]

פרק 18: הכנת לידה עוצמתית עם "פשוט ללדת" (היפנובורט'ינג)

מרץ 2, 2020 | Podcast | אפס תגובות

בפרק זה אני מדברת עם ליבת מגרם, פיזיותרפסטית לרצפת האגן, מדריכה להכנה לידה  בשיטת "פשוט ללדת" (היפנובורט'ינג), מטפלת בשיטת ארויגו ואמא לשתי בנות.
בשיחה אנחנו מדברות על: מה זה שיטת "פשוט ללדת" (היפנובורט'ינג)?
מהו ידע מולד ואיך הוא יכול לעזור לך בלידה?
מהם הכלים שניתנים לך בקורס "פשוט ללדת" שלא תקבלי בקורסים אחרים של הכנה ללידה?
איך נשימה והרפיה עוזרים בלידה?
איך הלידה יכולה להיות עוצמתית אפילו אם יש התערבות רפואית?
מה הקשר בין רצפת האגן ולידה טובה?
ועל ועוד הרבה הרבה דברים מעניינים….


אם נהנית להאזין לפרק והוא העניק לך השראה בדרך כלשהי, אני אשמח לשמוע על כך. בבקשה, צלמי את המכשיר כשאת מאזינה לפרק ותעלי את זה לסטורי באינסטגרם יחד עם תיאור החוויה שלך מהפרק- איך ובמה הוא השפיע עליך? וכמובן לתייג אותי annette_green_.


האם יש לך סיפור לשתף על טיפולי הפוריות שלך או על חווית הלידה? אני רוצה לראיין אותך באפליקציית פודקאסט, במטרה לשתף אחרות ולהנגיש סיפורים אישיים של נשים בדרך לאמהות.
הרגישי חופשי ליצור איתי קשר ב: annette@annette.co.il, שלחי לי כמה משפטים על מה תרצי לשתף בנוגע לטיפולי הפוריות שלך או מהלידה ואצור איתך קשר.


האם הרגשות שלך מונעים ממך להיכנס להריון?

אין ספק שניסיונות להיכנס להריון באופן כללי ובמיוחד בעזרת טיפולי פוריות, יכולים להרגיש כמו רכבת הרים רגשית. אתגרי פוריות יכולים להיות מאוד מלחיצים ולהשפיע על כל היבט בחייך כולל מערכות היחסים שלך, החברויות שלך, הקריירה, הבריאות הכללית ומצב רוחך הכללי.

אני כתבתי את המדריך הזה כדי לעזור לך לזהות את הרגשות השליליים ולהיפטר מהם.

במדריך אני מדגימה חמש דרכים מרכזיות כיצד רגשותייך יכולים לתמוך (או לפגוע) בפוריות שלך, ואז אני מייעצת ומסבירה כיצד תוכלי להפוך כל רגש שלילי לחיובי ולגרום לו לעבוד לטובתך ואפילו להגביר את הפוריות שלך.

ניתן להוריד את המדריך מהאתר שלי: www.annette.co.il/five

ליצירת קשר עם ליבת מגרם: 052-283-0428
עמוד הפייסבוק של ליבת מגרם

Be in touch with me

The first step to us working together is a short 20 minute FREE online consultation so I can hear what your issues are and see how I can help you. All the details on working with me.