]

עיסוי רחם והפוריות שלך

עיסוי רחם הוא שילוב מרגיע, מטפח, לא חודרני ומאוד יעיל של טכניקות עיסוי המבוצעות על הבטן והגב. 

אחרי שיחה קצרה על ההיסטוריה הרפואית שלך, אני מתחילה את הטיפול עם עיסוי עדין באיזור הבטן ואיברי הרביה והעיכול על מנת לעודד איזון הורמונאלי, לשפר את העיכול ולקדם את הרגשתך הכללית ורווחתך. 

עיסוי ייחודי הזה, יעזור לך להתחבר לליבך ולרחם שלך ועל אף שלרוב הוא משמש לשיפור הפוריות והמחזור החודשי, הוא תרפויטי ומהנה בכל בשל משלבי החיים. 

עיסוי רחם הוא הוא עיסוי עדין אבל אפקטיבי שיכול להגביר סיכוי לקליטה טבעית, הכנה לטיפולי פוריות וכן גם לתת תמיכה לכל בעיה גניקולוגית כמו וסתות כואבות, וסתות לא סדירות, וסתות כבדות, היעדר וסת, תסמונת קדם וסתית, כאבים בגב התחתון, אנדומטריוזיס, אדנומיוזיס, כאבים בזמן קיום יחסי מין, ציסטות בשחלות ודלקות בנרתיק.

אידוי וגינאלי אחרי בדיקת רפואית כאבים אחרי בדיקת וגינאלי
שמנים אתרים הקלת על כאבי ווסת כאסי מחזור

למה עיסוי רחם הוא כל כך הרבה יותר משמעותי מעיסוי רגיל? 

אני מקווה שכל אישה תחווה עיסוי רחם לפחות פעם אחת בחייה.

מרבית המטפלים הרגילים נמנעים מאיזור הבטן, ואני חייבת להודות שגם אני עשיתי זאת לפני שהכרתי את הטכניקות העוצמתיות הללו. 

איזור הבטן הוא מקום שבו אנחנו אוגרים הרבה מהרגשות והחוויות שלנו. כשרגשות קשים, שליליים או מלחיצים אינם מעובדים אנחנו עלולים לחוות את זה כמתח בבטן שלנו מה שמוביל לחסימה של זרימה חופשית של דם ונוזלים אחרים באיזור הבטן. כתוצאה מכך מושפעים איברים באיזור הבטן ובמיוחד איברים הקשורים למערכת העיכול והרבייה.  

 אני אמנם תומכת נלהבת של עיסוי גוף רגיל, למדתי להעריך את היתרון של עיסוי בטן, במיוחד אם את מנסה להיכנס להריון.  

כשהאיברים בבטנך מתפקדים בצורה הטובה ביותר, את תרגישי יותר אנרגטית וחיונית.

 יתרונות של עיסוי רחם לפוריות שלך:

  1. מגביר תחלופה וזרימת דם לרחם: כשאת מנסה להיכנס להריון, מרבית תשומת הלב נתונה לרחם שלך. הוא צריך לאפשר השתרשות של העובר ולתמוך בעובר הגדל במהלך ההריון.  
  2. איזון הורמונאלי: בעזרת עבודה עדינה על הבטן, העיסוי משחרר אוקסיטוצין, מאזן את רמות ההורמונים ומסדיר את המחזור החודשי. 
  3. מכין את הגוף לכניסה להריון: העיסוי מגביר את זרימת הדם לרחם ולשחלות מה שתומך בייצור/בהבשלת ביציות וביוץ בריא. 
  4. מסדיר את המחזור החודשי: מחזור בריא אמור לכלול ביוץ ווסת ללא כאבים על בסיס קבוע. עיסוי רחם עוזר להסדיר את המחזור על ידי איזון ההורמונים, שחרור מתח בסרעפת והפחתת כאב. 
  5. הפחתת כאבי מחזור עיסוי רחם עוזר להפחית כאבים במחזור על ידי סיוע במיקום מחדש של הרחם שלך למיקום אופטימאלי וטבעי, מרגיע את הרחם מה שמפחית התכווצויות רחמיות (שיתכן שהן גורמות להתכווצויות בווסת), ותומך במחזור החודשי כולו. עיסוי הבטן מחמם את האיזור וזו דרך מוכרת להפחתת כאבי מחזור. 
  6. מפחית רקמות צלקתיות עיסוי רחם עוזר לפרק רקמה צלקתית והידבקויות כתוצאה מפגיעות באגן מניתוחים קיסריים או ניתוחי בטן אחרים. הסרת ההידבקויות היא גם דרך אפקטיבית לטיפול בחצוצרות חסומות כמו גם באנדומטריוזיס ובאדנומיוזיס.  
  7. ליצור תנועה באגן (לטפל בקיפאון) אם אי פעם הרגשת רפויה, את תאהבי את תחושת הקלילות והזרימה, אחרי עיסוי רחם. העיסוי המרגיע עוזר לשפר זרימת הדם לכל איזור הרחם והאיברים הסובבים: הכבד, הטחול, המעיים וכל מערכת העיכול. המשמעות של זה היא מערכת עיכול משופרת ומערכת סילוק פסולת משופרת, מה שמשאיר אותך מרגישה פחות נפוחה. 
  8. מפחית רמות מתח מתח משפיע עלינו בכל כך הרבה רמות. העיסוי ידוע כטיפול המפחית רמות מתח ומשפר את מצב הרוח. עיסוי בטן גם מפחית את מתח ולחץ במערכת העיכול ומשפר את העיכול, ומגביר את תחושת הרווחה. 
  9. משפר את מערכת החיסון: עיסוי בטן עובד על מערכת העיכול ובריאות המעיים שבתמורה משפרת את המערכת החיסונית, ואת היכולת של הגוף להגן על עצמו ולהתאושש ממחלה. 
  10. ניקוי הרחם: למרבה הצער רירית הרחם לא תמיד מתפנה לגמרי בזמן הוסת והדם הישן עלול להצטבר עם הזמן מה שגורם להכתמה לפני ואחרי הוסת ולבעיות אחרות. 

רוזיטה ארויגו תמיד אומרת "לא היינו מניחים תינוק בעריסה מלוכלכת" ובאותו אופן אנחנו רוצים לנצל את עיסוי הרחם לעודד את פינוי הרחם במהלך הוסת הבאה כדי שיוכל לבנות רירית חדשה כדי לקלוט בברכה עובר. 

שמן קיק לבעיות פוריות, כאבי וסת, כאבי מחזור, אנדומטריוזיס, כאבי ביוץ

עיסוי רחם וטיפולי פוריות

עיסוי רחם רגיל הוא מאוד יעיל כטיפול משלים לטיפולי פוריות. אני יכולה לתת לך תמיכה פיזית ורגשית בזמן שאת מנסה להרות ומכינה את גופך להריון או כשאת עוברת טיפולי פוריות. מטופלות רבות שלי שיתפו אותי שמאוד הקל עליהן לעבור את טיפולי הפוריות בזמן שאני תמכתי בהן עם טיפולים פיזיים ואחרים. 

 עיסוי רחם הוא בטוח בזמן טיפולי פוריות כיוון שעברתי הכשרה רבה ביותר על מנת לתמוך בנשים בתקופה זו, ולאורך העשור האחרון צברתי ניסיון עם מאות נשים.

אני מטפלת הוליסטית ואני פה כדי לעזור לך!

 

אני אוהבת לעזור לנשים להתגבר על האתגרים הניצבים בפניהן בתחום הפוריות ובתחומים אחרים הקשורים במחזור החודשי, בהריון, בוסת ו/או חרדה.

אני מטפלת בנשים באמצעות טכניקות של עיסוי בטני ועיסוי רחם הידועות בשם סובאדה (Sobada), (שבעבר נקראו טכניקות ארביגו של עיסוי בטני של המאיה) ורפלקסולוגיה.

אני גם מטפלת EFT טאפינג מומחית ואני עובדת עם נשים על סוגיות נקודתיות סביב חרדה, מתח ודיכאון.

אני מלמדת מודעות לפוריות כדי לעזור לנשים להכיר יותר טוב את גופן ולשפר את סיכוייהן להרות או למנוע הריון באופן טבעי.

אני גרה במודיעין, ופה אני מקדישה את זמני לסייע לנשים במשך השנים הפוריות שלהן, במהלך הריון, בתקופת חידלון הוסת שלהן ובמצבים הורמונאליים שונים. טיפולים גופניים (עיסוי ורפלקסולוגיה), מתקיימים בקליניקה שלי במודיעין, אבל טיפולי EFT טאפינג ולימודי מודעות לפוריות, יכולים להתקיים באופן מקוון או פנים אל פנים.

את יכולה לקרוא עוד על התחומים שלמדתי בלינק הזה.