזור לי לתזמן את קיום יחסי המין בצורה טובה יותר כדי להרות?

למרבה הצער, לא. יש 3 סימני פוריות עיקריים: חום השחר, הפרשות מצוואר הרחם, ומיקום פתח הנרתיק (אופציונאלי). חום השחר עולה אחרי הביוץ ומאשר שאכן היה ביוץ, אבל הזמן הטוב ביותר לקיום יחסי מין על מנת להרות הוא בדיוק לפני הביוץ על מנת שהזרע יחכה בחצוצרה לביצית שזה עתה השתחררה. אחרי שחום השחר עולה, עדיין אפשר להיכנס להריון, אבל הסיכוי יורד. אז על אף שחום השחר חשוב, הוא לא יעזור לך לנבא את הביוץ. 

ללמוד לנטר את דפוס נוזלי צוואר הרחם, הוא הדבר שהכי יעזור לך כיוון שכמות הרירית עולה, היא נותנת סימן אזהרה שאת עומדת לבייץ.  חום השחר יאשר שכבר היה ביוץ.

האם אני יכולה להשתמש בטמפדרופ אחרי לידה?

למעשה, בעלי חברת טמפדרופ פיתח את המוצר עבור אשתו, כי היא ניסתה למדוד את חום השחר שלה כשהיה לה פעוט שכל הזמן העיר אותה, לכן התשובה היא חד משמעית כן! טמפדרופ ככל הנראה יעזור לך לבצע מעקב חום שחר למעקב אחר פוריות גם עם שינה לא רציפה.

מה היתרון של טמפדרופ לעומת מדחום רגיל?

טמפדרופ מנטר את חום גופך באופן רציף בזמן שאת ישנה ולומד את הדפוסים שלך. יש נשים שמגלות שהגרף שלהן קצת יותר רציף עם דפוסים פחות משוננים של טמפרטורה שעולה ויורדת, אבל בשורה התחתונה, העיקר בעיני הוא שטמפדרופ הוא הרבה יותר נוח מאשר מדחום רגיל. כשמדדתי עם מדחום רגיל, היו לי גרפים שעזרו לי לקבוע אם היה ביוץ, אבל טמפדרופ היא דרך הרבה יותר נוחה למדוד את החום שלי למטרות מודעות לפוריות.

כמה זמן לוקח לטמפדרופ ללמוד את הדפוסים שלי?

אני ראיתי גרפים של נשים שהיו ממש טובים לצורך מודעות לפוריות כבר בחודש הראשון שבו השתמשו בטמפדרופ,  אבל בממוצע עליך לצפות שיקח 3 חודשים עד ללימוד דפוסי השינה שלך. ככל שתשתמשי בו יותר הוא יהיה יותר מדוייק. 

כמו שכבר אמרתי, אני מאוד ממליצה על טמפדרופ למדידת חום השחר כי הוא מאוד מקל על החיים ואם את מתכננת להפוך את המודעות לפוריות חלק מהחיים שלך, זה שווה את ההשקעה. 

אם את מחליטה לקנות, תשתמשי בקוד ההנחה שיש לי כדי לקבל עוד 10% הנחה. 

http://tempdrop.refr.cc/annetteg

 

אני מטפלת הוליסטית ואני פה כדי לעזור לך!

 

אני אוהבת לעזור לנשים להתגבר על האתגרים הניצבים בפניהן בתחום הפוריות ובתחומים אחרים הקשורים במחזור החודשי, בהריון, בוסת ו/או חרדה.

אני מטפלת בנשים באמצעות טכניקות של עיסוי בטני ועיסוי רחם הידועות בשם סובאדה (Sobada), (שבעבר נקראו טכניקות ארביגו של עיסוי בטני של המאיה) ורפלקסולוגיה.

אני גם מטפלת EFT טאפינג מומחית ואני עובדת עם נשים על סוגיות נקודתיות סביב חרדה, מתח ודיכאון.

אני מלמדת מודעות לפוריות כדי לעזור לנשים להכיר יותר טוב את גופן ולשפר את סיכוייהן להרות או למנוע הריון באופן טבעי.

אני גרה במודיעין, ופה אני מקדישה את זמני לסייע לנשים במשך השנים הפוריות שלהן, במהלך הריון, בתקופת חידלון הוסת שלהן ובמצבים הורמונאליים שונים. טיפולים גופניים (עיסוי ורפלקסולוגיה), מתקיימים בקליניקה שלי במודיעין, אבל טיפולי EFT טאפינג ולימודי מודעות לפוריות, יכולים להתקיים באופן מקוון או פנים אל פנים.

את יכולה לקרוא עוד על התחומים שלמדתי בלינק הזה.