]

 מה הסיבה האמיתית שאת עוד לא בהריון?

האם את אחת מהנשים שמנסות להיכנס להריון חודש אחרי חודש, ללא הצלחה?

האם את מרגישה שאת עושה כל מה שצריך, מתוזמנת לפי הביוץ, אוכלת כמו שצריך ועדיין אין ממש הסבר ללמה את לא נכנסת להריון? או שאת כבר יודעת שיש בעיה אבל טיפולי הפוריות לא מצליחים?
זה יכול להיות כל כך מתסכל, את מודעת לכל חודש שעובר והמחשבה על להחזיק תינוק משלך בין הידיים הולכת ומתרחקת במקום להתקרב..

במהלך עבודתי עם נשים במטרה להעלות את הסיכוי שלהן להיכנס להריון, למדתי שזה לפעמים יותר מסובך מאשר לגרום לזרע לפגוש את הביצית!
גם שכל הגורמים הפיזיים תקינים, לפעמים זה לא הולך. במיוחד אם יש לך גם אבחנה רפואית שהופכת את זה לקשה יותר כמו שחלות פוליצסטיות, אי ביוץ,  הורמון מעורר זקיק גבוה או שאת מעל גיל 35..

לחץ, הלך רוח והיכולת להירגע הם חשובים ביותר בדרך להריון, בואי נראה איך הם יכולים לעזור לך.

 

 

מה באמת עוצר אותך מלהיכנס להריון?

 

 

 דמייני את ההריון ואת התינוק שיגיע אחרי הלידה:

 

אני שואלת הרבה את הלקוחות שלי אם הן יכולות לדמיין את הבטן התופחת שלהן חודש אחרי חודש במהלך ההריון? האם הן מדמיינות את עצמן מחזיקות את התינוק שהן מנסות כל כך להביא לעולם? האם הן מצליחות לדמיין את המשפחה שלהן (או את עצמן לבד אם הן הולכות לזה באופן יחידני) מתרחבת ומקבלת אליה תינוק חמוד וקטן?

 

מה באמת עוצר אותך מלהיכנס להריון?

למה היכולת לדמיין את זה כל כך חשובה?

את לא מתחילה לבנות בית בלי תכנית אדריכלית, נכון? בכל מקרה שאת מנסה להשיג משהו, זה מהותי שתהיה לך תכנית בראש שתוכלי ממש לראות אותה במוחך, לפני שתתחילי. המוח שלנו והמחשבות שלנו הם כל כך חזקים וכשאנחנו מתמקדים ומדמיינים מטרה, בלי להתייחס למחסומים (שנדבר אליהם בעוד רגע) , המוח שלנו יעזור לנו להגיע אליה! אם את אפילו לא מצליחה לדמיין את זה, זה מראה שיש עבודה לעשות כדי לשחרר את המחסומים ולעזור לך לדמיין ולהשיג את המטרה שלך!

  מהם ההתנגדויות שלך?

  את תופתעי לגלות שלהרבה נשים קשה לדמיין ולראות בראש את התרחיש של הריון, תינוק ומשפחה וזה עלול להצביע שיש להן התנגדות פנימית לעניין… אנחנו הרבה פעמים אומרים שאנחנו רוצים דברים, כשעמוק בפנים אנחנו לא באמת רוצים אותם. אנחנו לא מודעים לקולות האלה כי אנחנו כל כך מתוכנתים להורות ומשפחה, התרבות שלנו מעודדת הרבה ילדים והרחבת המשפחה ולפעמים גם בן הזוג רוצה מאוד. הייתה לי מטופלת במהלך טיפולי הפריה חוץ גופית, שאמרה שהם בכלל לא בטוחים שהם רוצים להיכנס להריון, למה מישהו הולך כל כך רחוק אם הוא לא בטוח בכלל שהוא רוצה ילד? 

  מחסומים ידועים:

  אחרי ששוחחתי על זה עם מאות נשים, הנה כמה מחסומים מוכרים שאולי מונעים גם ממך להיכנס להריון:
  * את מפחדת שלא תהיי אמא טובה (מאוד נפוץ אם הייתה לך ילדות מאתגרת)
  *את מודאגת מהשילוב בין הורות לקריירה
  *את לחוצה מהשינויים הגופניים בעקבות ההריון
  *את מודאגת מהשפעת הילד על מערכת היחסים שלך עם בן הזוג
  *את מודאגת מהלידה עצמה

  לכל אישה יש את הדאגות שלה והן לגיטמיות!! השאלה היא איך מתמודדים איתן. 

   אני אוהבת להשתמש בשיטת ההקשות, שיטה פשוטה שלעיתים מתוארת כדיקור ללא מחטים.
  על ידי הקשות קלות באזור הפנים וחגורת הכתפיים, אנחנו יכולות לחשוף את המחסומים שלך ואת הדאגות האמיתיות שלך, לעזור לך להתגבר עליהם ולהתקדם לעבר הריון.

   

  הקליקי כאן לקבלת המדריך החינמי שלי לשיטת ההקשות לטיפול בנושאי פוריות.