]

טיפול הוליסטי להגברת הפוריות

הכנת הגוף להיריון

סיוע בבעיות הפוריות

ליווי בטיפולי פוריות

רוצה להכין את הגוף שלך להיריון ולהגביר את הפוריות הטבעית שלך?

הרופאים אמרו לך שהכל בסדר ואין מה לדאוג?

יש לך אבחון שמסביר למה עוד לא נכנסת להיריון?

איך את יכולה להכין את הגוף שלך להריון?

 תמיכה רגשית

אני עוזרת למטופלות פוריות שלי לעבור את הלחץ, סטרס, חששות וחרדות של טיפולים עם פרחי באך ודמיון מודרך.

זה עוזר לך להרגיש רגועה יותר, אופטימית יותר, ומוכנה להתמודד עם התרופות השונות והאינטנסיביות של טיפולי הפוריות.

בנוסף, אני משתמשת בטכניקת Emotional Freedom Technique EFT

כדי לעזור לך לשחרר את הלחץ היומיומי והאמונות המגבילות שיכולות למנוע את כניסתך להריון.

תמיכה פיזית

אני מטפלת בשיטת ארויגו, עיסוי בטני נעים ומרגיע שמחזק את הרחם ומשפר את זרימת הדם לאזור האגן, כולל הרחם והשחלות.

הטיפול עוזר להגביר פוריות באופן כללי ובעיקר גורם לשיפור באיכות הביציות ומעודד רירית רחם טובה.

בנוסף הטיפול, משחרר את מה שהתכווץ ,משחרר הידבקיות ומחזיר את האיברים למקומם.

אני משלבת רפלקסולוגיה בכפות הירגליים וידיים כדי לעזור לגוף ונפש לחזור לאיזון.

הטיפולים עוזרים לנשים שסובלות מכל קשת הבעיות להיכנס להיריון, כולל בעיות בלתי מוסברות בפוריות, שחלות פוליצסטיות ,אנדומיטריוסיס, חצורצרות סתומות ועוד בעיות מורכבות.

ידעת שלוקח שלושה חודשים לביצית להבשיל?

לכן, הכנת הגוף מבעוד מועד בעזרת טיפולים הוליסטים כמו ארויגו ורפקסולוגיה, יגדילו את הסיכויים שלך לתינוק בריא ושלם.

ואם אין לי שלושה חודשים להתכונן?

אין בעייה, אני עדיין יכולה לתמוך בך במסע שלך להורות גם אם אין לך שלושה חודשים להתכונן. אני עובדת עם זוגות לפני ואחרי טיפולי פוריות כדי לעזור להגדיל את הסיכויים להפרייה ולהריון ולידה בריאים.

מספרים על טיפולי הפוריות איתי-

מזה שלוש שנים, בעלי היקר ואני ניסינו להכנס להריון, אך לא הצלחנו. אני סבלתי מאנדומטריוזיס קל, מה שגרם לנו לעבור טיפולי פוריות רבים ולבסוף ניסינו גם הפריה חוץ גופית. את אנט הכרתי לאחר שנתיים של ניסיונות ו2 טיפולי הפריה. אילו הייתי שומעת עליה לפני כן, הדבר היה חוסך לי ימים רבים של מכאובי לב ותסכול.

בפעם הראשונה שהגעתי לקליניקה של אנט, הרגשתי שהגעתי למקום שמערסל אותי, מכיל אותי והכי חשוב המקום בו הרגשתי שאני-אני. 

אנט המופלאה בעזרת ידיה הרכות פשוט הרגיעה והסירה שכבה אחר שכבה מהלב. כל הכאבים, התסכול, החששות והפחדים ירדו אט אט וקיבלו משמעות תוך כדי מגע ידיה המלאכיות. השקט שב והידיעה שאני נמצאת במקום בו אף אחד לא שופט אותי אלא רק נמצא שם איתי בבור השחור, להושיט לי יד ולהיות איתי- כל אלה- הביאו אותי לימים של רוגע, שלווה פנימית והחשוב מכל- הידיעה שהכל הולך להיות ממש בסדר גמור. 

וכך חלפו להם חודשיים תמימים- התחלתי להרגיש יותר טוב, נמרצת יותר, אוהבת את עצמי יותר, רגועה יותר ובטוחה בעצמי. לא היה לי סימן אחד של אנדומטריוזיס. אנט טיפלה בי בשיטת ארויגו וברפלקסולוגיה, תוך כדי דמיון מודרך ושימוש בתמציות פרחי באך. השילוב המופלא של כל אלה- גרם לי לראות את האור בקצה המנהרה. האור שתמיד היה שם. אנט פשוט האירה לי בפנס על מה שתמיד היה שם. 

בטיפול הIVF השלישי, נקלטתי בשעה טובה ומוצלחת וכעת אני מצפה להיות אמא. 

ברור לי כשמש שארצה להמשיך להיות מטופלת של אנט כל ימי חיי. עברתי אצלה תהליכים משמעותיים והחשוב מכל- בזכותה אני הולכת להיות אמא. 

כל מה שאכתוב כאן לא יתאר מספיק את רגשותיי ואת ההודיה העצומה שאני רוחשת לאנט גרין. היא אכן מלאכית בדמות בת אנוש. המקצועיות שבה והדרך שבה היא מטפלת ומעניקה מעצמה הן מתנות לכל אדם באשר הוא. ההשפעה שלה עליי יצרה גלים כלכך חיוביים בחיי וסייעה לי להתחבר למקורות שבי ולשורשים שלי. הבנתי בעצם שכל מה שאני צריכה לעשות הוא את הדבר היחיד שלא ידעתי איך עושים והוא לשחרר את השליטה ולא לעשות דבר. לא לצפות. רק לקוות. לבקש. לברך. הכל בדרך אליי. בזמן שלו. 

אני מודה גם לעצמי על שבחרתי כלכך נכון. זו הייתה תקופה מורטת עצבים. אנט ממשיכה ותמשיך ללוות אותי גם בתקופת הריוני וגם לאחר הלידה כי דבר טוב לעולם לא מחליפים. 

אנט- אילו יכולתי להוריד כוכב עבורך- הייתי עושה זאת. תמיד אביט לשמיים ואודה לך על מי שאת ועל כל מה שאת בשבילי ומה שעשית למעני. 

היום ברור לי לחלוטין שהגעתי לאנט אמנם כי חוויתי קושי להכנס להריון, אבל אנט הצליחה לשחרר אותי מדפוסי מחשבה בהם הייתי כלואה ופתחה בפניי עולם אפשרויות שלם ונפלא שבו התחלתח לחוות חוויות רק טובות.

אוהבת אותך!!!!!!!! מעריכה ומודה מכל הלב והנשמה!!!! ממתינה למפגש הבא שלנו בכיליון עיניים!!!!!!!

שלך,

ע.ט.

♥♥♥♥

הגעתי לאנט לאחר שהחלטתי להפסיק עם טיפולי פוריות . אנט עזרה לגוף שלי להרגע ולהיכנס לאיזון וכתוצאה מכך נקלטתי ללא כל טיפול בכלל! המשכתי ללכת לאנט לאורך כל ההריון , היא עזרה לי עם הבחילות ואף סייעה לעובר להתהפך כשהיה במצב עכוז לקראת סוף ההריון.

הגעתי לטיפול ראשון של ארויגו כי סיקרן אותי. תקופה ארוכה לא קיבלתי וסת והרגשתי שאני צריכה להתחבר לעצבי בחזרה. עיסוי הארויגו היה הרבה יותר ממה שציפיתי והשילוב עם הרפלקסולוגיה היה מושלם מבחינתי. במהלך הטיפול הראשון הרגשתי שחרור של אנרגיה תקuעה בצורה נעימה. כנראה ששנים הלכתי לעיסוי הלא נכון. הרגשתי שאנט נגעה בי בכל הנקודות הנכונות.

אורך המחזורים התייצבו על 28 ימים משך הווסת ועוצמתה התקצבו משמעותית. נכנסתי להריון מתי שרציתי.

החיים שלי לחוצים- בין אם לחץ בגלל העבודה, טיפולי פוריות או מסיבות אחרות. בכל פעם שאני הולכת לאנט לטיפול, אני מרגישה שיש לי משא פחות כבד על הכתפיים. בנוסף, הטיפולים היו מאוד אפקטיביים כשניסינו להיכנס להיריון. אנט מכניסה את כולה לתוך הטיפולים, ואני ממש יכולה להרגיש כמה אהבה היא מכניסה לעבודה שלה.

אני לא יכולה לשבח ולהודות מספיק לאנט גרין. הידע המקיף שלה, הסבלנות והתמיכה הם ממש מעל ומעבר. בעלי ואני ניסינו להיכנס להיריון במשך כמעט שנה ללא הצלחה. החלטנו לנסות טיפולי פוריות. כמה ימים לפני הטיפול הראשון, הלכתי לאנט כדי לראות אם היא תוכל לטפל בי, בנוסף לתוכנית הרפואית, בתקווה להפיק את המקסימום מהטיפולים. אנט הבינה לגמרי את התוכנית הרפואית שלנו והמליצה על טיפולים בשיטת ארויגו כדי לתמוך בגוף שלי במהלך טיפולי הפוריות ולהגדיל את הסיכויים להיריון.

הטיפול היה מרגיע ולמדתי ממנו המון. אנט גם לימדה אותי מה אני יכולה לעשות בבית ובאיזה ימים של המחזור החודשי שלי, כדי למקסם את הפוריות. הרגשתי  מועצמת בזכות הטכניקות הפשוטות.

הפרוצדורה הרפואית, בשילוב עם הטיפולים של אנט, הצליחה ונכנסנו להיריון.

אם את סובלת מאתגרים בפוריות, אני ממליצה בחום ללכת לאנט!! אני ממש מרגישה שה׳ שלח אותה!!

 

נפגשתי עם אנט בגלל שהיו לנו קשיים בכניסה להריון. ממש נהנתי מהמפגשים איתה, במיוחד מהחביבות, הרצון האמיתי שלה לעזור, והאופטימיות שלה – שלמרות הכול נצליח. טיפולי ארביגו מצויינים. כתוצאה מהטיפולים המחזור שלי הפך לסדיר ואנחנו מוכנים לקראת התינוק החדש  אני כבר המלצתי על אנטט לכמה זוגות חברים שמתמודדים עם בעיות פוריות. חוץ מזה שזה לא כואב, וטבעי לחלוטין.

פרטי קשר

אם את מתעניינת בטיפול אצלי, תשליחי לי הודעה בוואטסאפ ונתאם שיחה קצרה בה נוכל להכיר אחת את השנייה.

תוכלי לשאול אותי שאלות כדי להבין אם אני האחת שמתאימה לך כתומכת מסע שלך. זה הזמן גם לדבר על איך הכי טוב ונכון לך שאעזור לך.

אם תרגישי שיש בנינו כימיה וחיבור נעים וטוב נתאם לך את הטיפול הראשון.

נייד: 054-575-4032

מייל: annette@annette.co.il

כתובת: יעל הגיבורה, מודיעין

2020 Annette Green All Rights Reserved