]

טיפול הוליסטי להיריון

הפחתת כאבים 

הכנת הגוף להיריון

ליווי בהיריון

את רוצה להכין את הגוף שלך ללידה?

את חשה כבדות, כאבי גב או כאבי אגן?

את סובלת מעייפות, בחילות וצרבת?

קשה לך לישון במהלך ההריון? 

איך את יכולה לעבור הריון יותר בקלות?

 תמיכה רגשית

יחד עם יצירת חיים חדשים באים מגוון רגשות כמו – שמחה, פחד, אושר, דאגה ובלבול.

חדר הטיפולים שלי הוא מקום בטוח לשתף בו את רגשותייך ולקבל כלים מעשיים להתמודד איתם בצורה חיובית.

הטיפולים יעזורו לך להרגיש בטוחה ורגועה יותר, אופטימית יותר, ומוכנה להתמודד עם השינווים שמתרחשים במהלך ההריון, הלידה ואחרי הלידה.

 

תמיכה פיזית

אני מציעה טיפולים בשיטת ארויגו, שהיא שיטת עיסוי בטני של שבט המאיה, במיוחד לנשים בהריון. הטיפול מסייע במיקום אופטימאלי של העובר, מפחית כאבים המיוחסים להריון ותחושת כבדות ומכין את הגוף לקראת לידה מוצלחת

הטיפול עוזר להרגיל אותך לשינויים שמתרחשים בגוף שלך, לחזק את הגוף ולחבר אותך לעובר.

בנוסף, אני משלבת רפלקסולוגיה בכפות הרגליים ובידיים כדי להקל על הסימפטומים השונים של ההריון כגון בצקות, כאבי גב, עצירות, צרבות, בחילות והקאות, קשיי שינה, כאבי ראש, חולשה ועייפות.

כל איבר בגופך מתאים את עצמו ומשתנה על מנת לספק את הצרכים של תינוק חדש שגדל. קבלי את התמיכה לה את זקוקה בזמן שתינוקך גדל וגופך משתנה.

מה ההבדל בין עיסוי בשיטת ארויגו בהריון ועיסוי רגיל לנשים בהריון?

בתור אחת שלמדה את שתי שיטת העיסוי, אני מרגישה שטיפול בשיטת ארויגו בהריון אפקטיבי ועוצמתי יותר מעיסוי רגיל. העיסוי בשיטת ארויגו מחזק ומרפא את הרצועות שמחזיקות את הרחם שגדל בהריון ועוזר לרחם להיות במיקום שמאפשר הריון מהנה ולידה קצרה וקלה יותר. שימוש בשיטת ארויגו בהריון משפר את זרימת הדם, הלימפה והאנרגיה הכללית (צ'י) לאזור האגן וזרימה זו מאפשרת  

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות:

מתי אני יכולה להתחיל לקבל טיפולים במהלך ההריון?

את יכולה לקבל עיסוי בשיטת ארויגו וטיפול רפלקסולוגיה לסייע בכך לרווחתך עוד בטרם נודע לך כי הרית ועד ללידה עצמה (ואף אחריה!).  במהלך השליש הראשון טיפולים יכולים לסייע בהפחתת מתח ואי נוחות גופנית וכן יכולים להגדיל את הסיכוי ללידת תינוק בריא.  

באיזו תדירות אני זקוקה לטיפול בזמן ההריון?

אם את סובלת מבעיה בריאותית כלשהי במהלך ההריון, טיפול קבוע פעם בשבוע או אחת לשבועיים יכול להועיל לך. במהלך הריון ללא סוגיות מיוחדות, תוכלי להפיק תועלת מטיפול חודשי ולהגביר את התדירות לקראת השליש האחרון, על מנת להגיע לתאריך הלידה המשוער במצב הגופני והרגשי הטובים ביותר שניתן.   

אני לא יכולה לשכב על הגב למשך יותר ממספר דקות. כיצד אתמודד עם טיפול של שעה?

את תוכלי לשכב על הצד עם כריות רבות שיתמכו בך. יהיה לך כל כך נוח שאולי אפילו תירדמי!   

עברתי את התאריך המשוער והרופאים "מאיימים" לעשות לי זירוז. הצילו !?!?

אני מאמינה שתינוקות מגיחים לעולם כשהם נועדו לעשות כן ותאריך לידה משוער הוא תאריך מנחה בלבד. אני גיליתי ששילוב של טכניקת בשיטת ארויגו לעיסוי בטני ורפלקסולוגיה להריון בדרך כלל מתחילים תהליך של לידה בתנאי שאת (ותינוקך) מוכנה.

מספרים על טיפולי ההריון

מספרים עלי:

"אנט, לא הייתי יכולה להתמודד עם ההריון ללא הטיפולים שלך. כל פעם הרגשתי שאני מקבלת תמיכה רגשית וגם פיסית. הייתה לי לידה נפלאה והתקופה שלאחריה הייתה הרבה יותר קלה מאשר בסיבוב הקודם ואני בטוחה שלכל השיחות שלנו, לעיסוי ולרפלקסולוגיה שקיבלתי ממך במהלך ההריון יש חלק חשוב בכך. תודה רבה לך!!!!"

הטיפול של אנט היה הפיתרון לכאבי גב בלתי פוסקים ולחץ תמידי בזמן ההיריון השלישי שלי. אנט מאוד תומכת ומרגיעה, מה שמייד הרגיע אותי וגרם לי להרגיש בנוח. הרגשתי הבדל משמעותי בכל התחומים לאחר הטיפול, ובמיוחד בכאבים השונים ובלחץ בו הייתי. יצאתי מכל טיפול כשאני רגועה, נינוחה ורעננה. אני ממליצה בחום על אנט לכל מי שמחפשת טיפולי עיסוי ורפלקסולוגיה.

מ.ש, מודיעין

עברתי הריון מורכב מבחינה רגשית.
הגעתי לאנט לטיפול, והיא עזרה לי מאוד להתמודד עם הקשיים והחששות.
המגע של אנט נהדר, עמוק במידה הנכונה ומשחרר.
ממליצה בחום
ק.ט, מודיעין

היה לי היריון קשה עם התאומים שלי ואנט עזרה לי להתמודד עם כל השינויים שהתרחשו בגופי.
חיכיתי לבוא לאנט כל שבוע.
לא הייתי שורדת את ההריון שלי עם התאומים ללא הידיים המרפאות של אנט.

הגעתי לאנט לאחר שהחלטתי להפסיק עם טיפולי פוריות . אנט עזרה לגוף שלי להרגע ולהיכנס לאיזון וכתוצאה מכך נקלטתי ללא כל טיפול בכלל! המשכתי ללכת לאנט לאורך כל ההריון , היא עזרה לי עם הבחילות ואף סייעה לעובר להתהפך כשהיה במצב עכוז לקראת סוף ההריון.

פרטי קשר

אם את מתעניינת בטיפול אצלי, תשליחי לי הודעה בוואטסאפ ונתאם שיחה קצרה בה נוכל להכיר אחת את השנייה.

תוכלי לשאול אותי שאלות כדי להבין אם אני האחת שמתאימה לך כתומכת מסע שלך. זה הזמן גם לדבר על איך הכי טוב ונכון לך שאעזור לך.

אם תרגישי שיש בנינו כימיה וחיבור נעים וטוב נתאם לך את הטיפול הראשון.

נייד: 054-575-4032

מייל: annette@annette.co.il

כתובת: יעל הגיבורה, מודיעין

2020 Annette Green All Rights Reserved